אדם אליוף, האח הגדול 2020: על אמפטיה, רגישות וזוגיות

* פורסם ב 21.2.2020* מי הוא אדם אליוף, דייר בית האח הגדול 2020? מה מגלה עליו מפת לידה נומרולוגית קבלית? וגם הצצה לעבר התאמה זוגית בינו לבין ירדן אדרי וגם שירלי. סקרנים? כנסו כאן

adam

* פורסם ב 21.2.2020* מבט חטוף על מפת לידה נומרולוגית קבלית, חושף את אישיותו המיוחדת של אדם אליוף. הוא אדם משכיל, יוצא דופן, ויש לו חשיבה לא שגרתית. אדם בחור מיני ורגשי מאד, בעל אומץ רב למרות שבתוך תוכו חש חוסר ביטחון עצמי. הוא חם מזג, מתלהב, אנרגטי ויוזם. יש לו לב רחב ואוהב לעזור לאחרים, וגם לדאוג לעצמו. ותראו איזה יופי! אותיות השם 'אדם' א=1. ד=4. מ=40. מצביעות על אנרגיה עולה, הצלחה, אופטימיות ושמחת חיים. אדם לא אוהב מסגרות לוחצות ומעדיף חופש ומרחבים. ירדן, לתשומת ליבך…(ובסוף יש עדכון לגבי שירלי)

 אדם אליוף: עפ"י תאריך הלידה 28.9.1997, מה אנו מגלים עליו לפי מפת לידה?

תאריך הלידה מצביע על המון כוח פנימי, ויכולת להגיע לגאוניות במה שהוא עוסק. הוא חלוץ בתחומו, ויש לו חיבור למודע ו- תת מודע. יש לו כשרון ניהול והוא מאד אמפטי. אדם בחור מאד רגיש וקולט את כל האנרגיות בבית האח הגדול 2020. במיוחד נרתע מאנשים המשדרים אנרגיה שלילית. הוא פוחד להיפגע, ומשום כך לעיתים הוא סגור רגשית, מנותק מהמציאות ולא מגלה מה מתרחש בתוכו.

מפת לידה\ פסגה ואתגר של אדם אליוף- מה מספרת עליו?

עד גיל 27 (היום 2.2020 בגיל 22+) יש לו רצון להצליח ולבלוע את העולם. הוא מאד אוהב כסף, אבל גם אוהב לבזבז אותו. רוחב ליבו עלול לגרום לו לעשות טעויות. עליו ללמוד את ערכו האמיתי של הכסף, ולדעת לשלוט ביצרים שלו. שילוב של העולם החומרי והרוחני, עשויים לעזור לו להצליח בחיים. לאדם רצון עצום להתקדם, להנהיג ולהוביל – ופסגה זו בחיים שלו טומנת בחובה התחלות חדשות. התמקדות בקריירה עשויה לגזול ממנו את הרצון לזוגיות וייתכן שיעדיף להיות כרגע לבד. (בהמשך – רצונו משתנה…) האתגר הניצב בפניו דורש ממנו המון תעצומות נפש, נחישות ואסרטיביות. עליו להיות יעיל, לא להיבהל מאתגרים ולנוע קדימה להצלחה. ויש לו את זה!

לאן מוביל הקשר בין: ירדן אדרי ל- אדם אליוף לפי מפת לידה?

חיבור האותיות בין ירדן לאדם מצביע על התאמה אינטלקטואלית ורוחנית. מתאימים לשותפויות, אבל לא מעבר לזה. ישנה אנרגיה של חיפוש \ חוסר שקט בקשר. כמו כן עלול להיות כאב וקושי בזוגיות. לשניהם פוטנציאל רוחני ומיסטי גדול מאוד, ואף חוש נבואי. כדי להצליח, עליהם לפתח את חיי הרוח שלהם, וכך הם יצליחו לגדול יחד ואף לעזור לאחרים. הם יכולים להתפתח לרמות גבוהות של רוחניות אם ייבחרו בחיי זוגיות מפרים.

אז מה יש לנו? את אדם אליוף, קסם של בחור, חכם ורגיש. בחור שיודע לעשות כסף וחשוב שגם ידע לשמור עליו. השהות בבית האח הגדול 2020 עוזרת לו לגלות את תעצומות הנפש שיש לו, כדי לחשוב בצורה הגיונית, ולהיות מחובר לאני האמיתי שלו.

  *עדכון נכון ל: 22.3.2020*:  מידת התאמה זוגית עם שירלי – טובה מאד! שווה להם להתגבר על המחסומים, וכן להשקיע בקשר…בהצלחה!

בהצלחה מכל הלב,

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

052-8231669

מאמרים נוספים בנושא:

ליאור דואק: לאן מוביל הקשר עם תקוה?

מעיין אדם, אסיף אלקיים: אל תוותרו על אהבתכם!

 ירדן אדרי: מפת לידה, אישיות והקסם שביניהם

 מקורות:

נפתלי פרום\ זיווג מן השמיים + ספר השמות המלא לפי הקבלה

ניר גוטליב\סודות

תמונה: צילום מסך טלוויזיה.