אתן לא רוצות להיות האקסית של הבחור הזה

הבחור הזה קיבל מהאקסית מכתב התנצלות והוא החזיר לה אותו עם תיקונים וציון "כמעט נכשל" אך לא לפני שהעלה אותו לטוויטר. אהבה זה כואב? אין לכן מושג עד כמה

אין דבר מדכא יותר מפרידה. כאשר הלב שלנו נשבר ואנחנו לא מסוגלים לראות טעם לקום בבקרים. כידוע, אהבה זה כואב אך  בחור בשם ניק לוטץ מצא דרך יצירתית כדי לצאת עם ידו על העליונה, לאחר שהאקסית שלו שלחה אליו מכתב התנצלות, בו היא לקחה אחריות על כך שהחליטה לחתוך את הקשר.

בניגוד למה שהייתן מצפות, הוא לא ישב, בכה ושמר את המכתב מתחת לכרית. הוא עשה דבר מה הרבה יותר מועיל. לפחות עבור האגו שלו. לוטץ מצא דרך יצירתית על מנת להתמודד עם הניתוק. לאחר שקרא את המכתב הארוך, הוא החליט לשלוך עט אדום, להעיר הערות, לעשות תיקונים ובסוף להחזיר לה אותו עם ציון.

הבחור לא בזבז זמן ומילא כל דף עם תיקונים ובסוף נתן לה ציון D או במספרים: 61/100. הוא פירט: : פתיח ארוך, מסקנה קצרה, היפותזה קצרה ושום גיבוי עובדתי.

מכתב מהאקס

"פרטים הם דבר חשוב ואם את רוצה לקבל נקודות על אמינות אז רצוי להשקיע בהוכחות. את טוענת שמעולם לא בגדת אבל את מאשימה את עצמך – אז על מה בדיוק? את חייבת להפסיק לסתור את הסיפור של עצמך ולבחור צד. בעוד שאני מעריך את המחווה, הייתי מעדיף פרטים במקום הצהרות".

הציוץ שלו בטוויטר הפך ויראלי עם 99 ריטוויטים ו-299 אלף לייקים. כנראה שהוא קיבל את מנת האהבה היומית שלו והאקסית תחשוב פעמיים לפני שהיא אי פעם תשגר מכתב התנצלות לגבר כלשהו. מפה חשוב לזכור: הכוח נמצא בידיים שלכם.

הנה כמה מהתגובות המצחיקות:

 

 

מכתב מהאקסית

 

מכתב מאקסית

 

מכתב התנצלות

 

ציוץ ויראלי למכתב