מייגן, תרגיעי, את לא ב-Suits

בבריטניה טרם התאוששו מהתביעה המפתיעה של הנסיך הארי בשמה של מייגן והנה שוב הילד המגודל והמפונק מבשר שהוא עומד לתבוע שני צהובונים נוספים. די ברור מי מפעילה אותו ובקצב הזה, להרוס את עתידם

הממלכה הבריטית לא הספיקה להתאושש מהתביעה המפתיעה שהגיש הנסיך הארי, בשמה של מייגן, נגד ה"דיילי מייל" (על פרסום ועריכה מגמתית של המכתב המפורסם ששלחה לאביה) והנה, הילד המגודל מכה שנית. בימים אלה הארי בישר שהוא תובע שני צהובונים נוספים, "הסאן" ו"המירור", על כך שפרצו לטלפון הנייד שלו והאזינו להודעות קוליות שלו מלפני שני עשורים. לא ברור מה גרם לנסיך לאבד את זה דווקא עכשיו, כשהוא ומייגן סיימו סיור מוצלח בדרום אפריקה עם ארצ'י ולעשות את אחת הטעויות הגדולות של חייהם.
הנסיך הארי יכול היה לתבוע לפני שנים, כשהעבירה, לדבריו, בוצעה. אין עוריין על כך שמבחינה חוקית, הצדק עימו אם אכן קרה מה שהוא טוען שקרה. בשנים שחלפו הג'ינג'י התבעבע עם עצמו ולא חשב שזה כל כך חשוב לעשות משהו בעניין עד שקיבל ממרקל דחיפה סופית. אין זה סוד שמרקל הפכה אותו לבובה על חוט וכנראה שהיא חושבת שהיא עדיין משחקת ב-Suits אצל הארווי ספקטר. להפוך את התקשורת לאויב אינו רעיון מוצלח ובטח לא כשסופסוף אתרי הרכילות הבריטים דיווחו עליהם באור חיובי יותר. להכריז מלחמה בעקבות סיפור מלפני עשורים מעיד על כך שהארי, שכנראה קורא הכל עליו הוא טיפוס נקמני שאוגר טינה וכזה המושפע יותר מדי מזו שלצידו. "תהיה חכם, אל תהיה צודק", היה המשפט שיועציו היו צריכים לומר לו במקום להיגרר אחרי הקפריזה הפתאומית הזו, שתעלה לו הרבה מאוד. אם הוא רצה לשמור על פרטיות, עכשיו הוא יוכל לשכוח מזה. מכאן, לא תהיה דרך חזרה.

מייגן והארי קייפטאון צילום Pool/Samir Hussein/WireImage

כבר שנתיים שהארי אינו מתנהג כמו עצמו. השיא הגיע אחרי שהוא השווה באופן תלוש בין היחס שמקבלת מרקל מהתקשורת לזו שקיבלה אמו המנוחה דיאנה. לדבריו, את שתיהן "רדפו" וכעת, הוא לא מוכן שיעשו למרקל מה שעשו לדיאנה. אמירתו הרגיזה בריטים רבים, שאהדו את ליידי די וזוכרים כיצד התקשורת אהבה אותה. דיאנה, בניגוד למרקל, זכתה לסיקור חיובי והוכתרה "נסיכת העם". את מרקל פשוט לא אוהבים וזה מה ששובר את הארי. הוא לא מבין שהכעס שלו על התקשורת מונעת על ידי מרקל שגורמת לו להילחם מלחמה בה רק תפסיד.
במסגרת התביעה, הרבה מאוד טינופת תצא החוצה ואתרי התקשורת יחשפו סיפורים שנקברו ולא ירחמו על מי שיצא נגדם, גם אם הוא בן למשפחת המלוכה הבריטית. האמת צריכה להיאמר, הארי תובע על ימין ועל שמאל כי הוא לא יכול לשאת את העובדה שהעם הבריטי ברובו פשוט לא מקבל את אשתו באהבה. במקום לקחת אחריות ולהבין שהוא ומייגן הם היחידים שהביאו את הביקורת השלילית על עצמם, הוא משלם לעורכי דינו היקרים ויוצא למלחמה. גם אם ינצח בבית המשפט, הוא יפסיד את חיבתם של הבריטים ושל עורכי האתרים הללו לתמיד.

מייגן והארי קייפטאון צילום Karwai Tang/WireImage

לפני שהארי פגש את מייגן, הוא היה פופולארי מאוד בקרב הבריטים, שליוו אותו מאז שהיה תינוק. למעשה, בסקרים יצא שהוא אהוד יותר מוויליאם. הם לא שכחו את התמונה, בה הוא צועד לצד אחיו ליד הקבר של אימם המנוחה. כשהוא פגש את מייגן, אותם בריטים היו מוכנים לתת לה צ'אנס. הם אפילו טענו שהיא "משב רוח רענן". אבל התנהגותה על פני יותר משנה גרמה להם לסלוד ממנה וממנו, על כך שהביא אותה לתוך משפחת המלוכה, כשניכר שאין לה שום רצון להשתלב באמת ושהיא נמצאת איתו בשביל הכסף, התהילה וההשפעה. אנשים אינם מטומטמים והם ראו אותם בתור מי שהם: צמד מפונק וצבוע שחושב שיעשה מה שבא לו ויזכה במחיאות כפיים. כשהבין שהוא לא מצליח להתרומם באמת, הוא שלף את נשק יום הדין: סוללה של עורכי דין.
חבל. עד שסופסוף מייגן והארי ניהלו סיור בתבונה וברגישות, גרפו נקודות על המלתחה הצנועה שהציגה, על החמימות שהפגינו בחשיפת ארצ'י, על הנימוס שהפגינו למאחריהם ועל כך שהעלו לראש סדר היום נושאים חשובים, הם מסיימים אותו באקורד צורם. אילו התאפקו, התקשורת הייתה מחבקת אותם בחזרה עם הזמן. זה לא היה קורה בין לילה אבל לאט לאט הגולשים היו מודים "אולי מייגן השתנתה"והיו אומרים "טוב, הבינה סופסוף איך זה להיות נציגה לבית המלוכה". עכשיו אין סיכוי שאי פעם יחבקו את שני חמומי המוח הללו. במקום שהארי ומייגן ישבו עם ארצ'י בגינה בראש שקט, הם ינועו בין דיונים מתישים בבית המשפט. כולם יודעים ששום טוב לא יוצא לאף אחד ממשפט והמחיר הנפשי הוא רב. הארי כל כך ניסה להגן על מייגן שבלי לשים לב, הוא רק מפיל אותה למטה עוד יותר.