דניאלה פיק מדברת על חייה לצד קוונטין טרנטינו

דניאלה פיק מדברת על הזוגיות המסקרנת שלה לצד אחד מגדולי הבמאים בעולם, קוונטיו טרנטינו. "אנחנו מבלים הרבה זמן ביחד ביום, צוחקים, מדברים. הוא ג׳נטלמן, רומנטי, מצחיק וחתיך"

היא הפכה לאחת הנשים המצולמות בפסטיבל קאן האחרון, כשצעדה לצד אחד מגדולי הבמאים בכל הזמנים, קוונטין טרנטינו. דניאלה פיק ובעלה נראו על השטיח האדום כמו חתן וכלה, כאשר היפהפיה הזוהרת מישראל החליפה מספר שמלות בגוונים בהירים ונראתה ממש כמו סופר סטאר כאשר טרנטינו לקח אותה לכל מקום איתו ונתן לה להרגיש ממש כמו כוכבת הוליוודית. אפילו לתמונת הקאסט של סרטו האחרון, עם בראד פיט, לאונרדו דיפריו ומרגו רובי, תמצאו את פיק. עד כדי כך האיש מפרגן לאהובתו הצעירה.
עד היום פיק העניקה מעט ראיונות בנוגע לבעלה ולחיים הזוגיים איתו אבל ב"פנאי פלוס" פורסמה כתבה העוסקת בחייהם של הזוג הנשוי, שחי על קו תל-אביב ללוס אנג'לס. "אנחנו מאוד משפחתיים, מאוד אוהבים להיות בבית, לצאת לארוחות ערב, לראות סרטים – גם בבית וגם בקולנוע", מספרת פיק. "חוץ מזה אני אוהבת לבשל ולהזמין חברים, וגם לבשל ביום־יום. קוונטין מאוד אוהב את הבישולים שלי ואני מכינה דברים שאני מכירה מהבית וגם דברים חדשים, מאוד אוהבת את המטבח. אנחנו מבלים הרבה זמן ביחד ביום, צוחקים, מדברים. הוא ג׳נטלמן, רומנטי, מצחיק וחתיך… הוא גאון ובעל מדהים.

דניאלה פיק וטרנטינו צילום  Marc Piasecki/FilmMagic

 "כשקוונטין מצלם סרט זה דבר גדול, וכמובן שאני נרתמת למאמץ ולכל האווירה בבית. זאת חצי שנה מאוד אינטנסיבית, כשכל יום הוא יום חשוב מאוד. זה בערך כמו להיות עם מישהו שמתאמן לקראת האולימפיאדה, או כמו שקוונטין תמיד אומר – זה כמו לטפס על האוורסט. קוונטין אלוף בזה. הוא כל כך מקסים, אכפתי ומקצועי. הוא נותן לכולם להרגיש מדהים על הסט. זאת הייתה גאווה ענקית לראות את זה".

טרנטינו ודניאלה פיק צילום Andreas Rentz/Getty Images

לגבי החיים עצמם, סיפרה פיק ש"אני מגיעה לארץ יש לי הרבה עבודה וצילומים לשבוע-שבועיים, ואז יש זמן לכל החברים, לסידורים וכמובן לנוח ולבלות עם המשפחה – שזה קורה בכל מקרה מהרגע שאני נוחתת, כל יום. אנחנו משפחה מאוד קרובה ונפגשים כולם כל יום. גם קוונטין בא איתי כמעט כל פעם שאני טסה לארץ, אז יוצא שאנחנו פה המון. מבחינתנו יש לנו שני בתים: אחד פה ואחד שם, ואנחנו מחלקים ביניהם שווה בשווה. קוונטין מאוד אוהב את ישראל, את החום של האנשים, את המילים הטובות שאומרים לנו ברחוב. הרבה מאחלים מזל טוב וזה מרגש ונעים. הוא נהנה מהשכונה שלנו שהיא ממש מקסימה, ומהבית שלנו שהוא כפרי ומתוק".

טרנטינו, מרגו רובי, ליאו, בראד ודניאלה פיק צילום Samir Hussein/WireImage

ביתם המשותף והפסטורלי משמח את פיק והיא חשה בו נוח מאוד. "עבדתי על הבית הזה מאוד קשה, עיצבתי ובחרתי הכל לבד, בלי מעצב ובלי עזרה. את הכל שלחתי בשתי מכולות ענק מאל. איי. זה היה מאוד קשה, ועשיתי את זה תוך כדי תכנון החתונה ובזמן שקוונטין צילם את הסרט שלו, אז זאת הייתה אחת התקופות העמוסות ביותר שהיו לי. אבל בסוף היה שווה את זה, ואני שמחה שהשקעתי ככה. התחושה המדהימה להגיע לארץ אחרי החתונה ולהיכנס לבית שלנו, בישראל, כזוג נשוי, הייתה מרגשת מאוד.
הגעתי להוליווד בעקבות הזוגיות שלי ולא כמו רוב האנשים שנוסעים לשם בשביל הקריירה, אז לא ניסיתי מייד להשתלב בתעשייה המקומית, יותר היה חשוב לי הבית וההסתגלות למקום חדש. אבל אל. איי זה מקום שיש בו הרבה הזדמנויות, ובאמת יצא לי לפגוש באנשים מוכשרים ולשתף איתם פעולה, גם באופנה, גם במוזיקה וגם בעוד פרויקטים".