הפנייה הביזארית של מדונה למייגן והארי

כאילו שהחיים לא מוזרים מספיק, כוכבת הפופ מדונה צולמה בסרטון ביזארי ובו היא פונה להארי ומייגן שיבואו לשכור את דירתה בניו יורק. "קנדה משעממת!"

כאילו שהחיים עצמם לא הזויים מספיק, בימים אלה הגולשים מנסים להבין מה עובר על מדונה, שהייתה בלונדון במסגרת הסיבוב הופעות שלה, כי כנראה שהזמרת קצת משועממת לאור הפנייה הביזארית שלה להארי ומייגן ובה היא מפצירה בהם לשכור את הדירה שלה בניו יורק שמשקיפה לסנטרל פארק.
"אני אתן להם לשכור את דירתי. יש שני חדרי שינה ואת הנוף הכי מושלם במנהטן ומרפסת מעלפת. זה יהיה שוס, הדיל ברייקר!". מדונה הוסיפה בסרטון התמוה ש"ארמון באקינגהאם לא מתקרב לסנטרל פארק ושהנוף הרבה יותר טוב, בטוח ולא כול אוסף של אנשים עם כובעי צמר". כוונתה הייתה לבני משפחת המלוכה שמשוטטים בכובעים מפונפנים. נו, שוין.

מדונה צילום אינסטגרם

בסרטון המפתיע, שצולם מאחורי הקלעים ואותו שיתפה באינסטגרם, היא מוסיפה ש"אל תברחו לקנדה, היא משעממת!".  בהחלט לא ברור מה לה ולענייני הנדל"ן של הארי ומייגן אבל ספק רב אם האמריקאים רוצים לארח על אדמתם את הזוג המלכותי לשעבר, לאור כך שעלויות האבטחה ירקיעו שחקים וסביר להניח שאין מצב שיוכלו לוגיסטית לחיות שם מבלי להפוך למטרד עבור כולם. מה גם, שהשניים פוזלים לעבר מגורים בהוליווד.

הארי ומייגן Photo by Chris Jackson Getty Images for the Invictus Games Foundation

בימים אלה מייגן והארי מתגוררים בטירה סודית של חבר, בקנדה עם בנם התינוק, ארצ'י, לאחר שנטשו את בית המלוכה לטובת "חיים עצמאיים". טרם ברור מה יהיה הפרוייקט הראשון של הזוג בעולם התעסוקה ועיני כל העולם נשואות לבחירה הראשונה שלהם, שתכתיב ללא ספק את המשך הקריירה. די ברור שהם לא ישארו ביערות הפסטורליים זמן רב כי למייגן יש תוכניות אחרות. אולי הארי היה שמח להתנתק מכל הטררם ולמצוא שם שקט אבל רעייתו אוהבת תשומת לב ובמחינתה, אין סיבה לא לפתח קריירה היכן שכל החזקים והמשפיעים בתעשיית הבידור נמצאים – לוס אנג'לס.

הפנייה של מדונה:

View this post on Instagram

A post shared by Madonna (@madonna) on