איך אביה של מייגן מרקל הצליח להרגיז אותה

תומס מרקל גרר את גרושתו, דוריה רגלנד, לתוך הפארסה התקשורתית ובכך הכעיס את מייגן והנסיך הארי ביג טיים. "כתבתי לה מכתבים והיא לא ענתה לי", סיפר בראיון

הנסיך הארי ומייגן מרקל לא תיארו לעצמם איך אביה ימשיך להשפיע על חייהם למרות שאינו בקשר איתם מאז 2018. תומס מרקל הפך לאחרונה לכוכב באנגליה לאחר שהתראיין בסרט על חייו, ששודר בערוץ 5 הבריטי, וחשף בו עד כמה הוא אהב וטיפח את בתו שניתקה איתו כל קשר ומנעה ממנו לראות את נכדו, ארצ'י. בניגוד להארי ומייגן, שהפכו לאויבי העם הבריטי ומקבלים בעיקר בוז, האב הפך לפופולארי ועורר אמפתיה בקרב הצופים. רובם ככולם מאמינים לו ומרגישים שנעשה לו עוול מצד הזוג ובית המלוכה.
אין זה סוד שהארי ומייגן מאוד לא אהבו את הסרט, ששבר שיאי רייטינג, אשר הציג אותם כשני כפויי טובה חסרי נימוס וחמלה. מייגן קיוותה שהוא יעלם אבל העבר שלה ממשיך לרדוף אחריה והיא נחרדה לגלות שאביה הציג סרטונים ותמונות שלה מהימים בהם היא הייתה מתולתלת, כהה יותר ולפני כל טיפולי היופי והניתוחים שעברה לאורך השנים. כמו כן, היא בטח לא ידעה היכן לקבור את עצמה לאחר שמרקל סיפר כיצד תמך בבתו האהובה כלכלית לאורך לימודיה ואחר כך במהלך הקריירה, בניגוד לנאום שנשאה בעבר על כיצד היא "שילמה על קולג' בכוחות עצמה".

מייגן והארי. צילום: GettyImages Photo by Samir Hussein WireImage

בעןד שהזוג מנסה להתאקלם לחיים החדשים בקנדה, ה"דיילי מייל" חושף שמה שבאמת הוציא את הזוג מהכלים היא העובדה שמרקל התראיין ל- ITV show Good Morning Britain וגרר את אמה, דוריה רגלנד, לתוך הפיאסקו. רגלנד, מדריכת יוגה שהפכה ליחידה מהמשפחה עימה מרקל מנהלת קשר כלשהו, לא הוציאה מילה על בתה בתקשורת וממש משתדלת להתרחק מאור הזרקורים. אך מרקל, שיצא למלחמה על שמו הטוב והסיר את הכפפות, לא חוסך ביקורת ושיתף כיצד שלח לגרושתו מכתבים בבקשה שהיא תסייע לחידוש הקשר עם בתם אך זו לא ענתה לו. "היא מתעלמת ממני ואולי הם ביקשו ממנה לעשות זאת".

תומס מרקל צילום מסך

מקור סיפר ל"סאן אונליין" שהנסיון של מרקל לגרור את רגלנד לסיפור העגום הוא צעד של ייאוש. "דוריה תמימה ולא קשורה לכל הסיפור. אם מייגן תחליט לדבר עם אביה זה יהיה ההחלטה שלה. הם לא רוצים שדוריה תהפוך לכלי של תומס. דוריה לא צריכה את הקונפליקט הזה".
מרקל החליט שהוא הולך להתראיין עד שבתו תישבר. למרות שהשניים כנראה לא ישלימו בעתיד הקרוב, האב אינו מתייאש ומנסה להגיע אלי בכל דרך אפשרית. בראיון האחרון הוא אף העביר לה מסר: "אני אוהב אוך. בואי נשב ונסדיר את העניין". מרקל אף זרק משפט על הארי: "תהיה גבר וטוס לפה ונשוחח". האב כנראה לא מבין שבתו המפונקת, אותה כינה הנסיכה שלו, לא רוצה אותו בחייו כי הוא לא משרת את האינטרסים שלה יותר. כל עוד הייתה זקוקה לכסף וסיוע בקריירה היא דיברה עליו יפה בכל מקום אבל כעת, לאחר שהסתדרה כלכלית, הפכה למגה מפורסמת וניתקה את הארי ממשפחתו ואת ארצ'י מקרוביו, אין לה בעיה לשמור על הנתק מאביה. עצוב לראות כיצד מרקל, אב מסור שנתן לבתו הכל ושקע לחובות בגלל זה, מתחנן לקבל פירורי אהבה ממנה. הרי, היא יודעת עד כמה הוא סובל ועדיין מענישה אותו.
הכי עצוב על ארצ'י, שיגדל בלי בני משפחה בגלל ההחלטות הנקמניות של אמו.