האקסית של הנסיך הארי תינשא להארי

הדוגמנית והשחקנית קרסידה בונאס, שהייתה זוגתו היפה והאצילית של הנסיך הארי למשך שנתיים, תינשא בסוף למישהו בשם הארי וונוורת' סטנלי

לפני מייגן מרקל, הנסיך הארי ניהל זוגיות שקטה במשך שנתיים עם בחורה אריסטוקרטית ומהממת העונה לשם קרסידה בונאס, אותה הכיר דרך הנסיכה יוג'יני. בונאס העדינה ובעלת סגנון הלבוש הבוהימייני, הבינה מהר מאוד את המחיר שתיאלץ לשלם עם תישאר לצד הנסיך הג'ינג'י הפופולארי ובחרה לסיים את הקשר, לפי הדיווחים. הארי, שבור בפעם השנייה, לאחר שגם זוגתו הקודמת לא רצתה לחיות איתו באושר ועושר, פגש את מרקל כשכבר היה נואש וצמא לאהבה.
בונאס שמרה מאז הפרידה על יחסים טובים עם האקס המפורסם ואף נכחה בחתונה המלכותית שנערכה במאי 2018, כאורחת מיוחדת, לצד האקסית השנייה, צ'לסי דווי. בונאס, כמו דווי, תיעבה את אור הזרקורים ואת עולם הרכילות האכזר והעדיפה להימלט מכל הטטרם כל עוד נפשה בא. כמוה, גם דווי העדיפה חיים ללא ביקורת נוקבת יומיומית ועדר של צלמי פפראצי דולק אחריה בכל יציאה מהבית. שתיהן גדלו בעולמות של עושר ומעמד ובחרו לשמור על פרטיותן.

הארי וקרסידה צילום Karwai Tang/WireImage

בריטים רבים מביעים את אכזבתם, עד היום, מכך שהארי בסוף לא התחתן עם אחת מהאקסיות שלו. שתיהן עם הרגליים על הקרקע ולא צמאות לתשומת לב תמידית ולא מבזבזות הון תועפות על בגדים. ככל שהכעס כלפי מרקל גובר, צצים יותר ויותר גולשים נוסטלגיים שמדמיינים איך הכל היה נראה אחרת, אילו הארי בחר כלה אחרת. מה שבטוח, ויליאם והארי לא היו מסוכסכים וסביר להניח שגם קייט מידלטון הייתה מוצאת שפה משותפת עם השתיים האחרות.

קרסידה בונאס צילום אינסטגרם

צילום: אינסטגרם של הארי

אבל, צחוק הגורל, בונאס עומדת להינשא לבחור אחר עם אותו שם הארי והגבר המאושר בישר זאת באינסטגרם שלו, בתמונה שצולמה במסצ'וסטס לצד ארוסתו שהציגה טבעת הורסת. הארי וונוורת' סטנלי, יחד עם בונאס, טיילו בלא מעט מדינות כגון הודו ושווייץ והשניים מנהלים זוגיות פוטוגנית במיוחד בשנתיים האחרונות. ניתן להניח שהנסיך הארי יגיע עם מרקל לחתונה העתידית של בונאס ומי יודע, אולי שם, כשיראה את הכלה המדהימה, הוא ירגיש צביטה בלב. הבריטים כבר קנו פופקורן.

קרסידה בונאס עם הארי צילום אינסטגרם

צילום: אינסטגרם של הארי

קרסידה בונאס צילום  Max Mumby/Indigo/Getty Images