שאני אזייף? מה פתאום!

כבר קיבלת הזמנה לבית הספר לזיוף אורגזמות של אביבית בר זוהר? הפעם הגברת הגזימה, אפילו בתור הדמות ההזויה שהיא הפכה להיות בעצמה

אם עוד לא נתקלתם בסרטון האחרון מבית היוצרת של אביבית בר זוהר, אתם כנראה או ראש של איזו ממשלה או אבודים בחלל.
כהנת הזוגיות מטעם עצמה, שמציפה את הרשת בעצות אחיתופל לנשים בענייני יחסים ונשיות, הרחיקה הפעם לכת והחליטה לקחת אותנו למסע במנהרת הזמן מאות שנים אחורה. קבלו את ההברקה: כשהגבר שלי מרוצה, אני מרוצה – תזייפו אורגזמה.

השנה היא 2018 ולפנינו ניצבת גברת, שלמען הגילוי הנאות טרם דיגמנה זוגיות בעלת רקורד יציב ומרשים בפני עצמה, שגורסת שהדרך להעצמת נשים היא ללמד אותן שכדי לשמור על זוגיות בריאה ויציבה עליהן לזייף אורגזמה. סליחה שניה, בואו נדייק – שכדי לשמור על זוגיות יציבה את צריכה לדאוג שהגבר שלך מרוצה ומרגיש גבר-גבר ולזייף אורגזמה. בעצם, סליחה רק לעוד רגע אחד – הגברת בעצם אומרת שכדי לשמור על זוגיות יציבה את צריכה לבטל את עצמך, וגם אם אינך נהנית ממין, לעשות כאילו שכן, כלומר – לזייף אורגזמה, העיקר שהגבר שלך יחשוב שהוא מעיף אותך לגבהים.


barzohar4
נכון שהרשת מגיבה בהרמת גבה לסרטון ושרוב התגובות לא לוקחות אותה ברצינות, אבל אפילו כשמדובר בדמות הנשית הכי הזויה על המסכים שלנו הגיע הזמן לומר די. גם בתור בדיחה היא הרחיקה לכת בכמה שהיא עושה צחוק מעצמה עם הפרסום ל״בית הספר לזיוף אורגזמות של אביבית בר זוהר״.

barzoharmovie1 barzoharmovie2

אחרי שנים שלימדו אותנו שאנחנו צריכות ללמוד ליהנות ממין גם בלי לגמור, ליהנות מהדרך, ליהנות מההנאה של הגבר שלנו, לשחרר, להתמסר, לא להתעקש, לעשות את זה בשבילו גם אם לא הכי בא לנו  – לנשים נמאס.
׳אני מרוצה כשהוא מרוצה׳ זה כל כך 1995. ב-2018 את נכנסת למיטה כדי ליהנות, כדי לחוות את הגוף שלך במלואו, את כל מנעד התחושות, את ההתרגשות, התשוקה, וכן – גם את השיא.
המסר לנשים בכלל, ובמיוחד לנשים צעירות ונערות, צריך להיות שיחסי מין הם טנגו לשניים. שההנאה שלך לא פחו תחשובה משלו. שאורגזמה זה נפלא, ומגיע לך להרגיש נפלא, ושזה אפשרי.
האורגזמה הנשית אומנם מורכבת וחמקמקה לעתים, אבל כל מה שהיא דורשת הם שלושה דברים בסיסיים:
1. את הידיעה שלך שהיא שם ושמגיע לך לגמור
2. את הסבלנות והשאיפה של הגבר שאיתך שתהני בדיוק כפי שהוא נהנה
3. שלא יבלבלו לך את המוח עם סרטוני ״תזייפי בשבילו״
רוצה להצליח ביחסים? תדאגי שיהיה לך טוב. ממש טוב. נורא נורא טוב. ואם זה לא ככה, תדאגי לדבר על זה עם הפרטנר שלך, כדי שזה יתחיל להיות ככה.
גברת בר זוהר, לא ברור לנו אם ואיך בדיוק זה עובד לך, אבל ברור לנו לגמרי שאם את מזייפת במקום לחוות אורגזמה את עובדת רק על עצמך.
והנה גם בקשה מהקהל:
barzoharmovie3
לצפיה: