תיעוד: תאום מציל את אחיו מנפילת ארון

מצלמה לכדה את הרגע הנדיר בו ילד בן שנתיים הופך לסופרמן ומושיע את אחיו. ההורים ההמומים החליטו לשתף את הסרטון כדי לעורר מודעות לכך שחובה לחבר ארון בגדים לקיר אחרת אסון יכול להתרחש

יש לנו יותר כוח ממה שנדמה לנו. את ההוכחה לכך תוכלו לראות בתיעוד נדיר, שהפך ויראלי, בו רואים ילד בן שנתיים, מיוטה, מציל את אחיו מארון בגדים שנפל ולכד אותו תחתיו.  הילדים, ברודי וברוק, שיחקו לפני שהארון צנח על אחד מהם ובמקום שהילד יהפוך חסר ישע הוא נהיה סופרמן לעיני המצלמות. מי שהעלתה את הסרטון היא האם, קיילי שוף.

שוף סיפרה ל-CNN שהיא בדרך כלל שומעת הכל אבל הם לא שמעו שום בכי או זעקה. האם התעוררה לצד האב והשניים לא האמינו למה שראו במצלמה וחשבו לעצמם, "מה קורה שם?". ההורים בהתחלה רק ראו את הילדים מבלים בחדר, לצד הארון שנפל ורק אחר כך הם ראו את פעולת ההצלה המדהימה והנדירה והרגישו שחובה לשתף את הסרטון. הם אמנם התלבטו, אם לחשוף את מה שהתחולל בחדר, אבל הרגישו שהתיעוד יכול לעורר מודעות ולגרום לאנשים להיות זהירים יותר, בכל הנוגע לסידור הרהיטים בבית.

הנה הסרטון:

[youtube EtsrIpeMIkE nolink]

בקטע המתועד, ניתן ממש לראות איך הילד הקטן מעכל את המצב בו נמצא אחיו ושוק'ל את צעדיו וניסה להרים וכשזה לא עזר, הוא פשוט דחף את הארון בכל הכוח. "אני באמת מאמינה בחיבור בין תאומים", סיפרה שוף. "אני באמת חושבת שיש אותו בין שני התאומים". לאחר כל הדרמה, החליטו ההורים להדביק באופן רציני את הארון לקיר. "כולם חייבים לוודא שהארון מחובר לקיר. לא חשבנו על זה אפילו ותאונות יכולות לקרות… זו תאונה אחת שקרתה ואנחנו מקווים שזה לא יקרה למישהו אחר".

ילד והארון

ילד וארון

ילד וארון

ילד ואחיו עם הארון

 צילום: מיוטיוב