אבני חן טרנדיות בשנת 2018

אבני חן

אבני חן ידועות בסגולות המיוחדות שלהן אך מעל לכול מדובר באבנים יפהפיות שיכולות להשתלב נהדר באופנה. יש הרבה אנשים שמעוניינים באבן כזו בגלל האמונה שהן יכולות לשפר את הביטחון, את הפוריות או את הפרנסה, אך יש כאלו שמעוניינים בעיקר באבנים שמתאימות לצבעים הדומיננטיים שהם אוהבים לבוש. זה הזמן להכיר את האבנים הכי פופולריות לשנת 2018.

הכירו את אבן האהבה

אין ספק כי אבני חן שנקראות אבן האהבה מיד תמשוך אליה אנשים רבים ואפשר להבין מדוע. כול אחד מאיתנו מחפש דרכים לשפר את חיי האהבה שלו ומעטי מהאנשים יכולים לדווח שחייהם מושלמים. זה בדיוק הזמן להכיר את האבן רוז קוורץ, שהיא אבן האהבה, אבן שצבעה ורוד חצי שקוף שנחשבת לאחת האבנים הכי נפוצות בארץ. גם בשנת 2018 ניתן לראות את הביקוש העולה שלה בעיקר בגלל חיי הרווקות הרבים שנובעים בעיקר מדור הטלפונים החכמים שנותנים לנו להרגיש מחוברים אך בפועל להרגיש בודדים. היא תגדיל את האהבה ואת התשוקה והיא מתאימה לכל אחד.

אבני חן

על האמטיסט כבר שמעתם?

יכול להיות שיצא לכם לשמוע על אמטיסט אך אם לא, זה הזמן להכיר אותה. האמטיסט היא אבן סגולה ויפהפייה ואפשר להבין מדוע היא כל כך פופולרית. עוד לפני שנדבר על הגולות שלה, רק מלראות את הצבע הסגול העמוק שלה ניתן להבין מדוע היא נראית כל כך יוקרתית. אבן החן הזה ניחנת בסגולות מדהימות שעוזרת להסתגלות ומרגיעה כעסים, כאבי ראש וגם עוזרת לשינה טובה. היא יכולה להיות חיונית גם לטיהור אווירות רעות ועוזרת למדיטציה אם אתם בעניין.

אבן המחשבות

אבן הסיטרין היא אחת האבנים הכי פופולריות לא רק בגלל העיצוב הנהדר שלה שיכול להיות בגוונים חום, כתום, צהוב, לבן, אדום ואפילו זהב כשמחממים אותה, אלא בגלל היכולות הרוחניות שלה לעזור לאנשים במקומות שכל אחד צריך. היא יכולה לחדד את המחשבות, היא תחבר אתכם למחשבות חיוביות שיצרו שפע, הרי מחשבה מייצרת מציאות. כל אחד יכול להשתמש בה ומיד להרגיש את הפעולה שלה, והשילוב בה פופולרי במיוחד גם בגלל העובדה שמדובר באבן חזקה במיוחד.

עין הנמר לא רק נשמעת מגניבה

ייתכן כי עין הנמר יזכיר לכם את אותו שיר מפורסם של רוקי, אך מעבר לעובדה הזו מדובר על אבן מגניבה במיוחד. גם השם שלה מגניב, גם המראה שלה מגניב וגם היכולות שלה כאלו מה שנותן לכם את האבן המושלמת למי שרוצה אנרגיות טובות וחיוביות. היא גורמת לשמחה לפרוץ ונותנת לכם אנרגיה להגשים את עצמכם, כאשר הגישה שלכם תשתנה מאוד לטובה כאשר היא בחסותכם. לא סתם מעניקים אותה גם כמתנות, לא רק לאנשים קרובים אלא בגלל, היא מבשרת את אחד האיחולים הכי חשובים שיכולים להיות לאדם. היא מגיעה בצבע זהב בגוונים חומים והיא מעולה לעיטורים.