הפנטזיה שלה

בפנטזיות היא הפליגה למחוזות שהיו רק שלה, והיא ידעה שהוא יעמוד ויתבונן בה, יעקוב אחר תנועותיה והיא תראה לו שהיא טובה יותר מהנערות בסרטים שהוא ראה, בסרטים שגרמו לו להגיע לסיפוק

שאטרסטוק

הם הכירו לפני שנים. עוד כשהיו תלמידים. הם שרתו יחד בצבא, נישאו והביאו לעולם ילדים מקסימים. תמיד ראו אותם ביחד, בכל מקום. הם גדלו והתפתחו, כל אחד לכיוון אחר, לכל אחד שאיפות משלו, לכל אחד תחביב אחר אבל תמיד אהבו להיות יחד. אחד עם השני. הם היו יחד מעל 30 שנה. כבר לא ילדים. ילדיהם בגרו, הבית פתאום נותר שומם בלי קולות ההמולה של הילדים והחברים, אבל הם, הם אהבו את השקט. הם אהבו את הביחד שלהם. העיקר להיות יחד.

תמיד היא אמרה לו שכל שנייה בלעדיו בחיים היא שניה מבוזבזת, והיא התכוונה לזה. היא אהבה להיות במחיצתו, גם בלי לדבר. רק לשבת לצדו.  זה הספיק לה. לגעת בו. ללטף את ידו. להעביר יד חמה על לחיו והיא הייתה מאושרת.

הוא אהב אותה. תמיד קרא לה האישה של חיי והיא ידעה זאת. היא ידעה שהיא האישה שלו למרות משברים שצצו בחיי הנישואין, למרות מריבות ולמרות…. למרות שלא היה מסופק מינית על ידה.
הוא רצה יותר, הוא רצה עוד – ולא קיבל. תמיד אמר לה שאין לה חשק מיני, תמיד אמר לה שהוא יודע שזה אבוד עוד לפני שניסה, תמיד חשב שבמיטה, היא לא מה שחלם. הוא בכל זאת אהב אותה. והיא ידעה זאת. היא השתוקקה אליו אבל טרדות היום יום הכריעו אותה. היא רצתה אותו ואהבה את גופו המדהים אבל תמיד בשגרת הימים לא הראתה לו כמיהתה.

אבל הוא לא ידע עד כמה היא כמהה לו. עד כמה הייתה מפנטזת על סקס סוער ביניהם, מטורף, בו שניהם מזיעים, גונחים, נוגעים בנקודות שרק הם מסוגלים ויודעים שכך יענגו אחד את השניה, עד כמה רצתה להיות משוחררת עד כדי שלא היה מכיר אותה. הנערה שלו  מהתיכון. ואולי היא תעיז ותפתיע?

בפנטזיות היא הפליגה למחוזות שהיו רק שלה, והיא ידעה שהוא יעמוד ויתבונן בה, יעקוב אחר תנועותיה והיא תראה לו שהיא טובה יותר מהנערות בסרטים שהוא ראה, בסרטים שגרמו לו להגיע לסיפוק, בלעדיה.
היא שכבה על המיטה, עירומה, רגליה מקופלות וראשה נוטה לאחור. היא עצמה את עיניה, והחלה נוגעת בגופה העירום, ידיה החלו ללטף את גופה, וירדו אט אט במורד מותניה. ידה הימנית ליטפה ברוך את שדיה וידה השמאלית החלה לנוע אל עבר חמוקיה. היא הסיטה את מבטה לעברו והוא עמד והמשיך להתבונן בה. היא המשיכה ללטף כל איבר בגופה העירום והחלק, וגופה כמחווה של תודה החל להגיב בתנועות עולות ויורדות. בטנה החטובה ורגליה הארוכות החלו לנוע בקצב ליטוף ידיה, היא הטתה את ראשה לאחור, השמיעה קולות עמומים של גניחות שקטות, עולות ויורדות.

הוא עמד והתבונן בה.

ידיה ירדו אל עבר ערוותה, והיא החלה לענג את עצמה. אצבעות ידיה נגעו לא נגעו בשיער העדין של ערוותה, היא פיסקה את רגליה, גבה התרומם כלפי מעלה והיא המשיכה. אצבעות ידיה הענוגות חדרו בין שפתי ערוותה והיא המשיכה לגנוח. בשקט. נשימתה עלתה וירדה, גווה עלה וירד והיא המשיכה. פנימה והחוצה. יד אחת חודרת ויד שניה מלטפת. זה טוב לה.

הוא עמד והתבונן בה.

היא חשה בעונג העוטף את גופה, את החמימות שאוחזת בין רגליה, והיא ידעה שהוא כל כך רוצה לגעת בה. להמשיך לענג את גופה, לחדור אליה,  אבל לא. זו הפנטזיה שלה. היא פתחה את עיניה והתבוננה בו, בגבר שלה, איברו זקור לעברה והוא נוגע בו ושותק.

מתבונן בה במבטי אהבה ושותק.

היא המשיכה ללטף את גופה ואת ערוותה, עוד ועוד, כן, ככה, כמו שהיא אוהבת, גופה עלה וירד בקצב קבוע, הקולות שהיא השמיעה סיפרו את תשוקותיה, את מאוויה, את העונג שחשה באותם רגעים. היא להטה מבפנים. היא להטה מבחוץ. רגע לפני שהגיע אל פורקנה, היא הביטה בוא ואמרה לו בשקט "בוא אלי".
הוא קרב אליה, מבטו עוקב אחר מבטה, באהבה. בשקט. הוא החל ללטף את גופה שכה אהב, לאט, כמו שהיא אוהבת. עם המון תשוקה ולהט שידע אולי שזה קיים איפשהו אבל היא הסתירה. למה היא הסתירה? היא פיסקה את רגליה וביקשה שיחדור לתוכה. לאט. גבה התקשת לאחור, נשימותיה עלו וירדו, והוא חדר אליה, קירב את פניו אליה והחל מנשק אותה ברכות, לשונו חודרת אל תוך פיה, והוא עולה ויורד. כאילו היו גוף אחד. חום גופה להט כחום גופו, אבל הם היו כבתוך שלהם. עולים ויורדים, בקצב שלהם. "כן, כן" היא לחשה לו וגופה להט לעברו.

הוא הרים את ראשו והביט בה, באישה שלו, מבטו חדר את עיניה – פנימה החוצה, עלה וירד הוא התבונן בה, שעה שהיא מגיעה אל פורקנה, לאט וארוך, כן, כמו שהיא אוהבת ורק אז שחרר אנחה שהביאה אותו אל פורקנו. הוא חיבק אותה אליו ולחש לה מילות אהבה.

בפנטזיות שלה היא הפליגה אליו. בפנטזיות שלה, עם אהובה, היא היתה האישה שידעה שהוא רוצה. בפנטזיות שלו.

וגם שלה.