אשטון קוצ'ר ומילה קוניס מדגמנים אהבה

הפעם האחרונה, בה צעדו אשטון קוצ'ר ומילה קוניס על השטיח האדום, היתה לפני 17 שנה והנה הזוג הנשוי תועד באירוע נוצץ והזכיר לכולם איך מערכת יחסים בריאה, טובה ומפרגנת אמורה להיראות

מהי אהבה? את התשובה ודאי תמצאו בזוגיות הכובשת של אשטון קוצ'ר ומילה קוניס. צמד השחקנים, המגדלים בכיף את שני ילדיהם הקטנים (וואיט, דמיטרי), הפגינו כימיה מהסרטים באירוע נוצץ המקדם מדענים מבטיחים שהתקיים בבניין המחקר של נאס"א בקליפורניה. השניים, שהתאהבו  ב-2012, בדרך כלל נמנעים מתיעוד ומעדיפים לוותר על אירועים מתוקשרים ככל יכולתם. לא סתם הם הפכו לאייטם לוהט ברשת, לאחר שצעדו ביחד על השטיח האדום כעבור 17 שנה מהפעם הקודמת (כשהיו כוכבי סדרת הקאלט "מופע שנות ה-70").
בכל העולם גולשים רבים התרגשו לראות את הזוג. משהו בחברות הקלילה שבנו עם השנים, החמימות שהפגינו אחד כלפי השנייה, המבטים האוהבים והחיוכים האותנטיים עוררו לא מעט תגובות אוהדות על איך מערכת יחסים אמורה להיראות.
אשטון קוצ'ר ומילה קוניס  Jesse Grant/Getty Images
החיים המטורפים בהוליווד, הולדת הילדים, האקסים המפורסמים שעברו תקופה קשה לאחר הפרידה (דמי מור שהתמוטטה נפשית ומקולי קאלקין שהתמכר לסמים) והקריירות התובעניות לא מנעו משני אלה להישאר ביחד ולהראות שהבסיס הכי טוב לכל קשר הוא כצפוי, חברות. קוצ'ר וקוניס הכירו כאמור בסדרת הקאלט ההיא אך רק כעבור שנים הם נפגשו שוב. שניהם יצאו מקשרים מורכבים ורציניים וקבעו להיות "רק יזיזים", לדבריה של קוניס בראיון שנערך איתה בעבר.
מפה לשם הם פיתחו רגשות חזקים יותר זה לזו והפכו את הקשר לרציני. מהרגע בו נישאו הם לא נפרדו ושמרו על חייהם הרחק מאור הזרקורים (הדרך היחידה לשמור על שפיות).
מילה קוניס ואשטון Kelly Sullivan/Getty Images
שניהם נראו בערב החגיגי פשוט נהדר, בניגוד לכל תמונות הפפראצי שתיעדו את קוניס וקוצ'ר בעבר במראה מוזנח ומרושל בקטע של "לא אכפת לנו מה חושבים עלינו". הפעם הם היו מגונדרים, אלגנטיים ויפים, בדיוק כפי שהיינו מצפים מזוג הוליוודי. קוניס בשמלה מחמיאה וקוצ'ר בטוקסידו א לה ג'יימס בונד. לא ברור מה מנע מהם להופיע יחד כל כך הרבה שנים. הם לא היחידים שמשחקים אותה קשה להשגה. גם ריאן גוסלינג ואווה מנדז מקפידים לא להצטלם ביחד ואפילו באוסקר גוסלינג לא הגיע עם אשתו והסתפק בלהודות לה על הבמה מרחוק. כנראה שזאת דרכם של מפורסמים רבים שלא רוצים לייצר כותרות. טוב, נראה מתי תהיה הפעם הבאה שקוצ'ר וקוניס יופיעו ביחד בתמונה. אולי בעוד 17 שנה, עם הנכדים.

מילה ואשטון Jesse Grant/Getty Images