הצלם איציק שוקל מחפש אותך לתערוכת צילום

אחרי שתערוכת הצילום הקודמת שלו, "צילום חוזר", נחלה הצלחה מסחחרת, צלם האופנה הוותיק איציק שוקל חוזר עם "דורות" ומזמין אותך להצטלם ולהיות מוצגת בתערוכה החדשה!

צלם האופנה הוותיק, איציק שוקל, חוזר אלינו עם פרויקט חדש לאחר שנחל הצלחה רבה סביב התערוכה הקודמת שלו, "צילום חוזר", שתיעדה מגוון מצולמים מפורסמים בתמונות "אז" ו"היום". תערוכת "צילום חוזר", שהוצגה בסטודיו של שוקל במתחם נוגה, זכתה לתגובות חמות ומרגשות, הן מצד המצולמים והן מצד מי שבאו לחזות בהם.

סמדר קילצ'ינסקי ופז צילום איציק שוקל

במסגרת התערוכה "צילום חוזר" הופיעו תמונות של אושיות רבות, אם זו דוגמנית סקסית בעבר, שצולמה בהווה עם שביס לראשה או חברה שהייתה בהריון בזמנו וצולמה בהווה עם בנה בן ה-20 היום. והזמן בהחלט לא עמד מלכת. "זו לא תערוכה נוסטלגית", אומר שוקל, "זו תערוכה מרגשת שנותנת כבוד לזמן ולמה שעברו המצולמים בכברת הזמן הזו". התערוכה הכתה גלים והוצגה בסינמטק תל אביב, בתאטרון ירושלים, וכעת היא נודדת למתחם ארנה בהרצליה.

מיכאלה ברקו וטליה צילום איציק שוקל

שוקל הבין שנוצר כאן משהו מיוחד, שהקהל היה צמא אליו ועד מהרה נולד הרעיון לתערוכה החדשה שלו, "Generations דומים-שונים", שתציג בני משפחה הדומים זה לזה, שיצולמו יחד ויאתגרו אותנו לחשוב מה הדמיון והשוני, מייצר בתוך הקשר המשפחתי ומחוצה לו. שוקל, שהספיק לארוז את המצלמות, התאורות וגם את התשוקה הבוערת שלו לצילום והעתיק את מושבו לקיבוץ עברון, שם גדל, נרגש מהפרק הבא בחייו, בו ימשיך את הדיאלוג המרתק עם מצולמיו, שנמשך לאורך הקריירה המגוונת שלו, ובמהלכו תיעד משפחות רבות לאורך השנים.

גלית פרבר ואופיר צילום איציק שוקל

 אם אמרו לכם פעם: "וואו כמה שאתם דומים", אתם/ן מוזמנים/ות לקחת חלק בפרוייקט אמנותי מרגש ומעצים.

רוצים/ות להצטלם ל"דורות"? כל הפרטים:

* אתם מוזמנים לסטודיו שנפתח בארנה גלרי לכבוד הפרוייקט. תהיה מאפרת מקצועית ותחוו חוויה מרגשת אצל אחד מטובי הצלמים בארץ שההתמחות שלו היא "תפיסת הרגע" צלם שמחפש את האישיות במצולם.

* הנכם מתבקשים לבא בג'ינס עם חלק עליון שאיתו היתם רוצים להצטלם (לבוש שאתם חושבים שמשקף את אישיותכם) או כל בחירה שתרצו.

* הצילומים יערכו ביום ה' ה-23.01 ויום ו' 24.01 

* זמן הצילומים בסביבות 20-30 דק'.

* מטרת הצילומים, בייזום והפקתה של איריס אלחנני, היא תערוכה שתוצג בארנה ביום המשפחה בסוף פברואר. 

מודעה סופית איציק שוקל