10 טיפים שיעזרו לך למצוא את האחד בטינדר

אם גם את נמנית על הלוחמות שרוצות לנצל הזדמנות זו, הצטרפי לטינדר, אתר בו תוכלי להפוך להיות חלק מתפריט שוק הבשר המוביל בעולם. האפליקציה פותחה כאפליקציית היכרויות, אולם בפועל משמשת את המשתמשים למציאת אהבה ללילה אחד

מאת: מירב גת

המהפכה הפמיניסטית מכה שנית! הפעם את הנשים! מאז שריפת החזיות בשנות השישים של המאה הקודמת ועד היום, לוחמות נשים בעוז ב"החפצת" נשים, ובקבלת שוויון זכויות והזדמנויות. היום לאחר שנים של מאבק הושג השוויון המיוחל, אנו הנשים לא זקוקות יותר לגברים כדי להרגיש כמו חפץ, לנו הנשים הזכות וההזדמנות ל"החפיץ" את עצמנו לבד!

אם גם את נמנית על הלוחמות שרוצות לנצל הזדמנות זו, הצטרפי לטינדר, אתר בו תוכלי להפוך להיות חלק מתפריט שוק הבשר המוביל בעולם. האפליקציה פותחה כאפליקציית היכרויות, אולם בפועל משמשת את המשתמשים למציאת אהבה ללילה אחד, ומכונה במקומות רבים אפליקציית הסטוצים.

הרישום לאפליקציה מחייב את המשתמשים להיות בעלי חשבון בפייסבוק, משם יכול המשתמש לבחור חמש תמונות שיוצגו באתר ביחד עם פרטים נוספים שבחר המשתמש לחשוף על עצמו. מחפשי האהבה באתר מוזמנים לסמן בעת צפייה במשתמש אחר, "לא" או "לייק", ובכך לערוך סלקציה על פי מראה חיצוני בלבד, היה ושני משתמשים בוחרים זה בזה, ישנה אפשרות לעבור לשלב הבא בקשר המאפשר התקשרות דרך מערכת ההודעות הישירה, הרומנטיקנים חסרי התקנה שרוצים אף להעמיק את הקשר, מוזמנים לעבור לשלב הסופי שלב ה.. אצלי? או אצלך?

מיתוך האמור לעיל, נראה כי השימוש בטנדר חוסך לכולם את המאמץ שמלווה כל תהליך של הכרות בין שני אנשים, תהליך שמסתמן כמיושן וטרחני ודורש השקעת זמן ומשאבים, הטנדר כך נראה, מאפשר למשתמשים לדלג על שלבי החיזור, ההתאהבות, הרומנטיקה וההתמודדות עם רגשות ולבטים ובעצם משדרג את כל השיטה ומאפשר למשתמשים לעבור מידית מהודעת הערה?  למיטה.

טינדר

האתר מוצג כאתר שוויוני המאפשר לשני המינים לבחור את בן זוגם ללילה בצורה שווה לחלוטין, ממש ציון דרך לפמיניסטיות ועל כך נאמר הללויה! האמנם? האם מפגשים מיניים חד פעמיים באמת מתאימים לאישה החדשה? או שבמאבקינו לשוויון החלטנו לטשטש את הצורך שלנו בזוגיות יציבה, בחיזורים ואהבה ובכלל לטשטש את השוני בין המינים, השוני שנמצא לא רק במבנה הגנטי אלא גם במורכבות הנפשית והרגשית של נשים וגברים, אותו שוני שקבע כי נשים מנוגה וגברים ממאדים, אותו שוני שדיבר על כך שנשים מלקטות וגברים ציידים.

האם שיתוף הפעולה שלנו הנשים עם הטנדר, כפי שהוא בא לידי ביטי על ידי המשתמשים, נובע באמת מהצורך המשותף לנו ולגברים צורך בסיפוק מידי של צרכים מיניים, או אולי מהידיעה שבעולם הנשלט עדיין על ידי הגברים, יעידו על כך מספרן הקטן של ראשות הממשלה – 19 נשים מתוך 193 מדינות שחברות באו"ם, הטייסות – כ5% מכלל הטייסים בארץ, והמחזיקות בעמדות מפתח בארץ ובעולם. נאלצות אנו הנשים לסגל לעצמנו תכונות גבריות בכדי להיכנס לליבם של הגברים? אין קץ לאירוניה.

ואם לא דיי בכך מסובכת מזה היא האמת המרה, שכל גבר שנשאל בכל מקום בעולם, יעדיף שהאישה שלו לא תהיה זו ששכבה עם כולם. למערכת יחסים עמוקה ואמתית, יעדיפו הגברים כמעט תמיד את האישה העדינה, החסודה, זו ששמרה על עצמה, והתנהגה לגופה בכבוד הראוי, אכן אין גבול, נראה כי מה שלא נעשה לא יהיה מספיק טוב בשבילם! ולכן נשים יקרות, בואו נתחיל לעשות בשבילנו!

אז מה עושים? הפתרון מאוד פשוט. והוא בידיים שלנו! לסיום לכל הנשים האהובות באשר הן, למרות כל מה שנאמר, הרשו לי להזכיר לכן עד כמה אתן עצומות, עד כמה יש לכן את הכוח לעשות מהפכות, כי בנינו זה לא באמת משנה כמה ראשות ממשלה, מנהלות וטייסות יש, בסופו של יום בדברים החשובים ידוע לכולם שמי שמחליט הן הנשים!

ולכן, אם האהבה חשובה לכן, בואו נפסיק את שיתוף הפעולה עם זאת האיוולת! בואו נעשה מהפכה אמתית! אני קוראת לכל אישה באשר היא, צאי מהטנדר לחיים האמתיים, זכרי, הכוח בידינו, אני מבטיחה לך, הם כבר יבואו אחרינו!

זוג ביחד

אם בכל זאת את בוחרת להשתמש בטינדר בכדי למצוא את האחד שלך, להלן כמה טיפים אימוניים שיעזרו לך להגשים את מטרותייך:

1. הרשמי מחדש. הפעם התכונני למצוא אהבה. לפני הרישום הכיני רשימה של כל החוזקות שלך, את יכולה לבקש מהסובבים אותך לספר לך מה הם אוהבים אצלך. זה יהיה תהליך מאוד מעצים בשבילך.

2. קראי את רשימת התכונות שאספת וסכמי אותם במילה אחת. כתבי אותה על פתק בתוך המשפט הבא : הבחורה הזו היא בחורה __________.  אני בחורה __________.

3. תלי את המשפט במקום שתוכלי לראות אותו כל היום והזכירי לעצמך מי את.

4. חשבי איזה מסר את רוצה להעביר לבחור שתפגשי וצלמי סט תמונות חדש במיוחד לטנדר שיעבירו את המסר שלך.

5. כתבי בטנדר משהו כנה שמתאר אותך ואת מה שאת מחפשת.

6. חשבי מה את רוצה שיהיה בבן זוג שלך והכיני רשימה ברורה ומפורטת של תכונות פיזיות ופנימיות.

7. ספרי לכולם שאת מחפשת אהבה.

8. כתבי את החלום שלך בנושא בן זוג וזוגיות. למילים כתובות יש הרבה כוח. היי מפורטת ככל שתוכלי. כתבי בזמן הווה ובצורה חיובית בלבד. דוגמה : במקום לכתוב אני פוגשת גבר נפלא שלא מחפש רק סטוצים, כתבי, אני נמצאת עם גבר נפלא נאמן הגון מצחיק. הזוגיות שלנו נפלאה חמה אוהבת.

9. לפני השינה התרכזי בחלום שלך, הרגישי את השמחה והאושר שמציפים אותך כשאת מדמיינת את חייך כך, ותני לעצמך להירדם עם מחשבות אלה.

10. הגדירי זמן מדויק אותו את מקדישה לחיפוש בטנדר. זכרי שאת יכולה להכיר את אהבת חייך בכל מקום. היי פתוחה לקבל את מבוקשך בדרכים שונות, היקום מאוד יצירתי ויש לו תכניות לגבייך, אפשרי לו למלא את מבוקשך.

הטיפים המוצגים פה הם תמצות תהליך מאוד חזק ועמוק של זימון והגשמת משאלות, שמביא תוצאות למי שתפעל לפיו. מאחלת לכן בהצלחה. אשמח לתגובות.

** הכותבת היא מירב גת, מטפלת בדמיון מודרך מאסטר NLP ומאמנת אישית  להצלחה. סטודנטית לתואר שני בחוג לתקשורת באוניברסיטת חיפה

צילום: שאטרסטוק