גיבורות-העל החדשות: אנג'לינה ג'ולי ונטלי פורטמן

בעוד שנטלי פורטמן תגלם את דמותו של ת'ור, אנג'לינה ג'ולי תשחק בתפקיד הראשי בסרט "הנצחיים". ועדיין, בספק אם שתיהן יעוררו עניין כמו גל גדות שלנו בוונדר וומן

אמנם גל גדות ב"וונדר וומן", טרפה את כל הקלפים אבל אין זה אומר שהיוניברס לא פתוח לקבל פרצופים "חדשים". באולפנים ההוליוודיים הבינו שיש מעט מדי גיבורות-על נשיות ובפסטיבל קומיק־קון בסן דייגו, חשף נשיא מארוול, קווין פייגי, את הסטאריות הלוהטות הבאות: נטלי פורטמן ואנג'לינה ג'ולי. מדובר כידוע, בשתי כוכבות איי-ליסט אהובות ומוכרות מאוד ומבחינת מארוול, מדובר בהישג חסר תקדים לגייס שתי שחקניות זוכות אוסקר לעולם הקומיקס.
באירוע עצמו ג'ולי גנבה את ההצגה בשמלה שחורה מחמיאה ונראתה הורסת מתמיד. ניכר כי ג'ולי חזרה לעצמה ולשמחת החיים שאפיינה אותה, לפני פירוק היחסים עם בראד פיט ופורטמן נראתה קולית ומשוחררת יותר ממה שהציגה באירועים שונים בשנים האחרונות. שתי הסטאריות זכו לקבלת פנים אוהדת במיוחד ונראה כי הולכת להיות תקופה יפה מאוד במארוול. לשתיהן יש יכולות משחק מגוונות ומרענן יהיה לראות אותן כגיבורות-על חזקות בסרטים העתידיים. אבל אל דאגה, ספק אם יביסו בקופות את גדות, שהפכה לגיבורת-העל המתוקשרת ביותר בעולם.

אנג'לינה ג'ולי מארוול צילום Alberto E. Rodriguez/Getty Images for Disney

 צילום Albert L. Ortega/Getty Images

צילום Alberto E. Rodriguez/Getty Images for Disney