עורכים אירוע לשומרי כשרות? למה משתלם להזמין קייטרינג חלבי

אחת ההתלבטויות של אנשים המארגנים אירוע, פרטי או עסקי, היא איזה סוג קייטרינג להזמין. ישנן הרבה מאוד חברות המציעות מגוון רחב של תפריטים עם שלל מנות ברמה כזו או אחרת. זו התלבטות לא קלה, מאחר ולא פעם אנשים זוכרים את האירוע ומחליטים על טיבו, על פי סוג הקייטרינג שהוזמן אליו והמנות שהוגשו להם.

 

באופן טבעי, נהוג בישראל להזמין שירות קייטרינג כשר. על כך אין התלבטות בקרב המארגנים. הן בגלל שבדרך כלל בין האורחים יהיו לא מעט אנשים ששומרים ויש לספק להם מנות כשרות, והן בגלל שברוב המקומות, אולמות, גני אירועים ואתרים אחרים, דורשים לעבוד רק עם שירות קייטרינג כשר, מאחר והם מחויבים לכך. אחרת הם יאבדו את תעודת הכשרות של המקום.

באופן טבעי אם עורכים אירוע המיועד לשומרי כשרות, ולכן יש צורך להקפיד על כך שהקייטרינג יהיה כשר. מאחר וזו הכוונה, הרבה יותר משתלם שיהיה זה קייטרינג חלבי מאשר קייטרינג בשרי. זאת מאחר ואפשר לבחור את הסגנון של התפריט על פי מאפיינים שונים. היום גם אפשר למצוא הרבה מאוד חברות שמתמחות בסוג קייטרינג שכזה ויודעות לספק תפריט עשיר, מגוון ואיכותי.

מדוע משתלם להזמין קייטרינג חלבי לאירוע?

הרבה אנשים נרתעים מהזמנת קייטרינג חלבי בטענה שבאירוע צריך להגיש בשר וזה מה שהאורחים מצפים לו. אך זה לא מדויק. היום אנשים הרבה יותר פתוחים לקבל תפריט חלבי, מה עוד שישנם הרבה יותר אנשים שאינם צורכים בשר כלל או מעדיפים להמעיט בצריכתו מסיבות בריאותיות ואחרות.

מעבר לכך, באירוע שמיועד לשומרי כשרות, לעיתים הרבה יותר משתלם להזמין קייטרינג חלבי מאחר וזה פותר במידה ניכרת את שאלת הקינוחים. לא צריך להתפשר על קינוחי פרווה ואפשר ליהנות מקינוחים איכותיים מחלב אמיתי. בין אם מדובר על מאפים, עוגות, עוגיות, טראפלס, או כל דבר אחר. אפשר לספק לאורחים מנות עיקריות עם גבינות וקינוחים עשויים מחמאה, חלב ושוקולד איכותי.

מה הן האופציות שעומדות לרשותנו?

אנחנו יכולים להזמין שירות קייטרינג חלבי רגיל, אך אם אנחנו עורכים אירוע משפחתי או חברתי קטן, או אירוע לעובדים שומרי כשרות, אז אפשר גם להיעזר בשירות של מגשי אירוח חלביים.

מדובר על שירות הכולל סלטים, כולל סלטים אישיים, לקט ירקות, מאפים מלוחים, כריכים, גבינות וסלומון, מיני פיצות, ועוד שורה ארוכה של מנות מבוססות על מוצרי חלב בחלק העיקרי, וכן מנות מבוססות על חלב ושוקולד לקינוח.

היתרון של שירות קייטרינג שכזה, זה שהוא הרבה יותר מגוון, הרבה יותר קליל, וכן לא מחייב בהכרח לשכור את שירותיהם של מלצרים. אפשר להניח את המגשים בנקודה מסוימת והאורחים יוכלו לגשת ולקחת כל מנה שהם רוצים, מתי שהם רוצים. מה ש הופך את האירוע להרבה יותר נעים, קליל ונוח.