ירדן הראל הפכה לאמא לתאומים

אחרי שנים של טיפולים קשים ונסיונות להיכנס להריון, ירדן הראל ובעלה, עומרי שלום, הפכו הורים לתאומים דרך פונדקאית. השניים העלו לרשת פוסטים מרגשים במיוחד

כברת דרך ארוכה עברו ירדן הראל ובעלה עומרי שלום, עד שהפכו אתמול (א'), להורים לתאומים, שהשניים הביאו בהליך פונדקאות. הראל דיברה בעבר על הנסיונות הקשים והטיפולים הרבים שעבר הזוג בשנים האחרונות, על מנת להיכנס להריון אך ללא הצלחה. התאומים נולדו בבית חולים בילינסון והראל העלתה לחשבון האינסטגרם שלה תמונה מקסימה ובה רואים את הידיים שלה ושל בעלה מחזיקים את הבייביז לצד הכיתוב "ערב ט"ו בשבט, ברגע הפכת להיות החג האהוב עלי עכשיו ולתמיד". היא אף הוסיפה את התאריך בו הגיעו התאומים לעולם – ה-9 בפברואר.
ירדן הראל ועומרי שלום אינסטגרם

אך מי שבאמת השתפך מאושר היה בעלה שהעלה פוסט וכתב: "מה עושים עכשיו? כאילו, קשה להאמין שאתם כאן. נשבע לכם.. אני מנסה… לא מצליח… אתם לא מבינים בכלל. בעולם האינסטגרם איך בכלל משהו יכול להיות קשה. הכל קל. פילטר של שמחה. ריטוש קליל ויאללה יש מסר בצבעי קשת בענן ובואו.. אמא ואבא מבינים באינסטוש. אולי זה הגיל בכלל. אולי זה החיים שהקשיחו לי את הלב וכבר באתי להרים ידיים ולוותר עליהם. על החיים. אבל הם.. החיים עצמם, הם כנראה לא היו מוכנים לוותר עליי. עליכם".

ירדן הראל ובעלה צילום אינסטגרם
 
האב הנרגש הוסיף ש"רק אני ואמא יודעים כמה זה היה קשה להילחם ולא להיכנע ועוד יבוא היום ותלמדו על ההוא במצרים ועל שבע השנים הרעות, ואתם כמה סימבולי שאחרי שבע שנים לא קלות באתם אלינו, ועכשיו?! עכשיו הלב כבר מאמין אבל הראש עדיין לא קולט שניסים יכולים לקרות שאתם כאן ולתמיד. ושלנו. שלי. ונספר לכם על המלאכית שבחרה להעניק לנו חיים ולכם בית וטונות של אהבה ונחלום ביחד ונגדל ביחד. אני מבטיח לכם שאהיה אבא טוב ולפעמים תכעסו עלי ותגידו שאני לא מבין אבל אני מבין דבר אחד, אתם הדבר הכי חשוב לי בעולם מהיום אין יותר אני יש רק אתם. ואני כבר רואה את זה. תגדלו להיות ילדים מדהימים ותלכו לגן ולבית הספר ותתאהבו ויתאהבו בכם וישברו לכם את הלב וכנראה שגם אתם תשברו לבבות כי ככה זה בחיים אבל בכל רגע דעו שלא משנה מה אמא ואבא תמיד לצידכם".
 

ירדן הראל ובעלה צילום אינסטגרם
 
שלום לא שכח לפרגן לאהובתו: "איזו יפה אמא שלכם אהא?! אז זהו, שמבפנים היא הרבה יותר יפה וחכמה ומוכשרת שרק אבא יודע מה היא עברה בשביל הרגע הזה. ואמא שלכם.. כן גם לי עדיין קשה לבטא את המילים, אמא שלכם היא מודל לחיקוי ומופת. היא השילוב המושלם בין כל מה שטוב בעולם. כל מה שאני לא. אמא אדמה. עכשיו זה כבר לא קשה. עכשיו זה אמיתי. אתם אמיתיים ואתם שלנו. בואנה.. לא ידעתי כמה קשה לכתוב עם כל כך הרבה דמעות ששוטפות את המסך. אתם תלמדו על קשיים ומכשולים ויש את אלו שיגידו שאתם לא יכולים ולא כדאי ובשביל מה אתם צריכים את זה וינסו למשוך אתכם למטה. ואתם?! אתם תגידו להם רק דבר אחד.. אתם רואים את החבר׳ה שפה איתי?! שנתון 2020?! תהיו רגועים. באנו לתקן את העולם שהרסתם. אנחנו כבר ניקח את זה מפה. ואני מבטיח שבכל יום הולדת שלכם אמלא לי כוסית של ג'ק ואצעק בקול גדול שביום שהחזקתי אתכם לראשונה הוא היום שבו נולדתי מחדש. נפגשנו רק לפני דקה.. אבל אני יכול לומר בלב שלם".