סוף סוף אפשר לאכול סושי בהריון! הכירו את סושי הפירות

כל אישה בהריון שאוהבת סושי מכירה את התחושה הזו, חודשים רבים שדווקא מה שהכי מתחשק לך לאכול פשוט אסור לך. הפתרון? להביא לה בהפתעה מגש סושי פירות שהוא אמנם לא סושי, אבל הוא מנחם, טעים ובריא, וגם נותן תחושה מסוימת שאוכלים סושי אמיתי. איך זה נראה, באיזה פירות משתמשים ומתי כדאי להזמין את המגש? כדאי להמשיך לקרוא, את הכתבה הזו הכנו בדיוק בשבילך.

כיצד מכינים מגש סושי פירות?

הכנת סושי פירות דומה מאוד להכנת מגש סושי רגיל, רק שבמקרה הזה מדובר על פירות ולא על אורז, אצות ודגים. כמובן שנעשה שימוש בפירות עם צבעים מיוחדים, עם מרקם שיכול להתאים לשיטות החיתוך המיוחדות של הסושי. איך זה עובד? ממש כמו הסושי, מכינים על גבי גלגלת הקש את החומרים על פי הסדר הרצוי, מבצעים את הגלגול המקצועי ולאחר מכן מבצעים חיתוך עם סכין חד לצורות המוכרות כל כך. בדרך כלל במגשים נעשה שימוש במגוון של צבעים כדי ליצור מראה צבעוני, ייחודי ומגרה לעין.

למה המגש כל כך מוצלח?

נשים בהריון צריכות להתנזר לחלוטין מסושי למשך תשעה חודשים ולחלקן המשימה יכולה להיות קשה במיוחד. איזה כיף שהמציאו את סושי הפירות, הטעמים שלו בכלל מתוקים והוא כמובן לא מזכיר בטעמיו את הסושי המוכר, אך יש משהו מנחם, טיפה מצחיק וגם נעים לקבל מתנה כזו, במיוחד אם זה דבר שאסור. כאשר נותנים מארז סושי פירות למישהי בהריון מפנקים אותה בדבר שהיא הכי רוצה, כמעט. אין אישה הריונית שלא תשמח לקבל את המגש, והיא גם תהנה במיוחד מהערכים התזונתיים להם תזכה מהמגש.

איך בוחרים את המגש המתאים ביותר?

נכנסים לאתר האונליין, מסתכלים על סוגי המגשים השונים ובוחנים האם הפירות הם כאלה שאהובים על האישה ההריונית. אם לא יודעים ניתן לבחור בכמה סוגים, אך לרוב, רוב הנשים יאהבו את הפירות הסטנדרטיים בהם נעשה שימוש. מגש של סושי מתוק יכול להיות קטן ואישי, בתור מתנת קינוח קטנה, או מגש גדול יותר אותו היא תוכל לחלוק עם בן הזוג, עם חברים בעבודה וכן הלאה.

לאילו אירועים אפשר להביא לאישה ההריונית סושי פירות?

אין אירוע שאליו אי אפשר להביא מארז סושי פירות שכן הוא תמיד יתקבל בברכה. זו יכולה להיות יום הולדת לאישה ההריונית, זה יכול להיות יום נישואין או קידום בעבודה, זו יכולה להיות מתנה לכבוד יום החברות או עבור דייט שבועי או חודשי מושקע.

כיצד כדאי לבצע את ההזמנה ומה כדאי לדעת?

אפשר לעשות שילוב של מגש פירות וגם מגש סושי פירות..שילוב מנצח!
כאשר מזמינים מארזי סושי פירות מומלץ לעשות זאת ממקום מסודר, נקי, שעושה שימוש בפירות טריים ופועל על פי כללי משרד הבריאות בתחום. כמובן שהפירות צריכים להיות סופר טריים, באיכות מעולה ולהיות חתוכים ממש בסמוך לזמן המשלוח. ניתן לקבל אינדיקציה על העסק מגוגל, מהמלצות של אחרים וכמובן מהתרשמות כללית מהעסק. כמו כן, כדאי לבחון את אזורי המשלוח של העסק ולוודא שהמשלוח יכול להתבצע בזמן שמעוניינים לבצע אותו ולמיקום שאליו רוצים לשלוח אותו.

מתי מבצעים את ההזמנה?

תחילה תשאלו את עצמכם לאיזו עיר בישראל? האם מגשי סושי או מגשי פירות באר שבע, אשדוד, תל אביב, חיפה, אילת או אפילו לבית חולים או לאירוע ישירות?

רצוי כמה ימים מראש, כדי שלעסק תהיה האפשרות להתארגן ולהתחייב לשעה הרצויה. למשל, אם רוצים להפתיע את האישה ההריונית במקום העבודה שלה, יש לעשות זאת בתיאום מראש. כמו כן, כדאי מאוד להוסיף למשלוח דברים נוספים שיכולים להיות מתאימים, למשל שוקולד, אם זו יום הולדת אז גם ברכה יפה ובלונים או דובי.