רעיונות למסיבות רווקות בתקציב נמוך

מסיבת רווקות יכולה להוות כסיפור הצלחה, גם אם התקציב ההתחלתי אשר יוקצה בעבורה יהיה נמוך יחסית.
להלן מספר רעיונות!

מסיבת רווקות יכולה להוות כסיפור הצלחה, גם אם התקציב ההתחלתי אשר יוקצה בעבורה יהיה נמוך יחסית.
להלן מספר רעיונות, דרכים ופעולות אשר בכוחם להוזיל במידה רבה את עלות המסיבה – אך יחד עם זאת, מבלי להסב פגיעה באיכותה או ברמת ההנאה אותה היא תסב למוזמנות ובראש ובראשונה, לכלת השמחה:

מסיבת קוקטיילים
אם אחת מהמוזמנות למסיבה היא ברמנית או ברמנית לשעבר, תוכלו לחסוך בהוצאות של הפקת המסיבה ופשוט להפיל עליה את התפקיד של הכנת קוקטליים צבעוניים לבנות.
אם אין לכם את המזל הזה, עומדות לרשותכן 2 אפשרויות:
האפשרות הראשונה היא להזמין מפעיל אשר מעביר סדנאות קוקטיילים (מתאים לבעלות התקציב הגבוה יותר) – כדאי לבדוק מה הסדנה כוללת בתוכה והאם כל אחת מהמשתתפות גם עתידה ליהנות לפחות מטעימה של קוקטייל אחד (וכמובן, רצוי יותר).
אפשרות שניה היא פשוט לחפש מתכונים לקוקטיילים ברשת, לקנות את כל המצרכים ולהכין לבנות את המשקאות הצבעוניים – ההמלצה היא לדאוג למספר אפשרויות לבחירה, מכיוון שברוב המקרים, כאשר, זה נוגע לקוקטיילים, לכל אחת יכולות להיות העדפות שונות.

קמפינג
אם מזג האוויר מאפשר זאת ואם כלת השמחה וכל המוזמנות "זורמות" על הקונספט, ניתן לערוך מסיבת רווקות בטבע, אשר כוללת קמפינג ולינה באוהלים (או בשקי שינה תחת כיפת השמיים).
אין ספק שמדובר במסיבת רווקות חווייתית ובלתי נשכחת – כאשר, ניתן לתכנן משחקים ופעילויות שונות, אשר ישדרגו את המסיבה ויהפכו אותה לחווייתית ומהנה במיוחד.
כמובן, שאם לחלק מהמוזמנות אין ניסיון קודם בקמפינג, כדאי לצייד אותן ברשימה מסודרת, של מה כל אחת צריכה להביא איתה.
אפשרות נוספת היא לבחור באחד מאותם מאהלים אשר מעמידים לרשות המבקרים אוהלים מסודרים עם כל מה שצריך – העלות תהיה קצת יותר גבוהה, אך כאשר, מדובר בכמות גדולה של משתתפות,  המחיר של האירוע עדיין יהיה נמוך יותר בהשוואה למסיבות בקונספטים אחרים.

בחירת לוקיישן מתאים
מסיבת רווקות יכולה להיות מוצלחת, חווייתית ומהנה גם אם היא מתקיימת בדירה – כך שאם לאחת הבנות יש דירה מרווחת והיא מוכנה "לתרום" אותה לטובת המסיבה, דבר זה יכול לחסוך סכומי כסף משמעותיים מעלות המסיבה.
כמובן, שהחיסכון הכספי יכול לבוא לידי ביטוי גם בכיבוד אשר יוגש – אתם לא חייבות להזמין, אלא לדאוג שכל אחת תכין משהו.
כל יוצא, שההוצאה הכספית היחידה, תהיה אולי על אביזרים לאווירה ועל מפיעל או על תוכן מתאים.

הכנה עצמאית של ההפעלה
אחת ההוצאות הכספיות המשמעותיות בהפקת מסיבת רווקות היא העלות של המפעיל או המפעילה. יחד עם זאת, קצת יצירתיות והשקעה יאפשרו לייצר הפעלות אותן ניתן יהיה להעביר בצורה עצמאית – לדוגמא, תכנון של משחקים מיוחדים, שאלונים ועוד.. ועוד.. אם יש לכן בין הנוכחות בנות עם כישורים מיוחדים, תוכלו לבקש מהן שיתרמו את אותם הכישורים לטובת יצירת התוכן למסיבה.

יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסא
אין כל ספק שליצירתיות וליכולות לחשיבה מחוץ לקופסא, תהיה חשיבות רבה והשפעה על הצלחת המסיבה.
למעשה, חשיבה יצירתית יכולה לאפשר הפקת מסיבות רווקות מוצלחות גם בתקציב שהינו מינימאלי – כאשר, היצירתיות יכולה לבוא לידי ביטוי באופן בו המקום יקושט, בחשיבה על ההפעלות, בכיבוד אשר יוגש ובדרכים נוספות רבות.
לכן, בעת תכנון המסיבה, כדאי לנסות ולחשוב מחוץ לקופסא ובמידת הצורך אף לערוך סיעור מוחות בין מספר בנות, אשר כל אחת תציע הצעה מקורית ויצירתית משלה – כאשר, כל אחד מהרעיונות יוכל להשתלב בצורה כזאת או אחרת באותה המסיבה – שיהיה המון בהצלחה!