אבל יש לי אשה אחת ויחידה

בחורה עם מחשב נייד

אין לי מיליונים בבנק להרשים, אין לי אמא שעלי תגן במילים, אין לי מעריץ שעלי יספיד, אבל יש לי אשה אחת ויחידה, שתגן עלי ביום ובלילה, בנפשה ובגופה, ללא כל תנאי ותמיד, באהבה אין סופית גדולה, ענקית.

אין לי בתים ונכסים להשוויץ, אין לי צורך לטייל באופן יומי, לבטח שלא שבועי, אין לי משהו שאחרי אני יכול להשאיר, אבל יש לי אשה אחת ויחידה, שתגן עלי ביום ובלילה, בנפשה ובגופה ללא כל תנאי ותמיד, באהבה אין סופית גדולה, ענקית.

אין לי מעמד של נבחר סלב, עשיר, אין לי צורך שעלי יגידו היה איש אחד ויחיד,  אין לי צורך בכל ההמולה מסביב, אבל יש לי אשה אחת ויחידה, שתגן עלי בנפשה ובגופה, ללא כל תנאי ותמיד,באהבה אין סופית גדולה, ענקית.

אבל הכי מזל והכי חשוב היום יותר מתמיד, אין לי מי שיגיד עלי מילים יפות, כי בחיים כאשר חייתי, מי זכר בכלל שאני איש, מה גם לא חשוב, אם הייתי טוב רע… או סתם… רגיש… כמו ששומעים מילים…יפות…אבל על אלו שאינם ומילים… יפות, מי שאיננו חי…פשוט איננו צריך, אפילו אם הן מילים יפות…

אבל יש לי אשה אחת ויחידה, שתגן עלי בנפשה ובגופה, ללא כל תנאי ותמיד, באהבה אין סופית גדולה, ענקית, כל עוד אני חי….כל עוד היא נושמת…

ולה תמיד יש לי הזמן… להודות, גם תודה מידי יום להגיד.