סוד המשקה הטבעי של הכוכבות

ג'יזל, מדונה וריהאנה כבר מכורות – משקה הקסם של הכוכבות מפוצץ במינרלים וערכים תזונתיים, ללא שומן וכמעט ללא קלוריות

ריהאנה והיא גם מושקעת בחברה (צילום: אינסטגרם VITA COCO)

 

רשימת הכוכבות שהתמכרו למשקה הזה היא פשוט בלתי נגמרת וחוצה גילאים. בנוסף לשלוש שכבר הזכרנו גם דמי מור, סיינה מילר, קים קרדשיאן, ג'סיקה סימפסון, גווינת פאלטרו, וכוכבות הוליוודיות נוספות פיתחו כולן אובססיה למשקה הקוקוס המרענן ונתפשו מסתובבות בכל רחבי לה לה לנד עם קופסאות הקרטון הכחולות של ,VITA COCO בדרך כלל בבגדי אימון וביציאה ממכון כושר יוקרתי.

מלבד היותן כוכבות על הנוהגות להשתזף באור הזרקורים, המשותף לכולן זו היא ההשקעה הניכרת בטיפוח המראה והכושר הגופני וכמובן המשקה הזה, שהפך לאופנתי ולחלק מציוד החובה של הכוכבות בדרכן לאימון היומי.

מדונה אגב כל כך התלהבה, שהשקיעה במותג 2 מיליון דולר והיא נוהגת לשתות מי קוקוס לפני כל הופעה. המשקה הפך למיזם כלכלי גם של כוכבים נוספים: ריהאנה, דמי מור ומתיו מקונוהי (הידוע "כחולה ספורט" בעצמו) מושקעים גם הם בחברת 'ויטה קוקו'.

 

צוחקות כל הדרך אל הבנק... מדונה וריהאנה מבסוטיות מן הסתם על ההשקעה המוצלחת (צילום: Instagram)

 

ג'יזל עם אגוז קוקוס ירוק וצעיר, ממנו מופק המשקה. במולדתה ברזיל, מי קוקוס הם המשקה השני הכי פופולארי (צילום: Instagram)

אבל מה זה מי קוקוס?

מי קוקוס טבעיים, המגיעים מהנוזל המצוי בקוקוסים ירוקים וצעירים בלבד (הקוקוס החום – הוא קוקוס בוגר).

ליבן של כל סופרות הקלוריות בודאי מחסיר פעימה, שכן ידוע שקוקוס ושלל מוצריו הם אולי בריאים אך שמנים במיוחד, אבל לעומת חלב או שמן קוקוס, מי הקוקוס המונפקים מקוקוסים צעירים וירוקים מכילים 0% שומן.

עוד ברזילאית מכורה למי קוקוס. מלאכית ויקטוריה סיקריט אלסנדה אמברוזיו (צילום: Instagram)

 

האם אכן מדובר במשקה בריאות?

התשובה הקצרה היא כן. מי קוקוס מכילים כמות גדולה במיוחד של מינרלים ואלקטרוליטים חיוניים לגוף כמו אשלגן, נתרן ומגנזיום – כולם מינרלים קריטיים לאין ספור פעולות פיזיולוגיות חשובות, בין השאר לשריר הלב, לתפקוד תקין של מערכת השרירים והעצבים, לחיזוק מערכת החיסון ועוד. כמות המינרלים והמלחים במי קוקוס המופקים מקוקוסים צעירים גבוהה במיוחד עובדה שהופכת את מי הקוקוס למשקה אידיאלי לאחר פעילות ספורטיבית, שבה מאבדים מלחים ומינרלים בהזעה, והגוף זקוק להם כדי לשקם את עצמו אחרי האימון ולחזור במהירות לאיזון. המשקה המרענן מונע התייבשות ומרווה את הגוף ואף מונע התכווצות שרירים בזכות תכולת המינרלים הגבוהה.

 

ג'יזל כרגיל מתאמנת – בצד מונח קוקוס ירוק ממנו היא שותה (צילום: Instagram)

המשקה הפך לחביב המפורסמות בזכות העובדה שמוספים לו רק מעט מאוד סוכר ממקורות טבעיים בלבד, כמו סלק ומחית אגסים. מדובר בסוכר פירות טבעי לחלוטין (פרוקטוז) כמו המשקה עצמו.

 

ג'סיקה סימפסון מתחזקת את הגוף הלוהט אחרי שתי לידות בהמון כושר ופעילות גופנית ובשתיית VITA COCO (צילום: Instagram)

 

ואיפה מוצאים את כל הטוב הזה?

משקה ויטה קוקו משווק בשני טעמים: קוקוס (המכיל מעט תוספת סוכר פירות ממקור טבעי בלבד – כסלק, אגסים וגזר) ובטעם אננס שאינו מכיל סוכר לחלוטין, למעט סוכר הפרי הטבעי. מי קוקוס משווקים בכל רשתות השיווק בארץ, כולל : "שופרסל", "סופר פארם", "עדן טבע" ועוד.

מי קוקוס שלVITA COCO עכשיו זה גם אצלנו (צילום:Gettyimages)

 

ג'יזל בתרגילי יוגה על שפת הים - אם גם אנחנו נשתה מי קוקוס, יש לנו סיכוי להראות כמוה?! (צילום: Instagram)