אבא בעבודה

כשאבא בעבודה אמא מצטרפת לשבט הנשים המצפות.

בחורה עם מחשב נייד

אני אמורה לשמוח, אבל אני לא שמחה.

בן זוגי, אב ילדי, התחיל השבוע לעבוד בעבודה חדשה

עשה את זה מהר הבחור, חודשיים אבטלה, מהם שלושה שבועות בטיול בחו"ל, הספיקו בדיוק בשביל לשאוף קצת אוויר, לחתום טיפונת אבטלה, להתעייף מלהעסיק זאטוט מלא באנרגיות של חופש גדול ו-הופ, הגיעה הצעה טובה, מספיק טובה בשביל לזנוח את חלום העבודה במגזר השלישי ולהודיע לי בהתרגשות- התקבלתי!

לא רק הוא התקבל. גם אני התקבלתי. התקבלתי חזרה למשרת האם הממתינה לשובו של אבא מהעבודה. אני ואומה של שלמה של נשים – הנשים המצפות.

אנחנו מצפות בשעה ארבע כשהגן מסתיים, "איפה אבא? מתי הוא יבוא? אני רוצה את אבא" אנחנו מצפות ב"גן השועים" (שעשועים של בן שנתיים וחצי) "אמא תראי איך אני קופץ" "עוד פעם אמא" (צחוק) "כל הכבוד" "תחזיר לו את הבימבה"  (בכי) "די אמא"  (בכי) "רוצה את אבא", מצפות בארוחת הערב "אמא לא רוצה עגבניה, לא רוצה ביצה, רוצה שוקולד, אמא לקחה לי את הביצה (בכי) רוצה את אבא (בכי). גם אמא רוצה את אבא.

"מתי אתה חוזר"?

"כמה דקות ואני מסיים"

"לחכות לך עם האמבטיה?"

"כן, בטח אני כבר יוצא"

"הילד שפוך מהעייפות, אתה מגיע?"

"כן אני בדרך, היה איזה משהו דחוף, איך את?"

(איך אני? אני מותשת, מזיעה, הילד כבר עצבני ומבכיין, הבית מהפכה שלמה, העוף המופשר מחכה כבר משלשום במקרר , יש לי פרוייקט לא גמור שצריך להיות מוגש מחר בבוקר ולילה לבן של עבודה שמחכה לי בקצה הערב וכל מה שבא לי זה מקלחת ולישון. איזה מזל שהחלטתי לוותר על הדוקטורט במגדר.)

Avishag Rager אבישג רגר
אשה של מילים, פריקית של מידע, בוראת רעיונות, מנסחת תכנים, משכנעת סקפטיים, מנחת קבוצות, מזהה הזדמנויות, חוקרת שווקים ומזיזה הרים, באר שבעית גאה שנמצאת בשליחות במלבורן אוסטרליה. חיה עם עידן- מגייס משאבים וצלם מוכשר ומגדלת איתו את נועם - קוסם קטן עם נשמה ענקית.