תרומה לקהילה ושת"פ מרגש של ה"משביר לצרכן"

ב"משביר לצרכן" דוגלים מזה זמן רב באג'נדות חברתיות שיש עמן תרומה לקהילה. חשוב להם להדגיש כי הם אינם רק עוד חברת קמעונאית צרכנית, אלא גם מקדמים ערכים חברתיים חשובים תוך אמונה שניתן להפוך את החברה שלנו למקום נעים וטוב יותר לחיות בו, לייצר חברה ערכית טובה יותר. בימים אלה הם מכריזים על שיתוף פעולה מרגש עם "עמותת אנוש", שמטרתה לסייע למתמודדים עם מגבלות נפשיות. סיוע להם ולבני משפחותיהם והצהרה חברתית חשובה של קבלת האחר והשונה.

פתקיות של הפעילות משביר+עמותת אנוש

פתקיות של הפעילות משביר+עמותת אנוש

עמותת אנוש

אנוש – העמותה הישראלית לבריאות הנפש הוקמה בשנת 1978 ובמהלך השנים פיתחה שירותי שיקום חדשניים המבוססים על התאמה אישית וערכי גישת החלמה, שאפשרו לכל אדם ללא הבדל, לחיות חיים מלאים ובעלי משמעות. אחד הערכים החשובים שהעמותה שמה לה כדגל היה שילוב המתמודד בסביבה שבה הוא חי ועובד. מניסיונם ארוך השנים, ערך זה הוא מרכיב חשוב בתהליך השיקום.

השתלבות הפרט בחברה, בעיקר תוך התייחסות מקצועית, מגביר את תחושת השייכות, את הערך והביטחון העצמי של כל אחד ואחד, ומשרה אמונה ותקווה.

עמותת "אנוש" פועלת בלמעלה מ-70 מרכזים בפריסה ארצית ומפעילה 25 מרכזים תעסוקתיים.

שיתוף הפעולה בין המשביר לצרכן עם עמותת אנוש

במסגרת שיתוף הפעולה ירכוש המשביר פריטים נבחרים שיוצרו על ידי מתמודדים עם מגבלות נפשיות. מגוון רחב ואיכותי של מוצרים המתאימים לכל אחד ובמחירים אטרקטיביים.

מה ניתן לרכוש?

מארזי טריוויה משפחתיים ארוזים בקופסת פח ועטופים בצלופן. הקופסה כוללת 36 כרטיסיות עם שאלות בנושאים שונים, וכן כרטיסיות ריקות למילוי עצמי.

מארז "איפה אני יושב" – 14 כרטיסיות עם כיתוב מיוחד כמו "סבא מושלם" "אחלה דוד" "אמא מלכה" ועוד, ובנוסף עוד 10 כרטיסיות ריקות למילוי עצמי.

הגדה מלאה לפסח עם כריכה עבה, כולל "10 משפטים שלא אומרים בפסח".

תיקי ים בריכה – תיקי פשתן עם כיתוב בצד אחד "תיק לים" ובצידו השני "תיק לבריכה, ועוד שפע של מוצרים.

הגדה של פסח

מי ייהנה משיתוף פעולה זה?

כולנו,

קהל הלקוחות של המשביר שיזכה לרכוש מוצר איכותי ומקורי ולהרגיש שותף בתרומה לקהילה.

מקבלי השירות במרכזי התעסוקה של אנוש שהרווח ממכירת המוצרים מועבר ישירות אליהם כתגמול על עבודתם.

והקהילה כולה, היות וכל ההכנסות ממכירת המוצרים יתרמו לעמותת אנוש.

 

הפריטים ימכרו בלעדית בחנות האונליין של THREESIXTYFIVE  – מוזמנים להקליק כאן לאתר למוצרי החג ואנוש