אהבה ותשוקה

תל אביב, נווה צדק
השכונות הראשונות של תל אביב

בעיר אינטנסיבית כמו תל אביב, אהבה ותשוקה הינם הדלק שמניע את ההתרחשות הבלתי נפסקת ואת הזמזום שלא נגמר של אנשים שרוצים, אבל ממש חייבים לעשות משהו חדש  – מסעדה חדשה, חנות חדשה, סטארטאפ שעוד לא חשבו עליו, אפליקציה חמודה שתעזור לנו במהלך היום, עיצוב מדליק, שירות יוצא דופן, ועוד ועוד ככל העולה על הדימיון. כמו שאמרו פעם באיזה פרסומת: מה שלא הולך קדימה – הולך אחורה.

התשוקה ליצור ולהמציא ב "עיר הלבנה" מעולם לא היתה מעולם כל כך חזקה כמו בשנתיים האחרונות. כל מי שמבקר בעיר פשוט חוזר מלא התפעלות מהאנרגיה המסחררת שיש לאנשים כאן ובכל תחום אפשרי – אופנה, עיצוב, היי-טק, חיי לילה, מסעדנות וכו. כמו שזה נראה, לחיות כרגע בתל אביב זה להיות כרגע במקום הנכון ובזמן הנכון.

ובלי תשוקה וללא אהבה כל זה לא היה מתרחש.

ומי שלא מאמין או לא מבין, שיעשה סיבוב קטן בשדרות רוטשילד, ויסניף את התשוקה שבאויר. ועוד לא אמרנו מילה אחת על הטיילת ועל חוף הים.

והנה מבחר תמונות קטן שמציג את מה שעושה את העיר הזאת לכזה פלא.
פלא פלא:

a majestic sunset at the Tel Aviv porta cinematic Blade Runner morning at the train stationsunset at the port of Tel AvivTel Aviv at the twilight magic hourTel Aviv full power, optimism at its besta Kodak moment at Tel aviv portTime Out magazine front cover by RonshoTel Aviv Jaffa shorelinethe Jaffa portSweet Child in Timeנמל יפו העתיקה | The old port, Jaffa, IsraelTel Aviv, Jerusalem beachTel Aviv Sunset, IsraelTel Aviv LEGOTel Aviv, skyline viewTel Aviv, The very first neighborhoodsTel Aviv city center - "Kikar hamedina"Tel Aviv lookoutone more Tel Aviv skyline !The golden brown hourTel Aviv Eagle Eye City ViewAjami , Jaffa (The Old City)Ajami , Jaffa (The Old City)Sweet Child in Time

Ronsho Visual Art