החום בחוץ מחייב מים – 5 מקומות הכי שווים לבלות עם הילדים במים

הקיץ מגיע ואיתו מזג האוויר החם. הוסיפו לזה ילדים שיושבים בבית בזמן החופש הגדול ותקבלו מתכון לכאב ראש. אטרקציות מרעננות בסביבת מים יכולות לפתור לכם את בעיות החום ולספק תעסוקה ועניין לילדים. הנה חמישה מקומות שווים לבילוי עם הילדים במים.

 

בחסות לאומי

 

פארק מים

מגלשות מים לילדים, מגלשות מים לנערים, בריכות שחיה, בריכת גלים, אבובים ועוד ועוד. יש מתקנים שמתאימים לילדים גדולים יותר, ויש כאלו שמתאימים לילדים קטנים יותר, אך בני ובנות כל הגילאים יוכלו למצוא מספיק מתקנים בהם ייהנו לבלות באחד מאטרקציות הקיץ המבוססות והמוצלחות ביותר בארץ כבר עשורים. מהבוקר ועד לרגע הסגירה ילדכם לא יפיקו לרוץ ולהשתובב בין המתקנים לבין הבריכות, רק תדאגו שישתו הרבה מים. ברוב פארקי המים תשלמו מחיר מלא בהגיעכם אל הקופות אך תוכלו לדאוג לכרטיסים מוזלים ולקבל הטבה באחד מתכניות ההטבות והננחות הרבות שיש.

פעילויות מים

הבילויים האלו יכולים להיות פתרון טוב לתושבי הצפון או לתושבי המרכז והדרום שנופשים באזור ורוצים לחוות את מיטב החוויות שיש לצפון להציע. ניתן לבצע פעילויות צלילה שונות, החל משנירקול פשוט ועד לצלילות עם בלוני חמצן למתקדמים וחתירה בסאפ. ניתן גם למצוא מתחמים שבהם מתנפחי ענק מיוחדים וייחודיים שנראים כמו מגרש שעשועים ענק שצף על המים.

בריכת גלישה

הילדים שלכם רוצים לנסות לגלוש פעם אחת, אבל לא יותר מזה? מדובר למעשה בסימולציית גלישה שמדמה את הדבר האמיתי. הבריכה עובדת באמצעות עזרים טכנולוגיים, שמייצרים גלים ומדמים ים שמתאים לגלישה.

הגלישה עצמה מתבצעת על גלשן אמיתי, כך שהחוויה כמעט זהה לגלישה בחוף ים. ניתן להגיע למתחמי הגלישה גם בימים שחם מדי לבילוי  בחוף או שיש מדוזות בים. לא נדרש ניסיון קודם על מנת לגלוש בבריכה, אך על הגולשים להיות מעל לגיל שמונה.

אקסטרים ספורט ימי

האנדרלין זורם בתוך הגוף והמים מחוצה לו כשאתם והילדים תבלו בספורט אקסטרים במתחמים השונים בארץ. אופנועי ים, סירות מירוץ, בבנה ועוד מגוון רחב של ספורט ימי כיף, מבדר ומקפיץ חושים. הילדים שלכם יהנו מחוויה יוצאת דופן שלא זוכים לה בכל יום כיף במים.

קיאקים בנהר הירדן

קיאק הוא כלי די פשוט, אך זהו ללא ספק אחד הבילויים הכיפיים והאהובים על ילדים בקיץ.

פרט לחוויית החתירה, תוכלו ליהנות מהטבע ומהנוף שיש לצפון להציע. משני גדותיו של הנהר יתגלו לעיניכם צמחייה ירוקה ועצים. תוכלו לעצור במהלך השיט ולהשתכשך קצת במי הנהר. השיט נעשה בצורה בטיחותית, כאשר המשתתפים לובשים חגורות הצלה ומדריכים מפליגים בין הקיאקים השונים.

מעדיפים בילוי קרוב לבית? רוצים להתרחק עם הילדים בשביל רגע חווייתי? נסו את אחד מהבילויים האלו שיעניקו לכם קיץ מרענן.