מצפים לתינוק? אל תוותרו על המיטחברת המאפשרת לאלפי הורים לישון טוב יותר בלילה

תינוקות רכים זקוקים לקרבה ולחום מהוריהם. אבל איך מעניקים להם את זה מבלי להתפשר על שעות שינה ונוחות מקסימלית? סוף סוף יש פתרון נוח ובטוח ללילות ומסתבר שהוא יכול להתאים לכל אחד .

רך, עדין ומתוק – התינוק מגיע לעולם והוא זקוק להורים שלו. תשומת לב וקירבה חיוניים לו, וההורים, מעוניינים להעניק לו מקסימום תשומת לב וקירבה 24\7. לצד כל האהבה והמסירות, אי אפשר להכחיש, הורים גם מקווים לישון כמה שעות ברצף. 

אם בעבר תהו כמה תשומת לב תינוקות באמת צריכים, היום כבר יודעים שהם זקוקים לקירבת ההורים גם בלילה. הקירבה מאפשרת לנו ההורים להיות קשובים יותר, ובכך לעזור לתינוק לישון טוב יותר. למעשה, על פי הנחיות האיגוד האמריקני לרפואת ילדים (נכון לחודש אוקטובר 2016) מומלץ כי התינוק בחודשי חייו הראשונים יישן בחדר השינה של ההורים.

לצד ההנחיות הפורמליות, אי אפשר להתעלם מהמציאות בשטח: להיות הורים לתינוק שרק נולד זה מעייף, וכל דקת שינה נחשבת. אם זה התינוק הראשון שלכם, בוודאי כבר שמעתם מחברים שהזהירו אתכם מהעייפות, ואם זה התינוק השני או השלישי, אתם כבר יודעים מה מצפה לכם ומבינים שזה הזמן למצוא פתרון פרקטי, שיאפשר לכם לישון טוב יותר.

אז מהי המיטחברת ?

מיטחברת היא עריסת תינוק בעלת 3 דפנות קבועות, אשר ניצמדת למיטת ההורים ומאפשרת לכם את המגע הקרוב והנוח לתינוק שלכם בלילות. העריסה המיטחברת מתאימה לחיבור לכל מיטת הורים.    

בכל רגע, בכל צורך, התינוק שלכם יוכל לקבל מכם את המיטב

במהלך הלילה, ישנם אינספור רגעים שבהם התינוק זקוק לאמא ואבא: שנחזיר לו את המוצץ, נכסה בשמיכה, נאכיל או שרק נניח את היד עליו להרגעה. כל הדברים האלו, שדורשים התעוררות מוחלטת וקימה מהמיטה, הופכים להיות פשוטים יותר עם המיטחברת. הקירבה לתינוק/ת מאפשרת לעשות את רוב הפעולות ולהושיט יד, מבלי לקום מהמיטה, ומספקת לתינוק מענה מיידי, המעניק לתינוק תחושת סיפוק, שלווה וביטחון ריגשי. התינוק נהנה ממענה מיידי, וההורים? משנת לילה רגועה (וארוכה) יותר.

  לשיחת יעוץ ללא עלות השאירו פרטים
  בטיחות, נוחות , קירבה ואהבה – השילוב המושלם של מיטחברת

  העריסה המיטחברת עשויה מעץ מלא, עומדת בתקני בטיחות מחמירים ומיוצרת מחומרים ידידותיים לסביבה ולתינוק. אלפי הורים שנהנים מהמיטחברת מספרים שהם הולכים לישון רגועים, בזכות הקרבה והנגישות אל התינוק הרך.

  ומה קורה ברמה הטכנית? העריסה מהודקת אל מיטת ההורים שלכם באמצעות רצועת הידוק ללא אפשרות תזוזה כך שאפשר לישון בראש שקט.

  רוויטל גדבסקי מפתח תקווה , אמא לילד ראשון שהשתמשה במיטחברת, ממליצה: "בזכות המיטחברת הצלחתי לישון טוב יותר בלילה וגם התינוקת שלי. פתרון מדהים וכל כך נוח לחודשים הראשונים אחרי הלידה. אני הולכת לישון רגועה וגם היא. השירות של מיטחברת נעים ומהיר, תודה רבה!"

  אז איזו מיטחברת מתאימה למיטה שלכם?

  זה לא משנה אם יש לכם מיטת קינג-סייז, מיטה סטנדרטית או מיטה מעוצבת עם עם בסיס רחב. העריסה המיטחברת מתאימה לכל סוגי מיטות ההורים. לכם רק נותר לבחור את המיטחברת המתאימה עבורכם:

  1. הקלאסית: מיטחברת קלאסית – העריסה המובילה והבטיחותית, עם 3 דפנות קבועות. המיועדת להיות בשימוש קבוע בצמידות למיטת ההורים.
  2. החדישה: מיטחברת גולד – הדור הבא של העריסות בישראל. מיטחברת גולד יכולה להפוך גם לעריסה רגילה. מגיעה עם צלע רביעית, גלגלים, וגובה מתכוונן .  

  את המיטחברת ניתן להשכיר לתקופה ראשונית לשלושה או חמישה חודשים, ניתן להאריך את תקופת השכירות לכמה חודשים שתצטרכו, או כמובן לרכוש את העריסה. עלות ההשכרה לחודש רק כ-100 ש"ח בלבד, בהתאם לדגם שתבחרו ולתקופת השכירות. העריסה פשוטה להרכבה, מתפרקת וניתנת לאחסון בקלות. 

  ואיך אפשר בלי מילה על השירות?

  אף מוצר לא שלם מבלי שירות לקוחות מושלם, במוקד של מיטחברת יענו לכם נציגות שיסייעו לכם לעשות את הבחירה המושלמת לכם ולתינוק שבדרך. הן יספקו לכם את כל המידע בדרך לשנת לילה מוצלחת. אחרי עשרות אלפי שיחות מוצלחות, הן יכולות להתאים לכל משפחה את המיטחברת המושלמת עבורה ולענות לכם על כל שאלה ולהפיג כל חשש.

  וכדי שתהיו לגמרי רגועים, כדאי לדעת שהחברה מעניקה שבועיים ניסיון ללא התחייבות בעת ביצוע ההזמנה.

  אז מה נשאר לעשות? רק למלא פרטים  ונציגת החברה תוכל לייעץ לכם בדרך לבחירת המיטחברת המושלמת לבייבי שלכם. 

   

   לשיחת יעוץ ללא עלות השאירו פרטים