קמרון דיאז הפכה לאמא בגיל 47

בגיל 47 השחקנית ההוליוודית בישרה לעוקביה שהיא ילדה בת בכורה. הידיעה המרגשת הכתה גלים ברשת לאחר שמעריצים רבים אפילו לא ידעו שהיא בכלל בהריון מבן זוגה, בנג'י מאדן

אם כוכבי הוליווד באמת רוצים פרטיות, הם יכולים להשיג אותה, זה תלוי רק בהם, אם להסתמך על סיפורה של קמרון דיאז. השחקנית בישרה בסופ"ש האחרון שהיא ילדה בת בכורה, בריאה ומתוקה בשם ראדיקס. מעריצים רבים אפילו לא ידעו שדיאז, 47, בכלל בהריון מבן זוגה, הגיטריסט בנג'י מאדן. עובדה זו מוכיחה שסלבריטאיות צריכות להפסיק להתבכיין על איך הפפראצי רודף אחריהן ושהתקשורת לא מניחה להן כי הנה, כוכבת איי ליסט פופולארית הצליחה לשמור את הידיעה על ההריון והלידה בסוד.
דיאז לא תמיד רצתה להפוך לאמא. בעבר היא התראיינה וסיפרה שלא רואה את עצמה לוקחת את התפקיד הזה על עצמה כי היא לא ראתה "איך אפשר לקחת אחריות על חיים של מישהו אחר במשך 18 שנה". היא הרגישה שזה "גדול" עליה אבל בשנים האחרונות דיאז הרגישה אחרת וכן רצתה לממש את האמהות שלה, יחד עם הפרטנר היציב שמצאה בחייה. בתקשורת פורסם על התהליך הארוך שעברה עד להורות המיוחלת, בו דיאז עברה טיפולי פוריות ממושכים, מתישים וקשים, המלווים בהרבה נפילות ואכזבות. רגע לפני שהתייאשה מהם ושקלה לאמץ תינוק, היא קיבלה את הבשורה המשמחת שטלטלה את עולמה.

קמרון דיאז ובנג'י מאדן Donato Sardella/Getty Images for REVOLVE

מקור סיפר ל"אין טאץ'" מגזין ש"היו תקופות ממש קשות, בהן היא חשבה שהיא לא תהיה אמא בחיים האלה אבל היא לא ויתרה וקיוותה יום אחד לגלות שכן. אחרי סיבוב אחד של טיפולי פוריות שלא צלח, היא חוותה שברון לב". לדיאז, שהייתה בריאה, היו את הרופאים הטובים ביותר ועדיין, כלום לא קרה והיא לא הצליחה להיכנס להריון. "היו הרבה דמעות", סיפר המקור. "תודה לאל על בנג'י, שהיה מאוד תומך. לא היה אכפת לו איך יהיה להם תינוק, הוא היה נחוש להפוך את קמרון לאמא".

קמרון דיאז ובנג'י מאדן צילום Noel Vasquez/GC Images

בשלב הזה, הזוג כאמור חיפש אופציות אחרות ושקל הליך פונדקאות או אימוץ. מהרגע שהבינו שישנן עוד אופציות באופק, השניים הרגישו רגועים יותר, כאילו הוסרה משקולת מעל גבם. "בזמן שהשניים חשבו איך זה יעבוד ומה עליהם לעשות, קמרון קיבלה את החדשות הנפלאות שהיא נכנסה להריון. הם כל כך שמחו. הם היו באופוריה". מקור אחר דיווח שקמרון בהחלט עשתה הכל כדי להיכנס להריון. "היא התאמנה, אכלה מזונות בריאים שמעודדים פוריות וניהלה יומן סקס. טיפולי הפוריות היו קשים על גופה, היא העלתה במשקל וסבלה מתנודות קיצוניות במצבי הרוח".
קמרון דיאז בשורה אינסטגרם