אלבום החתונה של אנה ארונוב

הרקדנית ואושיית הרשת נישאה לבחיר ליבה, אייל אגלבי וקיבלנו הצצה ליום החגיגי של הזוג המאושר. "מרגש עד דמעות לעצור להעריך את מה שיש", אמרה הכלה ההורסת

בשקט והרחק מעין הפפראצי, נישאה לאחרונה אנה ארונוב לבחיר ליבה, אייל אלגבי. השניים החליטו לשמור על פרופיל נמוך ולהתאחד רק מול קומץ מוזמנים אבל כנראה שסיקור החתונה הנרחב של אגם רודברג, אחת הכלות המרשימות שנראו במחוזותינו, נתן להם חשק לחלוק איתנו את כל האושר הלבן והבוהק הזה בנוסף לכך שבמוצ"ש שודר "חתונה סודית", סרט שנוצר לקראת חתונתם ובו דיברו על איך הגיעו לרבנות על מנת לבדוק את האפשרויות העומדות בפניהם לחתונה "כדת משה וישראל".
ארונוב, ילידת קירגיסטן הייתה צריכה להוכיח את יהדותה על מנת להתחתן ברבנות ובסרט ראו את טקס החתונה והדרמות שנלוו לאירוע המרגש. הרקדנית וכוכבת "לאהוב את אנה", להעלות לאינסטגרם מספר תמונות יפות בשחור-לבן, בהן היא לבושה בשמלה אלגנטית של המעצבת דנה הראל (שהלבישה את דניאלה פיק לא מעט פעמים) ונראתה מיליון דולר למרות שהשסע היה טיפה עמוק מדי לטעמנו. ארונוב נראתה כמו חלום, עם איפור מתוקתק ושיער אסוף. לעומת כלות מפורסמות ומפונפנות רבות שראינו בעשור האחרון, ארונוב שמרה על קלאסה נצחית ואהובה, שהכירה בתוכנית שסחפה את המדינה, היה ג'נטלמן אלגנטי בחולצה גברית לבנה.
ארונוב נפתחה מספר פעמים ברשת ושיתפה את עוקביה באושר שלה, באהבה הגדולה שמצאה בדמותו של אלגבי וביכולת שלה סופסוף לאהוב ולקבל את עצמה, היממה את את כולם עם התמונות והתגובות המפרגנות לא איחרו לבוא. כן, ככה בהחלט פותחים שבוע. בסטייל.
אנה ארונוב ואייל צילום אינסטגרם

הנה הטקסט המלא של ארונוב:

"אחרי המסע לזוגיות יצאנו למסע מרתק לחתונה. מסע אמיתי שלנו מתוך בלבול, התנגדויות וחוסר ידע. הרגשתי שלא רק אנחנו אבודים בשאלת החתונה. הסביבה לא הצליחה לתת תשובות על אפשרויות, חשיבות ומה עומד מאחורי זה. 
תוך כדי החיפוש הבנתי שאולי אני מתנגדת סתם, הבנתי שאני טועה, בסופו של דבר הטקס זה רק עוד ציון של אהבה שלנו. ואני בטוחה בה בכל ליבי וכל גופי. אז למה לא בעצם?! ואם כבר הכנסתי את כולם למשהו אישי, אם כבר כולם ראו את ההתאהבות שלנו על המסך אז מגיע לכולם גם לראות את האפי אנד שלנו. קיבלנו כל כך הרבה אהבה מהסביבה, שבתחושה שלי היה נכון גם להחזיר אותה. 
וזאת לא הפעם היחידה שנציין את אהבתינו. כמובן שנחגוג שוב עם האנשים הכי חשובים והכי קרובים לנו, עם המשפחות וחברים. 
רק הפעם בלי מצלמות. (טוב נו, רק כמה עשרות טלפונים) ואם מישהו עדיין מתלבט, הדבר היחידי שאני יכולה להגיד, שזה מרגש עד דמעות לעצור להעריך את מה שיש ולאחל אחד לשניה איך היינו רוצים 
לבלות את הזמן שיש לנו ביחד. אני מוכנה לעשות את זה כל שנה, אולי ככה נצליח לא לקחת כלום כמובן מאליו, לו אפילו לרגע אחד. 
אייל, אני אוהבת אותך עד אין קץ.
אנה ארונוב ואייל צילום אינסטגרם
אנה ארונוב צילום אינסטה
אנה ארונוב ובעלה אייל צילום אינסטה
אנה ארונוב בשמלת כלה אינסטגרם
אנה ארונוב ואייל בעלה צילום אינסטגרם