עד שנחש יפריד בינינו

זוג קיווה לאלבום חתונה רומנטי אבל במקום זה קיבל סשן צילומים דרמטי לאחר שנחש הכיש את החתן ההמום לפני החופה. "זה היה סוריאליסטי", מספרת הצלמת מאדי מיי שלא הפסיקה לצלם

מה בסך הכל רוצה זוג שמצטלם לאלבום החתונה שלו? שיצאו תמונות רומנטיות ומרגשות אותן יוכלו להראות לנכדים בבוא היום אבל ללורה וג'וני, המתגוררים בפורט קולינס, התוכניות קיבלו טויסט מפתיע. השניים קיוו לתעד את עצמם בשיק טבעי בשדות אבל לא תיארו לעצמם שסשן התמונות יכלול נחש צפע חגיגי, שיצוץ משום מקום רגע לפני החופה. מלצלם חיוכים וחיבוקים, הצלמת מאדי מיי תיעדה את פציעתו של החתן, שהוכש על ידי הנחש ונשכב על האדמה בהמתנה לסיוע.
באותם רגעי אימה, הכלה המבוהלת לא ידעה מה לעשות עם עצמה והסתובבה סביב אהובה בחוסר אונים. מיי הבינה מיד שלא משנה מה יקרה, אסור לה להפסיק לתעד, כי במקום אלבום חתונה שגרתי היא חתומה על אוסף ויראלי של תצלומים, שקואים תיגר על הדביקות המנומנמת שמספקים רוב הזוגות. "לא תיארתי לעצמי בחיים שהתצלומים היחידים שתועדו ליד הכנסייה בעיירה שלי, יהפכו להרפתקאה הגדולה והמוטרפת ביותר שלי עד היום", מספרת מאדי.
חתן וכלה בשדה - צילום מאדי מיי
הצלמת לא איבדה עשתונות ומבלי לדעת אם הכשת הנחש היתה ארסית או לא, היא דאגה לצד הכלה שהחתן יגיע לבית החולים. "במקרה הגרוע הוא היה צריך להישאר שם למספר ימים". הכלה המיועדת כמובן ליוותה אותו לתוך האמבולנס ונסעה איתו בעוד הצלמת נסעה מאחור. למזלו, לסיפור הזה היה סוף טוב והוא לא היה זקוק לזריקה והצוות דאג שהזוג יגיע לכנסייה בזמן. השניים נסעו מהר על מנת להספיק לחופה אבל עדיין איחרו בשעה. "מעולם לא ראיתי כזאת כניסה מפוארת", סיפרה מיי. "ברגע שהם צעדו פנימה, 184 איש עטפו אותם באהבה אינסופית".
חתן וכלה בשדה עם נחש צילום מאדי מיי
מיי מבחינתה הרוויחה לא מעט מהיום המטורף ותמונותיה הפכו ויראליות בכל העולם. ללא ספק, היא לא יכלה לבקש לעצמה לקוחות משתלמים יותר מלורה וג'וני שכעת, יכולים להתגאות באלבום המקורי ביותר אבר."כל הסיטואציה היתה סוריאליסטית", היא מסכמת את החוויה. "לא יכולתי באמת לעזור חוץ מלהמשיך לבצע את עבודתי וללכוד את יום החתונה שלהם, כפי שהוא באמת היה. אני גאה שסיפרתי אותו".
חתן וכלה ונחש בשדות צילום מאדי מיי
חתן וכלה בשדות עם נחש צילום מאדי מיי
כלה וחתן ונחש מפונים
חתן ונחש צילום מאדי מיי
זוג ונחש צילום מאדי מיי
חתונת נחש צילום מאדי מייצילום: Maddie Mae
לפייסבוק שלה לחצו כאן