אבקמולי וג'סטין הגיבור

בחורה עם מחשב נייד

הורים, ילדים, סלבס עם ילדים הוזמנו ביום שישי האחרון להקרנת הסרט "ג'סטין הגיבור" בחסות אקבמולי מבית טבע ישראל.

הילדים נהנו מהחטיפים והפיצות והצטלמנו ליד אריה שאהב תות או אבקומולי:)

כל הורה נתקל בקושי לתת לילדיו סירופ להורדת החום – הילד בוכה, יורק את התרופה ואף וסוגר את פיו בחוזקה ומהנהן בראש לשלילה , טבע ישראל משיקה את אבקמולי המיועד לילדים אשר מתקשים בבליעת כדור /סירופ או שסובלים מטעם התרופה.

הבנות בעמדה של אבקמולי הסבירו לי על הומצר:

אבקמולי מספק פתרון טעים ונח, אשר מסייע בהיענות הילדים ללקיחת התרופה (סשט אחד קטן של אבקה שווה ערך למזרק שלם של סירופ…)

חשוב לציין כי ניתן לקחת שקית של אבקמולי ללא מיים! כך התהליך מקל עלינו ועל ילדינו הסובלים.

במתחם נערך לילדים ולגדולים מבחן הטעימה של אקמולי בטעם תות בננה וטעם קפוצ'ינו. מודה שלא הצלחתי לזהות את הטעמים..

מה שחשוב שמבחן הטעימה של בתי הגדולה ליאל אבקמולי עבר בהצלחה ואפשר להגיד שהיא אפילו התמכרה למוצר:  למחרת האירוע, אחרי שחזרנו מגינה, לליאל התחילו כאבי בטן חזקים ונתתי לה שקית של אבקמולי. אחרי שטעמה, אמרה לי "אלוואי וכל הזמן הייתי חולה, כך הייתי מקבלת אבקמולי. הוא כזה טעים!"..כמובן גם הכאבים עברו תוך זמן קצר.

בדומה לסדרה הקיימת של אקמולי, התכשיר החדש מיועד לשיכוך כאבים והורדת חום עם החומר הפעיל פראצטמול, הנחשב יעיל ובטוח לשימוש, והינו היחיד המאושר לשימוש בתינוקות מגיל 0.

אבקמולי מאוד נוח לשימוש ולנשיאה בתיק, מגיע בטעם תות-וניל עם מינון זהה לאקמולי לילדים גדולים וקל לבליעה כך שניתן לבלוע ללא מים ובכל מקום!

אבקמולי מצטרף להשקת המוצר אבקמול, המיועד למבוגרים המתקשים בבליעת כדורים  או שסובלים מטעם התרופה . בזכות שילוב אלמנט הטעם בתצורה של אבקה, משפחת מוצרי אבקמול ואבקמולי מקנים חוויה צרכנית חדשה וראשונה מסוגה בישראל, בתרופות ללא מרשם.

אבקמולי לילדים מיועד לילדים מ16 ק"ג, במינון של 250  מ"ג פר שקית.

יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש.

המוצרים משווקים באריזה של 10 שקיות.

בין מפורסמי ארצנו ארצנו עם ילדיהם, פגשנו  את יעל בר זוהר עם יהלי שגילתה שגם אצלה יש מישהו שלא יודע לבלוע כדורים ולכן האבקה תועיל לו מאוד, אך לא הסכימה לגלות במי מדובר…., אלי פיניש עם בנו וחבר, מירי נבו באיחור קל עם בנה, אורנה בנאי וילדיה שסבלה מכאב ראש מזל שהגיע למקום הנכון, גלית גוטמן ובתה אמה, זוהר ליבה  ובנו איתי שהרבה (כולל אותי:) לא זיהו בגלל הזקן, סנדרה ריגלר ושני בניה, מורן אייזנשטיין עם בנה הבכור ואחד שון גיטלמן.

צילם: שוקה כהן

וקצת על הסרט "ג'סטין הגיבור":

ג'סטין חי בממלכה שנשלטת בידי בירוקרטים, ואילו האבירים נדחקו מעמדות שליטה. הוא חולם להפוך לאחד מ"אבירי האומץ", כמו סבו, אבל אביו רג'ינלד, היועץ הראשי של המלכה, רוצה שבנו יילך בעקבותיו ויהפוך לעורך דין.

לאחר ביקור מעורר השראה אצל סבתו האהובה ולאחר שנפרד לשלום מאהובתו, ג'סטין עוזב את ביתו ויוצא למסע במטרה להפוך לאביר. בדרך הוא פוגש את טליה היפהפייה והתוססת, מכשף מוזר בשם מלקוויידס ואת סר קלורקס יפה התואר. הוא אף זוכה להדרכה מידי שלושה נזירים: בלאצ'ר, לגאנטיר ובראוליו, אשר מלמדים אותו את המנהגים הקדומים של אבירי האומץ ואף בוחנים אותו על כך.

על אף היותו מועמד לא סביר לאבירות, ג'סטין חייב להתמודד עד מהרה עם האתגר כאשר האביר המודח סר הראקליו וצבאו, בהנהגת סוטא, שבים ומאיימים להרוס את הממלכה.