מייגן והארי קיבלו את הזמנת המלכה לבוא בקיץ

הוד מעלתה שלחה להארי ומייגן הזמנה לבוא לבקר אותה באנגליה בקיץ באנגליה והפעם, כנראה הם יטוסו עם ארצ'י, שלא ראה את משפחתו המורחבת מאז "מגזיט"

בקושי הספקנו להיפרד מהם, אבל הארי ומייגן עוד ישובו אלינו, יותר נכון, לאנגליה. אם להאמין לפרסומים האחרונים, השניים קיבלו ואישרו את הזמנתה של המלכה אליזבת, להצטרף אליה בבלמוראל בקיץ הקרוב, לאחר שהם דחו את ההזמנה שנה שעברה בטענה שהיו "עסוקים מדי" וארצ'י היה "קטן מדי". במילים אחרות: משפחת המלוכה עשויה לפגוש את ארצ'י לראשונה מאז פרוץ משבר "מגזיט".

המלכה אליזבת צילום מסך

ארצ'י יחגוג שנה במאי והטיול המתוכנן יהיה הזדמנות נדירה להתאחד עם יקיריו, שמתגעגעים אליו. במסגרת הביקור האחרון של מייגן והארי, דווח כי המלכה "התעצבה מאוד" מכך שארצ'י לא הגיע ונזרקו ים של שמועות להחלטת הזוג לא להביא אותו. חלק מהבריטים חשבו שהארי ומייגן פשוט לא רוצים לקחת סיכון, להיכנס איתו לאנגליה ולמצוא את עצמם נאלצים להשאירו באנגליה מאחר ולפי החוק, הוא "שייך" למלכה. תיאוריה זו לא הייתה מתממשת בכל מקרה והתיאוריה השנייה הייתה שהארי ומייגן פשוט רצו "להעניש" את המלכה ולא לתת לה או לשאר בני המשפחה לבלות עם בנם. ובכך מייגן הרחיקה אותו משתי המשפחות שלו, מאחר והיא ניתקה קשר עם כולם חוץ מאמה, דוריה.

ויליאם, הארי ומייגן צילום Eddie Mulholland - WPA Pool/Getty Images

אך אם להאמין לאתרים, הזוג בעיקר רצה "לשמור" על ארצ'י, שלא יחלה וחלילה ויחטוף קורונה בימי טירוף אלה. הארי ומייגן העדיפו לא להטיסו ולהשאיר אותו אצל הנני שלהם וחברתה הטובה של מייגן, ג'סיקה מלרוני. מייגן סיפרה שהוא "מנסה לצעוד" בהתרגשות והיא הייתה זו שחזרה לקנדה ראשונה, על מנת לשוב אליו בעוד שהארי נשאר למספר ימים באנגליה, כדי לסגור פינות. הביקור שלהם היה לדבריהם "חמוץ-מתוק". במסגרת ההתחייבויות האחרונות, הארי ומייגן ניסו להיראות קוליים אך מבעד לחיוכים היה ברור שהם די סבלו מהמעמד. דווקא מייגן נראתה אלגנטית ומלכותית יותר מאי פעם ואולי הייתה זו דרכה לבשר "תראו אותי עכשיו ודמיינו מה יכולתי להיות".

מייגן מרקל והנסיך הארי עם התינוק החדש (Dominic Lipinski - WPA Pool/Getty Images)

היחס המנוכר שהפגינו כלפיהם ויליאם וקייט רק מחדד את העובדה שהיחסים התקררו ושנפער פער שכבר לא ניתן לגישור. כל אחד מהאחים יצעד בחייו במסלול אחר לחלוטין, אחד יהיה המלך העתידי של אנגליה והשני יהיה אקס סאסקסס וסלבריטאי שמרצה בפני נציגי בנקים מיליארדרים. במקרה הרע, הוא ישאר בבית ויהיה "חיית המחמד" של מייגן.