אופס, תאונת הפוטושופ של בריטני ספירס

הזמרת בריטני ספירס הצרה את היקפיה בתמונה שהעלתה לרשת אבל השאירה ראיות בעבודת הפוטושופ הרשלנית

הזמרת, שאושפזה לאחרונה בגין בעיות נפשיות, צריכה לגייס איש מקצוע קפדן יותר בכל הנוגע לעבודת הפוטושופ בתמונות שלה, אם לשפוט לפי הטיפול הרשלני הניכר באחד התצלומים האחרונים שהעלתה לרשת. ספירס הצטלמה מול המראה והציגה היקפים צרים במיוחד, שאיך נאמר, קצת רחוקים מהמציאות. לא ברור מי טיפל בתצלום, היא או מישהו מטעמה, אבל במהלך הפוטושופ נותרו ראיות מפלילות מאחור. חדי עין יבחינו בכך שהארון עליו נשענת נראה מרוח ולא פרופורציונאלי, דבר שנבע כתוצאה מההתעסקות בתמונה.
לא ברור למה סלבריטאיות עובדות על המעריצים שלהם באופן כה פאתטי. הרי, מספיק לראות את התמונות הקודמות שלה כדי להבין שהיא יותר מלאה באזור הבטן ואין שום סיבה להציג מצג שווא בפני העוקבים שמחפשים אותנטיות, יושרה וכנות. חוסר הביטחון של ספירס הוא מה שמוביל אותה לנסות ולהיראות כמו דוגמנית בת 16 וחבל. מי שאוהב את ספירס מקבל אותה כאישה בשלה, שהולידה ילדים, העלתה במשקל ועדיין נראית מעולה.
אין זו הפעם הראשונה שכוכבת הפופ מסתבכת בפרשת פוטושופ אומללה. נזכרנו בפעמים אחרות בהן ספירס לא נראתה כמו עצמה, כמו בפעם ההיא שהיא הצטלמה לקמפיין של קנזו או כשהיא נשכבה על הדשא עם גוף רזה בהרבה מהמקורי. 

הנה התמונה שעוררה סערה ברשת:

בריטני ספירס מול המראה צילום אינסטגרם שלה

 הנה היא בתמונה קודמת, בלי פוטושופ

בריטני ספירסאינסטגרם