אבא של מייגן מרקל לא יראה את הנכד?

בטקס ההטבלה של ארצ'י נכחו בני משפחת המלוכה ודוריה, אימה של מייגן אבל אביה תומס לא היה. בריטים רבים מרגישים שנעשה לו עוול והוא בינתיים מאחל לנכד "את כל הטוב שבעולם"

טקס ההטבלה של ארצ'י חשף את פניו סופסוף בפני כל העולם, שהיה סקרן לראות למי בנם הבכור של הנסיך הארי ומייגן מרקל דומה. הזוג, שרגיל לעשות דברים "בדרכם" ובניגוד לכל מה שהבריטים מכירים ומוקירים, לא רצה לחשוף את תינוקם בקלות אבל הבין שהם מאבדים את אהדת העם אם לא יראו את תינוקם בזמן הקרוב. טקס ההטבלה נערך אמנם בסודיות אבל השניים שחררו תמונה רשמית אחת, עם המשפחה ועוד תצלום מקסים של השניים בשחור-לבן.
בתצלום היפה והמבויים להפליא ניתן היה לראות מהצד המשפחתי של מרקל רק את אימה, דוריה אבל אביה, תומס, שוב לא היה נוכח. מהצד של הארי, נכחו אחיותיה של אימו דיאנה, הנסיך צ'ארלס, קמילה, הנסיך ויליאם וקייט מידלטון. נראה כי גם הולדת הנכד לא ריככה את היחסים בין הבת לאביה שמתגורר בדלות במקסיקו. העובדה שהארי ומרקל לא ביקרו את אביה עד היום לא עומדת לזכותם ובריטים רבים זועמים על הזוג שמפנה כתף קרה לאביה, רק בגלל שהוא לכאורה "לא מתאים למיתוג החדש של מייגן" ושהשניים לא סולחים לו בגלל תצלומי הפפראצי המבויימים לקראת חתונתם.

ארצ'י ומשפחת המלוכה צילום אינסטגרם

סבו של ארצ'י, שכבר לא רץ לתקשורת לדבר על בתו, שחרר כמה משפטים בנאליים בהם הוא מאחל לנכד "בריאות ואושר" והוסיף שהיה שמח להיות מוזמן לטקס ההטבלה של ארצ'י, כנוצרי הדוק ומאמין מאז ילדות. באמת לא ברור איך מרקל מתייחסת לאביה ככה. האיש גידל אותה באהבה, מימן את לימודיה, סייע לה במציאת עבודה ובגדול, נכנס לחובות לכאורה מתוך רצון לקדם אותה בהוליווד. מתמונות הילדות של מרקל ניכר אהבתה אליו וגם ממכתבים ומפוסטים ישנים בבלוגים היא התייחסה אליו בכבוד והערכה.
מייגן מרקל והנסיך הארי עם התינוק החדש (Dominic Lipinski - WPA Pool/Getty Images)
מהרגע שמרקל מצאה נסיך, הארי והיא לא טרחו להתייחס אליו, לבקר אותו או לדבר עליו ורבים חושבים שזה מביך שהנסיך נישא לה מבלי לטרוח להכיר את אביה. רבים מאמינים שהיא בקשר עם אימה רק כי זה משרת את האג'נדה שלה, להציג דמות שחורה ואצילית בפני התקשורת. ימים יגידו אם מרקל תחוש שהיא עושה עוול לבנה, במניעת הקשר בינו לסבו אבל נראה כי מאז שהיא הפכה לנציגת משפחת המלוכה הבריטית, לא מעניין אותה לזכור את העבר.