"איך הפכתי לגורו של עולם הרווקים והרווקות"

איך זה שאחרי כל ההצלחה הזאת אני עדיין רווקה אתם בטח שואלים? איך אין לי אף אחד? איך ואיך ואיך! זה בגלל שאנשים יודעים רק לשאול ולהציק. וברצינות, התשובה שלי היא שאני שונה. כן אני שונה. מה הכוונה?

מאת: חן חלפון

קבוצת פייסבוק של 65 אלף עוקבים, בלוג מצליח ותוסס, ספר ביכורים שיהפוך בקרוב מאוד לרב מכר ושידוך של לא פחות מעשרה זוגות שנישאו הן רק חלק מהשיאים שהצלחתי לכבוש בשנתיים האחרונות. לא מאמינים? עובדה! אחרי פוסט אחד הפכתי בעל כורחי (לא שאני מצטערת או מתנגדת) לשם החם של עולם הרווקים והרווקות. לא הרבה יודעים אבל הקריירה שלי בעולם הזה יצאה לדרך בעקבות שיחת חולין יומיומית של שני מתאמנים בסניף של רשת הכושר "פרופיט" באשלים-ראשון לציון שם אני עובדת שדיברו על הקלות הבלתי נסבלת בכיבוש המין הנשי באמצעות אפליקציית היכרויות.

פשוט רתחתי! את כל מה שהיה לי להגיד פשוט שפכתי לעמוד הפייסבוק שם כתבתי פוסט תמים ולא תיארתי לעצמי שברגע שאלחץ על כפתור ה"שלח" ישתנו חיי. בדיעבד, השיחה של שני המתאמנים על אותה אפליקציית היכרויות ועל הקלות בלעשות לייק לנשים שהכעיסה אותי מאוד ברגע הראשון שינתה את חיי לטובה. בעקבותיה כתבתי את הפוסט ופתחתי את קבוצת הפייסבוק "יומנה של רווקה" שנחשבת לזירה החמה של הרווקים והרווקות.

חן חלפון צילום אינסטגרם

כיום מונה הקבוצה כ-65 אלף רווקים ורווקות מכל הארץ המבקשים לפרוק ולשתף את אשר על ליבם עם שכמותם. הקבוצה מאפשרת לגנוב מבט על חיי הרווקות ועיקר מהותה הוא שיתוף על חיי הרווקות מהצד הנשי והגברי בניסיון לגשר על הפער הזה. מה שמיוחד בקבוצה הזאת הוא שגם נשים וגם גברים מעלים סוגיות שונות וכולם ומנסים לעזור אחד לשנייה. באמצעותה הצלחתי לחתן כבר מעל עשרה זוגות למרות שהיכרות היא לא הנושא המרכזי ומהות הקבוצה.

חן חלפון צילום אינסטגרם

וזה לא הכל. ההצלחה בפייסבוק הובילה להצלחות נוספות מחוץ לגבולות הרשת ותורגמה גם למישורים נוספים. התחלתי לקיים הפקות רבות שהפגישו רווקים ורווקות, תחרויות והפקות ייחודיות כדי להגדיל את הסיכוי להיכרות בין חברי הקבוצה, התארחתי באינספור אולפני טלוויזיה וערוצים, זכיתי לכינוי "הגורו של עולם הרווקים והרווקות" וממש לאחרונה יצא לאור ספר הביכורים שלי "יומנה של רווקה" שבקרוב יהפוך, כך מסתמן, לרב מכר.

חן חלפון צילום אינסטגרם

אז איך זה שאחרי כל ההצלחה הזאת אני עדיין רווקה אתם בטח שואלים? איך אין לי אף אחד? איך ואיך ואיך! זה בגלל שאנשים יודעים רק לשאול ולהציק. וברצינות, התשובה שלי היא שאני שונה. כן אני שונה. מה הכוונה? מי שמסתכל בפייס אומר "זאת לא פראיירית, בליינית חבל"ז", מי שמחטט לי באינסטוש אומר "אההה היא חיה בסרט", בנות שמסתכלות מהצד אומרות "היא סנובית שתופסת מעצמה"… ועוד מיליון דוגמאות ששמעתי על אנשים שחשבו עלי לפני שהכירו אותי אישית.

האמת היא חברים שנכון, אני לא פראיירית ונכון אני גם חיה בסרט ונכון, אני אוהבת את החיים הטובים ונכון, אני תופסת מעצמי הכל נכון אז? זה רע? אבל לצד זאת אני יכולה לומר שאני הבן אדם הכי פתוח עם הנתינה הכי גדולה שיש אני מכבדת את כולם ולרגע לא אשתחצן על אף אחד. אני תמיד אנסה לעזור ולהיות שם בשביל מי שצריך אותי.

אז עד שיבוא האחד הניחו לי לעסוק בדברים שאני הכי אוהבת כמו ללמוד הגשה בטלוויזיה, לרקוד בהופעות של כוכב הילדים "יובל המבולבל" וכמובן על אהבתי לספורט, כושר ואורח חיים בריא ולכן אני ממשיכה לאמן, להתאמן ולהגיע מדי יום למקום שאני כל כך אוהבת, מקום העבודה שלי במכון הכושר "פרופיט" בראשל"צ, איפה שהכל התחיל.

 ** הכותבת היא חן חלפון, בעלת הקבוצה הכי חמה ברשת "יומנה של רווקה"-מבט על חיי הרווקות, כותבת "הספר יומנה של רווקה"