8 דברים שהם אובר רייטד בזוגיות

אם יש לך הרבה דרישות וציפיות מהגבר שלך, יכול להיות שחלקן לא יעידו על טיב הקשר. כן, האדם שבחרת שיהיה לצדך לא אמור להיות מושלם. הוא אמור להיות קודם כל בן אדם

לבחור פרטנר רומנטי, זו אחת ההחלטות החשובות שתעשי במהלך חייך. בעוד שזה חשוב להיות סלקטיבי ולבחור את האדם הנכון שיבלה לצדך, מומחים מסכימים שישנן כמה תכונות פחות חשובות ממה שאנחנו נוטות לעשות מהן. הרבה פעמים, אנחנו בונות ציפיות מטורפות לגבי הגברים שאנחנו רוצות שיעמדו לצדנו בטוב וברע אבל האמת הרבה יותר פשוטה: הגבר שישרוד לצדך לא חייב להיות מושלם לפי הספר שלך מכיתה ה'.

מומחים בתחום הזוגיות ציינו 8 דברים, שהם אובר רייטד, לטענתם, בכל הנוגע ליחסים זוגיים:

1. הפרטנר עונה ל"טייפ" שלך

את אולי יודעת בשלב זה, שהטיפוס שאת נמשכת אליו הוא נניח, גבוה, מקועקע ועם שיער שחור אבל אל תהי פזיזה ותעיפי את כל האחרים שלא עונים להגדרת גבר החלומות. מראה האדם משתנה על פני זמן ואף אחד לא ישאר יפה לנצח – חוץ מרייאן גוסלינג. את יכולה פשוט לראות אם בן זוגך כחמוד וזה מספיק לבניית קשר טוב לטענת המומחים. עדיף שיהיה מתוק ואדם טוב מאשר יפיוף עם אופי מחורבן. כן, תמיד ניתן למצוא את היופי הפנימי במישהו.

2. אתם חולקים את אותם תחביבים בדיוק

לצאת עם מישהו שאוהב סרטי מדע בדיוני ולישון בטבע כמוך, זה נחמד אבל הדברים שמעניינים אותך ודברים שמעניינים אותו לא חייבים להיות מתואמים על מנת ששניכם תשרדו כזוג. עניין משותף בתחביבים אינו הדבק שיחזיק קשר לאורך זמן. לחלוק את אותם ערכים סביב כסף, מחוייבות וגידול ילדים זה הרבה יותר חשוב. אם במקרה אתם גם אוהבים לעשות את אותם דברים בחיים אז הרווחתם אבל לא על זה יפול הקשר.

3. אתם אף פעם לא מתווכחים

אל תאמיני למיתוס הנפוץ ש"זוג מאושר אף פעם לא מתווכח". זוגות בריאים כן מתווכחים אך הם פשוט מנהלים את הוויכוחים שלהם באופן מוצלח יותר. זוגות טובים יודעים איך להתנסח ואיך לתקן ולא רק לזרוק טענות כאלו ואחרות. תדירות הוויכוחים גם אינו העניין אלא היכולת לפתור, לתקן ולצמוח מקונפליקטים. לא כולם יודעים לעשות זאת בהצלחה והתוצאה יכולה הרסנית מאוד. חשוב ללמוד איך לנהל כעסים, איך לפנות לצד השני בצורת הדיבור ואיך להעביר ביקורת בלי להקטין את הפרטנר.

4. יש לכם את אותה רמת השכלה

אם את מחפשת אדם, עם אותו רקע בהשכלה כמוך, אז אז קצת סנובית, בלשון המעטה. חשוב לזכור שהרבה אנשים מצליחים ואינטליגנטיים לא סיימו אפילו קולג': ביל גייטס, סטיב ג'ובס, מארק צוקרברג, הם רק כמה מהשמות. מה שחשוב יותר, הוא היכולת לפתח שיחות משמעותיות עם הצד השני. את צריכה למצוא אדם שנמצא באותה רמת אינטלקט כמו שלך. אהבה

5. תמיד תוכלי לסמוך על הפרטנר שלך שיבדר אותך

בן זוגך ואת אמורים לעשות כיף ביחד אבל הוא לא אמור להיות מקור ההתרגשות הבלעדית שלך. לקוחות רבים מתלוננים על כך בפני מטפלים זוגיים והמומחים פשוט מסבירים להם שזה לא העבודה שלו לבדר אותן. את אמורה להיות עעם בן זוגך שזורם איתך בפעילויות שמתאימות לשניכם, שלא מרים ידיים מלנסות דברים חדשים ושיודע לעשות גוד טיים. אם את משועממת עליך למצוא תעסוקה בעצמך ולא לצפות ממנו שימלא לך את היומן.

6. הכימיה המינית פשוט אדירה

באופן טבעי, אמורה להתקיים משיכה מינית בין שניכם. במציאות, משיכה מינית מתפוגגת עם השנים. שניכם תשרדו את זה כל עוד תיזמו מחוות רומנטיות ותהיו קשובים לצרכים אחד של השנייה. זוגות רבים מייחסים יותר מדי חשיבות לתשוקה מינית ופחות לחברות ולאמון בין הצדדים. מה שאת צריכה זה מישהו שיבין אותך וירצה ביחד איתך למצוא דרך לעשות דברים שמחים איתך. בחדר המיטות ומבחוץ.

7. שניכם מבוססים כלכלית באותה מידה

בטחון כלכלי והרגלים דומים בכל הקשור להתנהלות כלכלית יכולים להפחית חרדה ולגרום לכך שכל מה שקשור למשק הבית יזרום על מי מנוחות ויהיו פחות מחלוקות. כסף זה חשוב אבל לצבור נכסים והון זה לא הכל במערכת יחסים מתגמלת. הרעיון הוא לעבוד טוב ביחד, כצוות, על מנת לצמוח כלכלית ביחד אבל אסור שכל אחד יאבד את עצמו ויתפשר יתר על המידה. ישנם אנשים שסיימו לבנות את ביתם, גמרו להחזיר חובות ולא מוצאים על מה לדבר. אז נסו לא להישאב לתוך המרדף הלא נגמר אל עבר הכסף. לפעמים מאבדים משהו בדרך.

8. שכל החברים יאהבו את החבר שלכן

את רוצה שמעגל הפנימי יתמוך במערכת היחסים שלך אבל הם לא חייבים להיות המיריצים שלכן. אסור להעמיס משקל יתר על מה אחרים חושבים על הקשר שלכן. המטרה היא לא לגרום לכל העולם לאהוב את החבר שלך אלא שאת תאהבי אותו. רצוי שיהיה בן אדם טוב, שלא יפגע בך אבל כל אחד והטעם שלו. בסוף היום, את אמורה להיות איתו ולא הם.

צילום: שאטרסטוק