החבר שלה

הייתי צריכה לעצור את הטירוף הזה, אך הסקרנות גברה עליי. איך יכול להיות שאני מתגרה מהמגע של השפתיים שלה על שלי, מהמגע של החזה שלה על שדיי?

 

שאטרסטוק

"יש עוד חודש עד המבחנים ואת כבר לומדת?" קולו של טל הקפיץ אותי ממקומי. הייתי כל כך שקועה בספר האנטומיה, שלא שמעתי אותו נכנס. הפכתי עמוד, למרות שלא הספקתי לקרוא מילה, מקווה שאם אמשיך להתעלם ממנו הוא יעזוב. צליל פסיעותיו התקרב אליי, ידו הונחה על מסעד הכיסא שלי והשנייה על השולחן. יישרתי את גבי, מנסה למנוע כל מגע ישיר בינינו, וקיללתי את ההשפעה שלו עליי. 'הוא החבר של רותם,' שיננתי לעצמי שוב ושוב, אך זה לא עזר לצמרמורת הבוגדנית שטיפסה כמו נמלה אבודה לאורך גבי.

"שרירים? זה מה שעושה לך את זה?" הוא דפדף בין העמודים, מתעלם מהשתיקה שלי, ופתח בעמוד שהציג לראווה את אברי הרבייה הזכריים. "הנה! זה כבר יותר מעניין ללמוד, את לא חושבת?" הרגשתי בעירה מתפשטת על לחיי. "איך את מתכננת להיות רופאה, אם את מסמיקה מתמונה של גבר ערום?" הוא צחק, סובב את כיסאי לכיוונו, אחז במשענות הידיים וקירב את פניו לשלי. המשכתי להביט הצידה, מתעלמת מריח הבושם הגברי שאיים לערפל את מחשבותיי.

"ליאת, תגידי, את בתולה?" החום בלחיי הפך לזעם לוהט. הוא רציני? מי הוא חושב את עצמו? הר געש בער בתוכי, וסובבתי אליו את פניי מסתכלת לעומק עיניו הכחולות. "זה ממש לא עניינך!"
"ואם אני רוצה להפוך את זה לענייני?" הוא הכניס לפיו את העגיל הכסוף שעל שפתו ומצץ אותו עד שהשתחרר בחזרה. שנאתי פירסינג וקעקועים, ועוד יותר שנאתי אותו שגורם להם להיראות מושכים כל כך. היה לו אחד על השפה התחתונה אחד בגבה השחורה, שהוסתר מעט על ידי שיערותיו הארוכות, ועוד אחד בלשון. לעגיל האחרון הוא תמיד הקדיש תשומת לב מיוחדת מוציא אותו מפיו ומקפיץ חזרה, מסיט את כול העיניים לתנועה המפותלת של לשונו. טוב, את העיניים שלי בכול אופן.

"אתה לא חושב שזה לא במקום?" הצבעתי על המרחק בינינו וניסיתי להתחפר לתוך גב הכיסא, "מה אם רותם תיכנס עכשיו?"
"אנחנו מנהלים מערכת יחסית פתוחה," הוא אמר כמו היה זה עניין של מה בכך, "מה את אומרת? רוצה ללמוד קצת אנטומיה על הדבר האמיתי?" הוא הוריד את החולצה, לפני שהספקתי למחות, וזרק אותה על הרצפה. מבטי טייל לאורך קעקוע הנחש הזוחל במעלה גופו הרזה. עד שהגיע לחיוך הזחוח שעל פניו. למה הוא עושה את זה? ויותר מכך, למה אני שוקלת את ההצעה שלו? מילא לשכב עם מישהו אקראי כדי לפרוק את המתח המיני שהתיישב בי מאז שנפרדתי מבועז, אבל רותם שותפה שלי, אני צריכה לחיות איתה עוד שמונה חודשים ולסבול את הנוכחות של שניהם. היא גם לא נראית הבחורה שכדאי לגנוב לה את הבובה. במגפי הבוקרים שאינה מורידה גם בקיץ, חצאיות קצרות, ומפגן מכובד של קעקועים ועגילים שמעטרים את גופה הרזה. אף אחד לא מסתבך עם החברה הדוגמנית של השטן.

התרוממתי ממקומי וצעדתי לכיוון הדלת, מנסה לברוח כל עוד ההיגיון שולט על מחשבותיי. ברגע שנגעתי בידית, הוא תפס את ידי, סובב אותי והצמיד לדלת בגופו. רגלו נכנסה בין רגליי, וידיו הקיפו את מותניי. הנחתי יד על חזהו בניסיון להדוף אותו ממני, אך ברגע שאצבעותיי נגעו בעור החם, הן סירבו לתפקד.

"למה את נלחמת בזה? את רוצה אותי מהרגע שראית אותי לראשונה, זה הרי ברור לכולם."

"לכולם?" הרמתי גבה נוכח היהירות המעצבנת שלו. תיעבתי בחורים כמוהו, שמשוכנעים כי השמש זורחת בבוקר לכבודם, ועדיין, ידעתי שהוא צודק. שבע מאות וחמישים שהוצאתי בפסיכומטרי הפך לאפס ברגע שהוא נכנס לחדר.

"לך, לי ולרותם," הוא הסביר באיטיות.

"לרותם?"

"כן, אמרתי לך, אנחנו לחלוטין מפרגנים אחת לשני. זה מה שמפריע לך? שאני שוכב איתה?" הוא משך את מילותיו האחרונות והצמיד את הרגל שלו יותר עמוק בין רגלי. השפשוף העדין מעל איבר מיני גרם לו  להתכווץ נגד רצוני. "היא לחלוטין בעד, רוצה לדבר איתה?" הוא הוציא את הטלפון מהכיס האחורי, מצמיד את האגן שלו לגופי תוך כדי.

"לא!" רק זה חסר לי, לבקש רשות מהשותפה שלי לשכב עם החבר שלה. אני צריכה להשתחרר מאחיזתו וללכת. ניסיתי לדחוף אותו בזמן שהוא החזיר את המכשיר לכיסו, אך הוא לא זז אפילו מילימטר. להפתעתי, זה רק הגביר את פעימות לבי, ולא רק האחד שנמצא בבית החזה שלי.

"אז מה הבעיה, למה את נלחמת בזה?" הוא סובב את פניי, מחייב אותי להביט לתוך השמים הבהירים שבעיניו. איך יכול להיות, שלבחור אפל וחצוף כמוהו, יהיו עיניים בצבע כזה? אצבעותיו רפרפו לאורך קו הלסת שלי, יורדות בעדינות לכיוון הצוואר ומתקדמות לעצם הבריח. "אני מבטיח הפעם להיות עדין במיוחד," טל לחש, ידו המשיכה להחליק לכיוון החזה, מזיז בעדינות את הברך שלו תוך כדי. האוויר נלכד בחזי, כשהוא ליטף את השד דרך החולצה הדקה, ואז לחץ קלות על הפטמה הזקורה. גניחה נפלטה מפי, מוציאה את כל האוויר שהוחזק בריאותיי. השפתיים שלי היו כל כך יבשות, מנוגדות לרטיבות המצטברת בין רגליי. ליקקתי אותן, והוא חייך בתגובה, הוציא את לשונו וליקק אותן יחד איתי. שפתינו נפגשו ברפרוף עדין כמשי, ורק המתכת הקרה של העגיל, הזכירה לי מי הבחור שעומד לפני. פיותינו הפכו לאחד ולשונו חדרה לתוכי, מסתלסלת יחד עם שלי כמו שני נחשים שנלחמים על טרף אחד. הקרירות של העגיל בפיו הוסיפה ריגוש חדש לנשיקה, פעם נוגעת בי ופעם נעלמת, כמו הפתעה שאינך יודע מתי תקבל.

ידו נטשה את השד המגורה שלי וירדה באיטיות לאורך גופי, התקדמה במעגלים עדינים מעל הירך שלי עד שנכנסה בין רגליי, והחלה לנוע מעל הטייץ הצמוד שלבשתי. "זין, איזה חום יוצא לך משם, אם רק היית יודעת כמה בא לי לזיין אותך עכשיו." קולו החרוך הרעיד את הליבה שלי, כאילו דיבר ישירות אל תאוותי המינית המורעבת. "אז תזיין אותי," לחשתי, מפתיעה את עצמי. הוא עצר, וגבותיו התרוממו עד שהעגיל התחבא כליל בשיערו השופע. לקח לו רגע להתעשת לפני שהוא הרים אותי והקיף את רגליי סביב גופו בזמן שנשא אותי אל מיטתי. החולצה שלי עפה בדרך, נופלת על הרצפה יחד עם הטיעונים נגד המעשים שלי. הוא השכיב אותי על המיטה, ונעמד מעליי, נושך שוב את העגיל בשפה התחתונה. עיניו חקרו אותי, כמנסות להחליט מהיכן להתחיל, ועורי עקצץ בכול מקום עליו עברו. הוא הוריד את שארית בגדיו, חושף בפניי את איבר מינו הזקור והחלק. משכתי את ידיי לעבר גומיית המכנסיים שלי. "לא, חכי," הוא עצר אותי, "אני רוצה לעשות את זה." טל עלה מעליי, וחזר לחקור את שפתיי.

אני החלטתי לחקור בגופו אזור אחר. הושטתי את ידי, והעברתי אותה בעדינות לאורך הזין שלו, מעלה ומורידה אותה בלחץ עדין. ראשו הורם ומבטו המופתע הבהיר לי שהוא באמת חשב שאני בתולה. אולי זו הסיבה שהוא כל-כך להוט לשכב איתי.

זה לא היה רחוק מהאמת. נפרדתי מבועז אחרי הפעם הראשונה שלנו, אך בשנתיים שהוא המתין עד שאהיה מוכנה, עשינו כול דבר אחר אפשרי. "די," הוא לחש והזיז לי את היד, חייכתי, מרוצה שאני מצליחה לשגע גם בחור מנוסה כמוהו, אך המחשבה הזאת התפוגגה כששפתיו עטפו את העטרה סביב פטמתי. לפני שהספקתי להתרגל לתחושה המענגת, ידו נכנסה לתוך מכנסי והתקדמה אל הפתח בין רגלי. הוא החדיר פנימה אצבע אחת בזמן שאגודלו החל מרקד על הדגדגן הנפוח שלי. "אם הייתי יודע שתהיי כל כך רטובה לכבודי לא הייתי ממתין חודש," מילותיו הדהדו באוויר, אך נראה היה שכבר לא שמעתי דבר. הלחץ של ידו בתוך התחתונים שלי, הבעיר את הפתיל בתוכי והרגשתי שאני קרובה לנקודת הפיצוץ. הוא עצר בפתאומיות, תלש את המכנסיים והתחתונים שלי במשיכה אחת, הלביש קונדום, שאין לי מושג מהיכן הספיק להוציא אותו, וחדר לתוכי בפראות. הרמתי את אגני לכיוונו, מאפשרת לו לחדור עמוק יותר, להחליק לתוכי ולמלא את כולי. הוא הכניס את ידו בין גופינו, וחזר לענג את הדגדגן שלי. התחלתי להתקרב אל הסוף, עוצמת את עיניי כדי להכיל את התחושה המופלאה.

"התחלתם בלעדיי?" קולה של רותם הקפיץ את מבטי לכיוון הדלת. היא עמדה שעונה על המשקוף, על פניה איפור שחור וחיוך, שלא הייתי מצפה לראות אצל בחורה שתופסת את החבר שלה על חם. כיסיתי בידיי את שדיי הערומים, וניסיתי לדחוף מתוכי את טל, שלא נראה מוטרד מהסיטואציה.

"את לא צריכה להתבייש ממני," רותם לחשה, בזמן שהורידה מעליה את השמלה השחורה, וחשפה שאינה לובשת דבר מתחתיה. "כבר ראיתי אותך מחליפה מולי בגדים, ואלוהים, זה היה מחזה מגרה," עיניה נדלקו כשדיברה עליי. "אל תדאגי, אני יודעת שאת לא בקטע, אבל תאמיני לי, שאני יכולה לפנק אותך יותר טוב מכול גבר על האדמה." היא נעה לכיווני בתנועה חתולית, ועצרה לידי.

"חשבתי שאני מפנק אותך יותר טוב מכול אישה," טל התרעם, ”את זה תצטרך להוכיח, תחליף קונדום," היא צחקה ודחפה אותו לאחור עד שיצא מתוכי. הייתי אמורה להרגיש מובכת, מושפלת, מזועזעת. אך גופי המשיך לעקצץ, להתכווץ ולרצות עוד. בשנייה שלקח לי להחליט אם לברוח, רותם התיישבה מעליי, מחליפה את מקומו של טל, וכופפה את גופה עד ששדיה כמעט נגעו בשלי. "תני לי לענג אותך, אני חושבת על זה מאז שעברנו לגור יחד," היא נישקה אותי. שפתיה הרגישו כל-כך שונות משפתיים של גבר, רכות יותר ומתוקות יותר.

הייתי צריכה לעצור את הטירוף הזה. אך הסקרנות גברה עליי, איך יכול להיות שאני מתגרה מהמגע של השפתיים שלה על שלי, מהמגע של החזה שלה עליי? עצמתי את עיניי בזמן שפיה המשיך לרחף לאורך גופי, בזמן שאצבעותיה המיומנות ליטפו את הירכיים שלי, תוו מסלולים עדינים על הדגדגן שלי, מפעילות את הלחץ המדויק. שפתיה עברו על הבטן התחתונה שלי, מתעכבות בדיוק מעל הנקודה המכווצת בתוך גופי וממשיכות הלאה, יורדות לכיוון איבר מיני. "אלוהים, מה את עושה?" לחשתי חרישית כשהיא מצצה את הדגדגן שלי. אך התחושה הייתה כל כך עילאית שלא הייתי מסוגלת לעצור אותה. זרמים החלו לעבור לאורך רגליי, מתקדמים לכיוון הנרתיק שלי. אחזתי חזק בסדין המיטה יודעת שעוד רגע הפיצוץ יופיע. פקחתי את עיניי, רותם עמדה על ארבע בקצה המיטה, ראשה בין רגלי, טל עומד מאחוריה וחודר לתוכה בפראות. עיניו פגשו בשלי, תשוקה טהורה הסתחררה בתוכן, מסחררת גם אותי לתוך פיצוץ שהרעיד את כול תאי גופי. עד שגם המיטה החלה לקפוץ תחתיי.

"תגמרי, בייב," הוא אמר, לא ברור למי מאתנו. הצחוק של רותם חדר לתוך הריחוף שלי.

"תגמרי כבר עם השטויות שלך כדי שנוכל ללכת," טל חזר, ורותם שוב צחקה.

פתחתי את עיניי באיטיות, ראשי שכב על ספר האנטומיה, וכאב חד פילח את צווארי. התרוממתי והבטתי לכיוון הקולות. רותם שכבה לבושה על המיטה שלה, וטל שכב מעליה, נטול חולצה, מנשק ומדגדג אותה תוך כדי. בלעתי רוק ושפשפתי את צווארי, לא מצליחה להוריד מהם את העיניים. זה היה חלום? ברור שזה היה חלום, למזלי הרטיבות בין רגליי היא ההוכחה היחידה שמעידה עליו.

"טל, תקום ממני, היפיפייה הנרדמת התעוררה," רותם צחקה ודחפה אותו ממנה. "אז מה? היא תמיד יכולה להצטרף אלינו," הוא אמר בקול עמוק, והביט בי בעיניים סוערות שראיתי הרגע בחלומי.