הבלוג של ורדה דרור

חופש להיות – הבלוג של ורדה דרור

מורה רוחנית, מפתחת דרך "חופש להיות"', הוציאה לאור את הספרים "חופש להיות" ו"1+1=1 שיחות עם ורדה דרור". מלמדת אנשים לחבר בין הרגש לשכל, ולגלות מחדש את האופן בו הדברים באמת עובדים. לראות את הטוב שבדכאון ואת המתנה שבכעס.

עדכונים:

פוסטים: 15

החל מאוקטובר 2012

סוף סוף הגיעו הזמנים בהם הטייקונים הופכים לטייפונים/ כל אותם נצלנים שאט אט, מהר מהר, קורסים ומנושלים מנכסיהם. עכשיו הם מתחילים לגלות שהם לא שווים כלום בלי להיות מחוברים ללב המניע הכל

24/10/2012

מחלת העוד ועוד ועוד יצרה פה זן חדש של חיות טרף – הטייקונים. אותם אנשים שאף פעם לא מספיק להם כלום ורוצים להשתלט על העולם. אנשים חסרי ביטחון עצמי החושבים שהכסף יהפוך אותם למה שהם לא.

הם סובלים מחוסר באהבה עצמית וכתוצאה מכך הם מוכנים לגנוב את הכספים של אנשים העובדים קשה למחייתם, להפוך אותם לעבדים מודרניים והכי גרוע לקחת להם את התקווה לחיים יותר טובים.

אלה אותם אנשים שכל כך נלחמים להשאיר את שכר המינימום נמוך בתירוצים שקריים, כאשר האמת היא שכל רצונם לשלוט באנשים – אדם רעב הוא אדם כנוע.

הם גורמים להרבה עוול לאנשים וכדי להשקיט את מצפונם העכור הם תורמים כספים שלא שייכים להם; כספים שמלכתחילה שייכים לאותם האנשים.

הם אותם אנשים הרצים לכל מיני רבנים מפוקפקים המעודדים אותם לגנוב מאנשים. כך הרבנים מעשירים את החצרות שלהם בזהב וביהלומים ומשאירים את אנשי העיירות עניים מרודים וחסרי כל תקווה. זאת במקום להשקיע את התרומות בעיר המארחת אותם זמנית (כי הכל זמני).

זן הרמאים החדש נולד כי כך פועלת הממשלה, הממסד וכל העסקנים הגונבים את האנשים השקופים וחושבים שאפשר לעשות זאת לנצח. הם עובדים עלינו מאז ומתמיד; טוענים שהאזרחים הם הרמאים המנצלים את הממסד, בעוד שהם חוגגים על גבם של העבדים המודרניים.

סוף סוף הגיעו הזמנים בהם הטייקונים הופכים לטייפונים; כמו שצצו כך הם ייעלמו. כל אותם נצלנים שאט אט, מהר מהר, קורסים ומנושלים מנכסיהם. עכשיו הם מתחילים לגלות שהם לא שווים כלום בלי להיות מחוברים ללב המניע הכל.

עוד מהבלוג של ורדה דרור

מילה על ברית

ברית מילה עם אלוהים היא ברית מילה בלב בלבד. אין צורך בחוקים, במצוות ובאיסורים. המנהג הפרימיטיבי לחתוך לעוללים חסרי ישע את איבר המין בשם אלוהים הוא חסר מצפון ולב. אלוהים לא אוהב אותנו בתנאי שנחתוך בבשר החי, הרי הוא ברא...

תגובות

פורסם לפני 8 years

הכבשה השחורה: מתנה ושמה חריגות

אחת התחושות שאנשים גדלו איתן היא  תחושת חריגותם. שהם היו חריגים בחברה, בבית ספר, בבית. "הכבשה השחורה", המושג הידוע. "לא הייתי כמו כולם, הייתי שונה, הייתי אאוטסיידר, אחר". הילדים האלה, כולל אני, גדלנו בידיעה שאנחנו לא בסדר, כי...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

כעס מוסיף לבריאות

כעס זו אנרגיה מדהימה, אש מתפרצת כמו לבה מתוכנו, בלי תכנון. הבעיה היא שאנחנו מחשיבים את עצמנו לאנשים תרבותיים ובתרבות שיצרנו אסור לכעוס, אסור להראות כעס, אסור להביע את האש הזו החוצה מתוכנו. כעס הוא תחפושת של כאב לב שלא...

תגובות

פורסם לפני 8 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה