50 גוונים של ארוטיקה – תחרות הסיפור הארוטי

מחפשת במה לכתוב ארוטיקה? תחרות הסיפור הארוטי הקצר של סלונה ודורקס יוצאת לדרך ומציעה לכל אחת הזדמנות לפרסם את הסיפור הארוטי שלה ולתפוס מקום בקהילת כותבי הארוטיקה בישראל

סלונה מכריזה על פתיחת תחרות הסיפור הארוטי הקצר הראשונה

כותבות חובבות ומקצועיות מוזמנות לשתף את קהל הגולשות בסיפורים הכי מרגשים שלהן, ברחשי ליבן ובסיפורי בין הסדינים, שעד היום הושלכו למגירה או זכו לקהל מצומצם של קוראות.

שאטרסטוק

כשיצא לאור הספר ״50 גוונים של אפור״, אף אחד לא יכל לשער שדווקא הוא יהיה זה שיסחוף את העולם כולו ויוביל לעלייתו של טרנד הספרות הארוטית למקום מרכזי בשיח המיינסטרימי. אבל במבט לאחור הוא היה זה שהוביל שיח שלם ברשתות החברתיות, בתקשורת ואפילו במפגשי חברים סביב נושא הארוטיקה ומקומה אצלנו, הישג לא מבוטל בחברה יחסית שמרנית בנוגע לסקס, או לפחות בנוגע לשיח עליו.

בעולם מתנהלת סצנה ערה ומרגשת של הז׳אנר מזה שנים. עושר רב של עלילות, מילים ותיאורים, שנועדו לעורר את החושים, להעלות את סף הגירוי ולתאר באלף דרכים שונות את הרגע העילאי של העונג האנושי, המתפוצץ בכל נימי הגוף וזורם אל קצותיו בסערה מרטיטה. ועכשיו סוף סוף גם בארץ אפשר למצוא על המדפים אין-סוף גוונים של ארוטיקה שמתארים את החשק האנושי והמיניות המתפרצת, בעברית שנוגעת עמוק ברגשותיהן וחושיהן הבוערים של הקוראות המשוועות לחומר קריאה שכזה. גם הספר שלך יכול למצוא את מקומו ביניהם.

תחרות הסיפור הארוטי הקצר יוצאת לדרך, וכל אחת מוזמנת לקפוץ על הרכבת

סלונה, בשיתוף פעולה עם durex והוצאת הספרים U ספרות שנוגעת, מזמינה אותך לחגוג את המיניות שלך ולבטא את מחשבותיך הארוטיות בסיפור קצר, פרי עטך, שיוכל לקדם אותך למרכז סצנת הספרות הארוטית בארץ. ארוטיקה רומנטית, ארוטיקה קשוחה, ארוטיקה פמיניסטית, ארוטיקה הומו-לסבית, ארוטיקה פטישיסטית, ארוטיקה שמנפצת טאבואים – לכולן יש מקום.

הסיפורים המובילים יאספו בקובץ סיפורים, והזוכות במקומות הראשונים יזכו בפרסים שווים במיוחד.

שאטרסטוק

פרס ראשון – חופשה זוגית! 

פרס שני ושלישי – צעצועים ומוצרי דורקס בשווי 500 ש״ח

רוצה להשתתף בתחרות ולהצטרף לקהילת כותבות הסיפורת הארוטית בארץ?

קראי את תקנון התחרות

כתבי סיפור ארוטי מקורי שמבטא את מיטב יכולת הכתיבה והדמיון הארוטי שלך בטקסט שמכיל 1000-2000 מילים.

היכנסי ללינק הזה, מלאי פרטיך ושלחי את טופס ההשתתפות בתחרות.

ייתכן שהסיפור הארוטי הקצר שלך הוא הסיפור הזוכה שלנו. מהרי לשלוח אלינו ולהשתתף בתחרות.

בהצלחה לכל המשתתפות!

 

* הכתבה מנוסחת בלשון נקבה מטעמי נוחות, אך פונה לשני המינים באופן שווה.