כך תדעי אם הצד השני מעוניין בך

תיאוריית הפלירטים חושפת: השיטה שתעזור לך לבחון אם הצד השני נמשך אליך הוא פשוט ממה שחשבת. כן, כבר לא תצטרכי לשבור את הראש. פשוט ספרי בדיחה, אל תצחקי, ברצינות

אתן מכירות את השלב הזה, בו אין לכן מושג אם הבחור לפניכן בעניין שלכן או לא. הוא מראה סימנים חיוביים אבל את עדיין לא סגורה על זה שהוא נמשך אליך או סתם אדם נחמד. מתברר שזה יותר פשוט ממה שנדמה לכן. אם הוא צוחק מהבדיחות שלך אז כבשת אותו. ואם הוא צוחק מהן גם כשהן גרועות אז כנראה שהוא ממש מאוהב.

אם הצדהשני לא נמשך אליך אז הוא לא יצחק מהבדיחות שלך ויהי מ. כן, האבחנה הזו נשמעת קצת קיצונית ותלושה אבל פסיכולוגים, שבחנו את התיאוריה 3 פעמים, מבטיחים שזה נכון. את הממצאים הם פרסמו ב-"Personality and Social Psychology Bulletin journal" ומי יודע, אולי הם עלו על משהו. "שני המינים יזמו בדיחות והאמינו שהצד השני מצחיק כאשר הם נמשכו אל הצד השני", טענו החוקרים.

זוג צוחק ביחד

לצחוק לא רק מסגיר את רגשות הצד השני כלפיך – להיות מצחיקה הופך אותך למושכת יותר בעיני הצד השני. אל דאגה, את לא חייבת להיות קומיקאית עכשיו, רק להיות מי שאת ולהרגיש נוח להצחיק. הרבה פעמים תמצאו שהגבר נוטה להצחיק ולבדר את בת הזוג אבל כל גבר שפגשתי חולה על נשים עם חוש הומור, כאלו שמצליחותלהצחיק אותם. את לא חייבת להיות בדרנית הדור, רק להיות עם הפרטנר על אותו תדר ולצחוק מאותם דברים.

ואם הומור העניק נקודות זכות בכל הקשור לתחום הרומנטי אז היעדר חוש הומור גרר אפקט נגדי וגרם לצד השני להימשך פחות. כן, הומור זה סקסי. בטירוף.

צילום: שאטרסטוק