קוונטין טרנטינו ודניאלה פיק מצפים לבייבי ראשון!

דיווח מעבר לים: הבמאי האגדי ואהובתו הישראלית מצפים לבייבי ראשון, פחות משנה לאחר חתונתם. וזה לא הכל, סרטו האחרון, "היו זמנים בהוליווד", הפך לשובר הקופות הגדול ביותר שלו

לקוונטין טרנטינו יש את כל הסיבות בעולם לשמוח בימים אלה. הבמאי האגדי ואשתו, דניאלה פיק, מצפים לבייבי ראשון והבשורות הטובות באות לצד הידיעה שהתינוק הקולנועי שלו, "היו זמנים בהוליווד", שבר את כל השיאים שלו וגרף מאז שעלה לאקרנים ביולי כ-181 מיליון דולר בקופות. בהחלט סיבה למסיבה, במיוחד לאור העובדה שמדובר בעוד סרט מצוין שלו (גם אם ישנם רגעים שמרגישים ששום דבר לא זז) עם קאסט נפלא.

דניאלה פיק וטרנטינו בלונדון Mike Marsland/WireImage

טרנטינו ופיק הכירו כאשר הבמאי הגיע לישראל על מנת לקדם את סרטו "ממזרים חסרי כבוד". השניים ניהלו זוגיות לא יציבה, עם פרידות וחזרות ולפני מספר שנים שבו זה לזרועותיו של זו לאחר שהבינו שהם כנראה לא יכולים אחד בלי השנייה. טרנטינו ופיק נישאו לפני תשעה חודשים וערכו טקס ומסיבת חתונה בבוורלי הילס מפוארת וכעת הם מנהלים את חייהם על קו תל אביב-לוס אנג'לס. בכל הפרמיירות האחרונות, ניכר עד כמה טרנטינו מקדם את אשתו האהובה ומעודד אותה להצטלם בפרונט עם כוכבי האיי ליסט שלו, לאונרדו דיקפריו ובראד פיט.

דניאלה פיק וטרנטינו צילום  Marc Piasecki/FilmMagic

הזוג הפך לאטרקציה עולמית ורבים העירו תגובות על פער הגילאים הגדול ביניהם (פיק בת 35 וטרנטינו בן 56), או הניחו שהיא נמצאת איתו רק בשביל כספו אבל קשה לפספס את האהבה ביניהם בכל המבטים שהם מחליפים זה עם זו בכל פריים. "חיכיתי לאישה המושלמת", סיפר טרנטינו בראיון לאחרונה. "הנישואים לדניאלה גרמו לי להסתכל על החיים מזווית חדשה". אין זה מובן מאליו עבור טרנטינו, שממש הקפיד לא לנהל מערכת יחסים רומנטית במהלך עשיית סרטיו והוא סיפר בעבר שהוא לא יכול לחשוב על משפחה וילדים כל עוד ראשו מושקע בקריירה הטוטאלית שלו. אנחנו מתרגשות עבור פיק, שתביא נכד או נכדה למאסטרו, אביה, שמחלים משבץ מוחי בימים אלה.

דניאלה פיק וקוונטין טרנטינו צילום Pascal Le Segretain/Getty Images