המלכה להארי: "תמיד תתקבל בברכה"

אחרי שהקשר בין המלכה להארי עלה על שרטון, השניים השלימו והוד מעלתה בירכה את הנכד שלה שחזר לאנגליה, במסגרת ההתחייבויות האחרונות שלו. "תמיד תתקבל בברכה"

היחסים בין המלכה להארי התדרדרו בשנה האחרונה והגיעו לשפל חסר תקדים אבל רגע לפני נקודת האל חזור, נראה כי הקשר ביניהם השתפר – לפחות למראית עין. המלכה ערכה פגישה עם הנכד שלה, שנמשכה למשך 4 שעות בטירת וינזדור, כדי לטהר את האווירה ובישרה להארי שהוא "תמיד מוזמן לחזור", אם אי פעם ירצה לייצג את בית המלוכה בעתיד ולשוב הביתה.
המלכה, 93, הזמינה את הארי לארוחת צהריים (השניים אכלו סלט וסלמון אם תהיתם), כדי לדבר ולפתור את כל אי ההבנות ביניהם. כפי שפורסם לאחרונה, הארי ומייגן יסיימו את תפקידם בבית המלוכה בסוף החודש. המלכה, שחשוב לה לשמור על אחדות ויחסים קורקטיים, אמרה לנכד שלה שהוא אהוב, תמיד יהיה לו בית בארמון המלוכה ושהיא תקבל אותה חזרה עם ידיים פתוחות. המלכה רצתה שהארי יעזוב בשלום ובשלווה ויכול להיות שהיא גם יודעת שזה עניין של זמן, עד שירצה לשוב אם לא ימצא את עצמו בארצות הברית או יתגרש ממייגן.
הארי ומייגן צילום  Samir Hussein/WireImage
זו למעשה הפעם הראשונה שהמלכה ישבה עם הארי לבד באמת והבינה מה הן התוכניות שלו לעומק. האווירה הייתה הרבה יותר נינוחה ממה שהיה במפגש הטעון ההוא, בו השתתפו בכירי משפחת המלוכה שדנו בגורלם של הארי ומייגן. במפגש האינטימי, השניים יכלו להיות פתוחים וכנים ולסלק את כל המתחים. מקורות דיווח שהמלכה מאוד כעסה על הדרך בה עזבו הארי ומייגן וכי היא מאוד רצתה להמשיך לראות את ארצ'י, שכעת מנותק מבני משפחתו. המלכה הבינה שזו החלטתם ולמרות שאולי קיוותה שיחזור בו, המלכה השלימה עם המציאות.
מייגן מרקל והמלכה אליזבת צילום: Jeff J Mitchell/Getty Images
המלכה גם הבהירה להארי שההסדר ביניהם יוכל להצליח רק אם הוא ומייגן לא ינצלו את מעמדם למטרות רווח ושלא יעשו שימוש בתארי האצולה שלהם לקידום מסחרי. היא גם דרשה שלא יעשו שימוש במותג "סאסקס רויאל", מה שהכעיס מאוד את הזוג שהוציא סכום כסף רב על בניית אתר חדש שכעת יצטרך לעבור שינוי ששוב יעלה להם כסף. המכה היא גם תדמיתית כי שניהם קיוו שיראו בהם עדיין "רויאלס" למרות שעזבו את בית המלוכה.
הנסיך הארי צפוי להצטרף למלכה, לנסיך ויליאם ולקייט מידלטון לאירוע משותף ב-Westminster Abbey. זו תהיה הופעתם הראשונה ביחד עם משפחת המלוכה מאז "מגזיט". מייגן, שנמצאת עם ארצ'י בקנדה, צפויה להגיע בקרוב לביתם בפרוגמור. יהיה מעניין לראות כיצד הבריטים יקבלו אותם. אם בבוז או באדישות. אולי מתוך כבוד למלכה יכבדו את נוכחותם אבל ללא ספק, גם אם הארי יחזור, הפרק בין מייגן לאנגליה נגמר.