אפשר לצאת איתך הערב ל…. בית שלנו?

כן, כן, הקורונה, הסגרים, הריחוק החברתי, המסעדות הסגורות, בתי הקולנוע שננעלו בפנינו, המועדונים ששכחנו איך הם נראים. אז איך מבלים בסיטואציה כזו? הכתבה הבאה תוכיח לכם שעם קצת יצירתיות וטיפה מאמץ, אפשר לארגן ערב בילוי זוגי, מפתיע ומהנה

רגליים של שני אנשים

הקורונה עוד כאן ויחד איתה גם הקושי שלנו לרענן את השגרה השוחקת עם איזה בילוי באוויר הפתוח. כל זה הופך להיות אפילו עוד יותר מסובך אם מביאים בחשבון את הצורך הבסיסי בבילוי חברתי משותף, בין אם מדובר על זוגות טריים או ותיקים. אבל מסתבר שעם קצת יצירתיות ומאמץ, אפשר לארגן פתרון כזה בלי לצאת מהבית.

הנה למשל כמה הצעות מעולות לערב בילוי זוגי, מפתיע ומהנה גם בעיצומה של הקורונה:

 

הכנת ארוחת ערב

עם או בלי האפשרות להזמין פיצה תל אביב היא עיר שתמיד יש בה מה לעשות. אבל כאשר אין ברירה אלא להישאר בבית, האחריות על הכנת ארוחת ערב עוברת אלינו. זה בדיוק הרגע שבו צריך לחשוב מחוץ לקופסא, לשלוף מהמזווה את חומרי הגלם הנכונים ולמצוא מתכון רלוונטי.

היתרון של הכנת ארוחת ערב בתור ערב בילוי זוגי בא לידי ביטוי בעצם הפעילות. עוד לפני שהאוכל מוכן, כדאי לשים מוזיקה מתאימה ולבלות עם בני הזוג בבישול, בחיתוך, באפייה ובטיגון. אחרי שתצברו רעב, גם האוכל יהיה טעים יותר וגם הבילוי יהפוך לחוויה בלתי נשכחת.

 

צפייה בסרט

מתי בפעם האחרונה הפכתם את הסלון לבית קולנוע? זה אפילו לא כל כך מסובך, כי כל מה שנדרש זו רק קערת פופקורן, חושך מוחלט וסאונד איכותי. אם עוד אין לכם מערכת קולנוע ביתית, זה בדיוק הזמן להצטייד בה.

אפשרות אחרת היא כמובן לצפות בפרק מסדרה אהובה, אבל כאן צריך להיערך לכמה פרקים ברצף. המטרה היא לשכוח לכמה שעות מהשגרה, אז בשביל זה צריך להתמקם מול המסך ולברוח לאסקפיזם מעולמות אחרים.

 

משחקי קופסה

הקאמבק של משחקי קופסה הוא ממש לא עניין חדש, אך נדמה שבזכות הקורונה זה הופך להיות עוד יותר דרמטי. התוצאה היא שילוב יוצא מגדר הרגיל בין משחקי קופסה נוסטלגיים לבין משחקים חדשים שמעולם לא שמעתם עליהם. מבחינתכם, המשמעות של כל זה היא לפחות כמה שעות של הנאה במהלך הבילוי הזוגי.

רוצים להפוך את המשחק לעוד יותר מהנה? הזמינו בקבוק יין טוב ושלבו אותו בפעילות. כך למשל תוכלו להחליט שמי שמפסיד צריך לשתות קצת, או שפשוט תעשו הפסקה כל סיבוב ותתנו עוד כמה לגימות מהכוס. אם משחקי הקופסה לא עושים לכם את זה, תמיד תוכלו לחזור לקלפים, לדמקה או לשחמט.

 

לסיכום, דייט זוגי יכול להתקיים גם בבית. כל עוד אתם משקיעים בבני הזוג, התוצאה תמיד תהיה מרגשת.

רגליים של שני אנשים