אהבותיה של אמה- קמפיין מימון המונים לרומן ביכורים

סיימתי לכתוב רומן ביכורים! הוא חי ונושם ואני גאה בו כל כך. קמפיין גיוס מימון המונים עלה לאוויר ונותן משמעות חדשה לגמרי למושג-שעון חול. חבריי, אנא הפיצו את הבשורה לכל קצוות

[youtube UMULxtH2iZ0]
אני אוהבת אותו, את הילד הזה, קוראת פסקה ומתרגשת. אחרי שנים לא פשוטות, דברים שהיו עצורים פשוט חיכו לזמן הנכון וזרמו החוצה. לאחר שלוש שנות כתיבה הוא עומד להיוולד ולצאת לאוויר העולם. הוא יטייל ויצליח ויכירו אותו כולם.
רומן הביכורים כעת בשיאה של עריכה עם העורכת, הסופרת ואושית הרשת החברתית, מאירה ברנע גולדברג.
על העריכה הלשונית והליווי אמונה העורכת והבלוגרית שלומית ליקה. שתיהן נשים יקרות לי ומוכשרות.
עוד כמה פיות טובות סביבי, זורעות בי זרעים של ביטחון ושל אהבה.
על כולן – תשמעו בהמשך, מבטיחה וכמובן על הרומן עצמו, איך צמח? ומה מיוחד בו?
 
restaurant-coffee-cup-table s
 
הוא כמעט יצא לאור על ידי הוצאה מוכרת, אך רגע לפני – השתנו פני הדברים ורכבת ההרים החליטה שהיא פונה לכיוונים אחרים.
אני אוציא אותו לאור בזכותכן ובזכותכם!
'סלונה' יצרו את החיבור עם אתר ג'אמפסטארטר והעניקו הדרכה בדרך להצלחה.
קמפיין מימון המונים עלה לאוויר וההתרגשות בשיאה:

https://www.jumpstarter.co.il/projects/1282

 
אחר כך הספר יהיה של כולכן ושל כולכם, ויחד נשיר שירי יום הולדת במסיבת השקה חלומית ומיוחדת.
 
10 Hotel Le Royal Monceau Raffles Paris - rooftop
 

בגיל 49 התחיל להיכתב ספרי הראשון. אחרי שנים לא פשוטות, דברים שהיו עצורים בתוכי פשוט חיכו לזמן הנכון וזרמו החוצה. הוא התחיל לבד, בפסקה ועוד פסקה. לא ידעתי שאני כותבת אותו. עמוד רדף עמוד ולאחר כמה פרקים כבר הבנתי שאנו הולכים יחד עד הסוף. אפרופו, לא היה לי מושג מה יהיה הסוף ובמה תבחר הגיבורה אמה, עד ליום האחרון לכתיבת הספר. מסיבה זו לא ישנתי בשקט ובקושי נשמתי קרוב לשנתיים, עסוקה בשאלה במה תבחר אמה קליין ומה יהיה 'הסוף טוב הכול טוב' שלה. החיים אינם צבועים בשחור לבן והבחירות בספר אינן בין טוב ורע קלאסיים. כל בחירה עשויה להיות טובה אך לכל מהלך יש מחיר והשלכות.

הספר מסופר מנקודת המבט של הגיבורה ואנו חשופים למחשבות ולתחושות שלה. יש בו זיקה והתייחסות משמעותית לאומנות, לאופנה ולמוזיקה.  (מבטיחה לכם, בתור מוזיקאית, שהפלייליסט משובח).

אני חולמת בגדול ומאמינה שהשמים הם הגבול, רואה את הספר מוצג גם בחנויות המוזיאונים והגלריות בשל הנוכחות המשמעותית של עולם האומנות בתוכו ומשפיע על הפקות אופנה בהשפעת הפאשיניסטות  המוקפדות והקלסיות שבו, שאינן מושפעות מטרנדים חולפים והנן בעלות סגנון ואמירה אישית, הן בלבושן והן בחייהן. 

chain-590773_960_720

אגלה לכם שלספרות הרומנטית נחשפתי רק בשנים האחרונות. היא שינתה את חיי ואני זוקפת לזכותה מהפך ב 180 מעלות.

'אהבותיה של אמה' נוגע בהזדמנות שנייה, לאהוב ולהכיר בעצמך מחדש, עוסק בבחירות בין המוכר והבטוח לבין החדש והמסעיר, בגילוי עצמי ובכוחות הטמונים בנו ושבכל גיל צריך זמן לאושר.

תמיכתכם הטובה חיונית להוציא לאור את הספר בהוצאת עצמית וברמת גימור הגבוהה והמקצועית ביותר ואני בטוחה שהקריאה בו תעשיר את חייכם ותגרום לכם כמה רגעי חסד, אושר, מתח ותשוקה.

היכנסו ללינק ובחרו מתנה (המתנות שוות), הצטרפו לקהילת המקדמים שלי והפיצו את הבשורה לכל העולם. 

תודה מכול הלב

h

 3-HEARTS-1279x853

רוית ליפשיץ ציון- בלוג בסגנון והשראה
רומנטיקנית חסרת תקנה בעלת תשוקה ואהבה לעולמות העיצוב, הספרות, אמנות, אופנה, טרנדים ומגמות, תערוכות בעולם. בלוגרית רב- תחומית, יוצרת וכותבת תוכן, עיתונאית עיצוב, סופרת, מוזיקאית. רומן הביכורים שלי: "אהבותיה של אמה" יצא לאור בהוצאה עצמית בשנת 2018 והפך לרב מכר. נשואה ואם לחייל ולחיילת הממשיכים את דרכי האמנותית.