יאיר נתניהו נגד אופירה אסייג

בעקבות התחקיר השלילי על אייל גולן, חברתו אופירה אסייג העלתה פוסט התומך בו. יאיר נתניהו, שכבר מסוכסך עם המגישה, כינה אותה "צבועה" ומשם זה רק התדרדר

מגישת הטלוויזיה ואשת הרדיו, אופירה אסייג, העלתה פוסט תומך בחברה הטוב אייל גולן לצד תמונה משותפת איתו, לאחר שידור התחקיר השלילי אודותיו. "מי שמאמין לא מפחד", כתבה אסייג. מבין כל התגובות השונות בלטה זו של יאיר נתניהו שקרא לה צבועה. בנו של ראש הממשלה כנראה לא שכח איך בעבר אסייג האשימה אותו בניצול נשים. "אני עדיין זוכר איך שחטת אותי ושפכת את דמי לאחר ש'נחשף' שהייתי ב'פוסיקט' לפני שנים. בלבלת את המוח על ניצול נשים ואמרת שאני צריך להתנצל. להקיא מהצביעות שלך".
אייל גולן ואופירה אסייג צילום אינסטגרם
אופירה אסייג, שאינה ידועה כמי שתברח מעימות, הגיבה לנתניהו ג'וניור: "אתה גיבור רק מאחורי המקלדת, תיזהר על הציפורניים". היא הוסיפה "אייל גולן בן אדם טוב, חבר, תורם בסתר ובגלוי והזמר הכי טוב במדינה והתיק נגדו נסגר גם במשטרה וגם בפרקליטות. אייל הכחיש את הסיפורים נגד ואני מאמינה לו. מאחלת לאבא שלך לצאת זכאי גם בלי לפרק את המדינה, גם המשטרה וגם הפרקליטות מצאו את אביך חשוד בשוחד".

אופירה אסייג (צילום מסך) ויאיר נתניהו (קובי גדעון / לעמ)

נתניהו לא פרש מהוויכוח המתוקשר והגיב בחזרה: "אל תתחמקי, צבועה. את שפכת את דמי על הקלטת סתר על זה שהייתי ב'פוסיקט'! מה הקשר נסגר התיק? למה, עליי נפתח תיק על זה? עשית לי רצח אופי, על ילד בן 22, שיכור, שמריץ דאחקות עם חברים? חצופה אחת! ותנחשי מי היה שם איתי? את יודעת את התשובה. להקיא ממך, שטן". אכן, בחור עדין מבית טוב.
יאיר נגד אופירה תמונה
ללא ספק, מדובר באחד הדיונים התרבותיים ביותר שנראו ברשת. נשים רבות קמו נגד אסייג, בכך שהיא תומכת במי שמצטייר כדושבג מהזן הנחות ביותר ובטח נשמע הרחבה על הסאגה ב"אופירה וברקו". יש למה לצפות.