הסוד לזוגיות הארוכה של ויקטוריה ודיוויד בקהאם

מעצבת האופנה וכוכב הכדורגל חוגגים 19 שנות נישואים. המתכון שלהם לזוגיות מאושרת הוא די פשוט, כל עוד אנחנו זוכרים להתעלם מהבגידה ההיא עם הנני

בעוד שזוגות רבים בהוליווד מתפרקים חדשות לבקרים, ויקטוריה ודיוויד בקהאם חגגו לאחרונה 19 שנות נישואים, נצח במונחי סלבריטאים. בני הזוג, שלהם 4 ילדים משותפים, העלו תמונה משותפת לחשבונות האינסטגרם שלהם, כאשר בחשבון שלו, העלה דייוויד זכרונות מחליפת החתונה הסגולה שלו, שתאמה את שמלתה של ויקטוריה. ביום הנישואי םה-19 הם עדיין מתואמים בצבעים, אך הפעם הבחירה שפויה ומחאימה יותר ואין ספק שהם עדיין זוג יפה.

"היום לפני 19 שנה הייתי לבוש כולי בסגול" (אינסטגרם דייוויד בקהאם)

לפני שתיים, כאשר חגגו 17 שנות נישואים, החליטו השניים לכבוד המאורע לחדש את הנדרים שלהם ולהביע את אהבתם באופן רשמי, כאשר העלו תמונות נוסטלגיות לרשתות החברתיות. דיוויד חשף קצת מידע בתוכנית הרדיו, "Desert Island Discs" והוא אמר ש"חידשנו את הנדרים ואחר כך זה היה הרבה יותר פרטי. היו כ-6 איש בביתנו".

בקהאם סיפר באותה תוכנית, איך הקשר שלהם התחיל ואיך הם יצאו לדייטים, בהם רק ישבו במכונית, כי המנהל שלה מימי "הספייס גירלז" לא איפשר לה לצאת החוצה מחשש שיתנפלו עליה מיליוני מעריצים. הוא גילה שהם שורדים יפה בעיקר בגלל איך שחונכו. "יש לנו הורים חזקים, גדלנו על אותם ערכים. ברור שעושים טעויות לאורך השנים וכולנו יודעים שישנן תקופות קשות בתוך הנישואים והסוד הוא פשוט לצלוח את הקשיים ולפתור קונפליקטים".

ויקטוריה ודיוויד

אולי תרצו לקרוא גם:

הנשיקה של ויקטוריה בקהאם שעוררה סערה

משפחת בקהאם בהרכב מלא

ברוקלין בקהאם, "הבן של", עורר סערה ברשת

בעבר ויקטוריה חשפה מה משך אותה לסטאר וכנראה שהיה שם באמת קסם חד פעמי, אם להסתמך מסיפור החיזור. אמנם בקהאם לא ממש מחדש הרבה לגבי הסוד לזוגיות ארוכת ימים אבל די ברור שישנם זוגות שלא יודעים לריב, להתעמת זה עם זו ועושים נזק בלתי פתיר. החוכמה היא לדעת איך לנהל ויכוחים, איך לחתור לתקשורת טובה ופתוחה ולכבד אחד את השנייה בכל רגע. לריב, בניגוד למה שרבים חושבים, אינו אסון. הדרך בה מתנהלים במהלך הריב הוא קריטי.

ויקטוריה ודיוויד

אם מאבדים את הכבוד, מזלזלים ברגשות האחר אז המדרון חלקלק לעבר גירושים. נראה כי הבקהאמים באמת שומרים על חזית אחידה ומפרגנים אחד לשנייה. בעבר הם התגברו על פרשת הבגידה של כוכב הכדורגל המפורסם ונראה כי מאז הקשר שלהם רק התחזק. הנה התמונות שהעלו ותודו שההאוטפיטים הסגולים היסטריים. כנראה שהם באמת ראויים זה לזו, אם כך בחרו לצאת מהבית. לחיי האהבה!

דיוויד ויקטוריה