הבלוג של danbulery

danbulery

עדכונים:

פוסטים: 343

החל מספטמבר 2017

בימבה חשמלית- נעים להכיר

רכב חשמלי – חלמתם פעם לנהוג ברכב בלי רישיון? קבלו את הבימבה החשמלית. כלי רכב קטן ואישי. סוג נוסף של “רכב ירוק”, המתבסס על מנוע חשמלי בלבד.

מאילו גילאים מותר לנסוע בבימבה חשמלית? אמנם, הרכב מיועד למבוגרים המתקשים בתנועה, אך החוק מתיר נהיגה ברכב זה, החל מגיל 16. במקרים חריגים, יכולים בני 14 ומעלה לנהוג בבימבה.

באיזה מהירות מותר לנהוג ברכב? החוק קובע שמותר לנהוג במהירות 12 קמ”ש. גם אם טכנית ניתן להעלות את המהירות, הרי שהחוק הטיל מגבלת מהירות.

מהו מרחק הנסיעה המירבי של הבימבה החשמלית? מרחק הנסיעה המרבי להבימבה החשמלית, הוא 60 ק”מ. לכן, אם אתם נוסעים בבימבה חשמלית יותר מ60 ק”מ, עליכם לקחת אתכם סוללת ליתיום נוספת,

האם מומלץ לנהוג עם ביבמה חשמלית על הכביש? לא מומלץ לנהוג עם בימבה חשמלית על הכביש. נהיגה ברכב זה בכביש מסוכנת מאוד, משום שרכב זה, נוסע לאט יותר מכל הרכבים האחרים.

במה שונה הבימבה החשמלית מהקלנועית?

אמנם, בימבה חשמלית, מוגדרת כקלנועית סגורה, אך יש הבדלים בין שני הרכבים.

  1. הקלנועית הינה כלי תחבורה פתוח, לעומת הבימבה החשמלית, שהינה כלי רכב סגור.
  2.  בקלנועית אין מזגן ורדיו. לעומת זאת, לבימבה החשמלית יש מזגן ורדיו.
  3. לבימבה חשמלית, יש מערכת בלמים הפועלת על אוטומט. מערכת זו, משוכללת יותר מהבלמים של הקלנועית.
  4. לבימבות החשמליות, יש מגנונים המגינים על פגוש הרכב. הגנה זו, חיונית עבור קשישים היושבים ברכב. כך, הם ניצלים מפגיעה פיזית, שעלולה להביא להם נכות קשה מאוד.

הבימבה החשמלית בשירות כוחות הביטחון וההצלה:

מכונית חשמלית – שירותי הביטחון וההצלה אימצו את רכב בימבה חשמלית. ניתן לראות רכבים אלו בשירות מד”א, “איחוד הצלה”, בשימוש המשטרה, ואף בשימוש של עיריות ומועצות מקומיות.

רכיבי בטיחות נוספים, המומלצים להתקנה בבימבה חשמלית:

חיישני רוורס: חשוב שיותקנו בבימבה חשמלית חיישני רוורס. החיישנים, יתריעו לנוהגים בבימבה, ויזהירו מפני תאונה.

מערכת אזעקה: אם אתם רוצים לשכן בחוץ את הבימבה החשמלית, מומלץ להתקין בתוך האוטו מערכת אזעקה. מערכת האזעקה, תפעל ותשמיע צפצוף אזעקה, כאשר ינסו גנבים לפרוץ ולהכנס לבימבה החשמלית.

עוד מהבלוג של danbulery

שיטת קונטורינג לפיסול פנים

שיטת קונטורינג לפיסול פנים אילו אזורים בפנים אפשר לפסל וכיצד זה נעשה בפועל? כל מה שרציתם לדעת על פיסול פנים שפתיים - ככל שאנחנו מתבגרים, העור הופך...

תגובות

פורסם לפני 2 years

נוחות נסיעה מירבית

נוחות נסיעה מירבית מכונית חשמלית - חשוב לומר ,כי בימבה חשמלית יכולה לסייע לכם רבות לשפר משמעותית את חווית הנסיעה שלכם. במידה ואתם יודעים כי אתם סובלים מבעיות גב כאלה או אחרות...

תגובות

פורסם לפני 9 months

טיפולי קוסמטיקה לנערות

טיפולי קוסמטיקה לנערות אילו טיפולי קוסמטיקה רפואית מומלצים לנערות בגיל ההתבגרות והאם יש גם טיפולים מותאמים לבנים? בגיל ההתבגרות ישנם שינויים הורמונאליים רבים, היכולים לבוא לידי ביטוי בדרכים שונות וביניהן בשיעור יתר...

תגובות

פורסם לפני 1 year

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה