WINE MARKET ישמח לבב אנוש

התחלתם לחשוב על הסילבסטר? אתר חדש של אלכוהול, בירה ויין כולל מעל 2,500 משקאות וגם מתחייב להציע את המחירים הזולים ביותר בארץ

כוסות יין

להתכונן לסילבסטר

אפשר כבר לקבוע די בביטחון שהתרגלנו לרכוש כל דבר דרך הרשת – בגדים, אוכל, גאדג'טים, חופשות בארץ ובחו"ל, כרטיסים למופעים ועוד ועוד. אבל מה לגבי אלכוהול? שוק המשקאות האלכוהוליים מגלגל בארץ כ-5 מיליארד שקל בשנה, אבל פחות מאחוז אחד מהמכירות נעשה דרך אתרי האינטרנט. הנתון הזה מפתיע במיוחד כי הוא קטן מאוד באופן יחסי לשווקים אחרים בחו"ל. הצרכן האמריקאי והצרכן האנגלי, למשל, רוכשים יין און ליין באופן קבוע ולכן חנויות היין והאלכוהול ברשת רבות ומוכרות לצד פעילות ענפה של רשתות המזון בתחום.

העניין הוא שדווקא בארץ אנחנו כן רואים שינויים בהרגלי הצריכה של הישראלים בכל הקשור לאלכוהול. בשנים האחרונות התפתחה בישראל תרבות קולינרית מגוונת, שבאה לידי ביטוי גם בעלייה במספר תוכניות הבישול בטלוויזיה ובריבוי מספר וסוגי הטיולים הקולינריים לחו"ל. כתוצאה הצרכן הישראלי מגלה מודעות והתעניינות גבוהות יותר ביין בכלל וביין איכותי בפרט. בין היתר, הוא פונה לרכישת יין איכותי מקומי המתחרה במוצרי הייבוא הן במחיר והן באיכות.

הבשורות הטובות הן שאפשר להעריך שבקרוב גם הרכישה ברשת תהפוך להרבה יותר טבעית לחובבי היין והאלכוהול הישראליים. לאחרונה החל לפעול ברשת אתר בשם WINE MARKET, שמייתר את הצורך לגשת פיזית לחנויות המשקאות. מעבר לעיצוב החדשני והידידותי של האתר, הוא מציע מגוון ענק של מוצרי אלכוהול ויין, שכולל קטלוג של מעל ל-2,500 משקאות. מדובר בתמהיל ייחודי שמציג שורה ארוכה של מותגים ידועים ונחשקים ביותר, לצד המלצות של מומחי האתר על "מציאות" בתחום. ואולי בעצם צריך היה לציין קודם כל את היתרון המשמעותי של האתר בתחום הכספי –  מייסדיו – חבורה של יזמים צעירים – מתחייבים להציג ללקוח את מחיר הנמוך ביותר בארץ לכל מוצר ומוצר.

אבל היתרונות של הרכישה באתר לא מסתכמים רק בכך. WINE MARKET מספק משלוחים עד בית הלקוח בחבילות ארוזות ומוקפדות השומרות על שלמות ואיכות המוצרים. המסירה נעשית, כמובן, בתיאום אישי ובשעות הנוחות למזמין. מחיר המשלוח הוא 29 שקל בלבד לכל הארץ ולרוכשים מעל 300 שקל – המשלוח חינם. כמו כן, על פי הסטנדרטים הגבוהים של שירות הלקוחות שמציב לעצמו האתר, החזר כספי מלא מובטח למזמינים.

אלכוהול

למען הלקוחות שעושים את צעדיהם הראשונים בעולם היין והאלכוהול – אלה שיש להם חששות הקשורים לחוסר הידע שלהם בתחום בגלל מגוון המשקאות והטעמים העצום והמבלבל של השוק, החליטו ב-WINE MARKET לעשות כל מה שאפשר כדי להקל עליהם. לכן האתר מדבר בשפה פשוטה, "בגובה העיניים", כולל תמונות ברורות ומוסיף מידע מפורט וחיוני לגבי כל מוצר ומוצר. הלקוחות יכולים גם להתרשם מביקורות בינלאומיות על המשקאות והמותגים, לינקים לאתרים מתמחים וביניהם קישורים לאתרי הבית של היקבים והמזקקות ולסוגי מידע נוספים ומפתיעים.

האתר מציג גם פיצ'רים מיוחדים לאיתור פרטים ומשקאות שכוללים הן מנוע חיפוש והן מנגנון מסנן מקדים, המאפשר לצמצם את המגוון שמוצע באתר על פי סוג היין, זן הענבים, מדינה מייצאת, טווחי מחיר ועוד.

ואם כל אלה עדיין משאירים מקום לספק, במסגרת האתר פועלת קהילה קטנה של חובבי יין ואלכוהול שלוקחים חלק פעיל בדרוג המוצרים, משתפים בדעות והמלצות כנות לגבי המוצרים. בנוסף, מציעים באתר דרכים מומלצות לצריכה של משקה זה או אחר ובעתיד הקרוב אף יעלו שם בלוגים של חובבי יין ואלכוהול שיספרו על חוויותיהם בארץ ובעולם הקשורות לטעימות אלכוהול וישתפו את הגולשים בבחירותיהם והמלצותיהם. ניתן להצטרף לקהילה על ידי יצירת קשר כאן.

צילומים: Shutterstock