אהבה בחקירה- חלק 1: היום הקצר ביותר בשנה/ מירב איינשטיין

הרגשות שלה בלבלו אותה. היא מעולם לא הרגישה ככה כלפי מישהו. מצד אחד, הוא עורר בה שנאה ותיעוב נוראיים עם הביטחון העצמי המופרז שלו, עם ההתנשאות שלו כלפיה, עם התייחסותו אליה כאל ילדה קטנה. אז מה אם הוא שוטר? הוא לא יכול לנצל את עמדת הכוח שלו ולעשות לאנשים מה שהוא רוצה, ולעיתים בניגוד לחוק. לעומת זאת, מסיבה לא מובנת בכל פעם שהיא ראתה אותו או שמעה אותו, משהו נדרך בה והבטן שלה התהפכה.

אהבה בחקירה

"הרגשות שלה בלבלו אותה. היא מעולם לא הרגישה ככה כלפי מישהו. מצד אחד, הוא עורר בה שנאה ותיעוב נוראיים עם הביטחון העצמי המופרז שלו, עם ההתנשאות שלו כלפיה, עם התייחסותו אליה כאל ילדה קטנה. אז מה אם הוא שוטר? הוא לא יכול לנצל את עמדת הכוח שלו ולעשות לאנשים מה שהוא רוצה, ולעיתים בניגוד לחוק. לעומת זאת, מסיבה לא מובנת בכל פעם שהיא ראתה אותו או שמעה אותו, משהו נדרך בה והבטן שלה התהפכה. מסיבה כלשהי, ובניגוד מוחלט לכל מה שקרה אצלה בדירה, נראה שהוא דאג לה, וזה החמיא לה…"

אלכס פרידמן, עורכת דין צעירה בת שלושים, מוצאת את עצמה בספסל ציבורי ליד מקום עבודתה. או יותר נכון מקום עבודתה לשעבר.
שוב היא עזבה מקום עבודה. היא לא הצליחה להחזיק מקום עבודה יותר משנה וחצי…הפעם היא לא היתה מוכנה לייצג את אדווארד גיורוב, העבריין המוכר. היא היתה ידועה כעורכת דין מבריקה שלא מפסידה כמעט באף תיק, אבל, יחסי האנוש שלה היו לקויים והיא לא היתה חברותית במיוחד.

אישה מבוגרת מתיישבת לידה ומצליחה לעודד אותה. מה שאלכס לא ידעה שאלמונית זו תשפיע כה רבות על חייה.

אלכס הלכה לביתה, לעשות את הדבר שהכי אהבה לעשות- לישון…
כשהיא התעוררה היא גילתה שכל עולמה הלך והסתבך. מעורכת דין עובדת, היא הפכה למובטלת ואם לא די בכך, היא הפכה לחשודה ברצח של אותו עבריין, אדוורד גיורוב, אשר נמצא ללא רוח חיים עם סימני דקירות במשרד בו עבדה.

השוטר החוקר את הרצח הוא איתן גרוס, שוטר קשוח וגבר מסוקס. בעבודתו הוא ידוע גם בגלל הישגיו וגם בגלל שיטות עבודתו, שלא תמיד הולמות את החוקים…

כבר כשהגיע לדירתה בפעם הראשונה לחקור אותה, המתח ביניהם היה קשה מנשוא. כמובן, שהוא לא חסך ממנה את שיטות החקירה שלו. כך הוא הבין שלא היא ביצעה את הרצח. מישהו כנראה מנסה להפליל אותה. מדוע?

ככל שהחקירה מתקדמת, כך מתגלים פרטים על גל רציחות נוסף שככל הנראה קשורים לפרשה זו.
במקביל, עברה של אלכס צף ומציף את חייה הנוכחיים.

בין אלכס לאיתן מתפתחת מערכת יחסים של אהבה ותשוקה מטורפת, כמו שלא חוו מעולם.
האם אהבתם תשרוד את טלטולי החקירה?

מאחלת לכם קריאה מהנה ומותחת!

XOXO

אחת שיודעת 😉

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)