דניאלה פיק וקוונטין טרנטינו בלונדון

הבמאי האגדי ואשתו דניאלה פיק הגיעו יחד עם לאונרדו דיקפריו, בראד פיט ומרגו רובי לקדם את סרטו החדש "היו זמנים בהוליווד" בלונדון

אם התגעגעתם לשיק הרומנטי שמפזרים על כל שטיח אדום קוונטין טרנטינו ואשתו דניאלה פיק, תשמחו לדעת שהזוג המאושר הגיע עד ללונדון על מנת לקדם את סרטו החדש של הבמאי האהוד, "היו זמנים בהוליווד".
דניאלה פיק וטרנטינו בלונדון Mike Marsland/WireImage
לאירוע המכובד לבשה פיק שמלת מקסי אדומה עם גב חשוף וכתפיות דקיקות, של המעצבת הישראלית לי גרבנאו, ונראתה אצילית כהרגלה באירועים מתוקשרים. את הלוק שדרגה עם תכשיטי יהלום נוצצים. ראוי לציין שלמרות שהיא יכולה ללבוש שמלות של כל בית אופנה או מעצב על בעולם, היא מקפידה לפרגן באירועים מתוקשרים למעצבות ישראליות. שאפו!
בסרט עצמו, שהתקבל בתגובות מעורבות מאז שנחשף לראשונה בפסטיבל קאן, יש לפיק תפקיד קטנטן, אבל היא מופיעה כמעט בכל התמונות הקבוצתיות, שכוללות את כוכבי הסרט, לאונרדו דיקפריו, מרגו רובי ובראד פיט. לא ברור עד כמה היא להוטה להשתלב בתעשיית הקולנוע ההוליוודית אבל היא בהחלט מקבלת יחס של מלכה.
בימים אלו הקאסט עושה קידום מסיבי על פני הגלובוס ועם צוות שחקנים סטארים שכזה, לא יהיה קשה לסרט להפוך לשובר קופות. בכל זאת, מדובר בטרנטינו.
אנחנו בעיקר נהנים מהיחס שהבמאי מעניק לאהובתו באופן שיטתי וניכר עד כמה הם באמת מחוברים ואוהבים. אין זה מובן מאליו בכלל. שרק ימשיכו כך.

דניאלה פיק וטרנטינו בלונדון Mike Marsland/WireImage

דניאלה פיק צילום  Tim P. Whitby/Getty Images for Sony

דניאלה פיק צילום Tim P. Whitby/Getty Images for Sony