מיטל דוהן: "קשה להיות עם בן אדם מבוגר"

השחקנית מיטל דוהן נפרדה מהשחקן האגדי, אל פאצ'ינו בטענה שהוא "קשיש מדי" וחשפה שבמהלך השנתיים שלהם יחד הוא התקמצן עליה והיא קיבלה ממנו רק פרחים. חייבת להודות, הכנות הייתה מרעננת

לא קל לפתח זוגיות עם כוכב הוליוודי איי ליסט אבל מתברר שזה דווקא קל להיפרד מאחד כזה. תשאלו את השחקנית הישראלית מיטל דוהן (40), שמאסה באל פאצ'ינו לאחר שהבינה שהבן אדם, תחזיקו חזק, קשיש! "קשה להיות עם בן אדם נורא מבוגר". לא ברור מתי הפנימה עובדה ביולוגית זו, מאחר והשניים היו ביחד שנתיים. כעת הוא בן 79. אכן, תגלית מרעישה.
דוהן הוסיפה שפאצ'ינו (שהונו מוערך בכ-165 מיליון דולר), לא ממש השקיע בה ורכש לה בעיקר פרחים (אנחנו אגב היינו מחליקות אותה אם היה מביא סחלבים סגולים). "ניסיתי להתכחש לפער הגילים, אבל הוא נהיה קשיש" חושפת דוהן. "איך אפשר להגיד בנימוס 'הוא לא אוהב להוציא כסף'?". בקיצור, קמצן.
ובכן, די מרענן לשמוע מישהי מסבירה בכנות למה היא כבר לא מרימה את נטל הראייה של בן זוגה במקום לדקלם את אותן קלישאות "נפרדנו בהדדיות", ו"זו הייתה החלטה משותפת". דוהן, שהתראיינה על כל הטוב הזה ב"לאשה", לא התביישה להודות שציפתה מהקשיש שלה לקצת יותר מפרחים. נניח, שוקולד. או אפילו תכשיט קטן. שמלה לפרמיירה. אולי בית במליבו. הרי, זה לא שאינו יכול להכניס יד לכיס לפנק אותה גם אם היא עצמאית ועובדת לפרנסתה.
אל פאצ'ינו ומיטןל דוהן צילום  Frazer Harrison/Getty Images
כל גבר, גם אם מדובר בפאצ'ינו האגדי, אמור להפנים שהוא לא יכול להיות רק סטאר בבית. כל אשה ראויה לג'נטלמן שישקיע בה ויתן לה להרגיש הכי מושלם בעולם. אין מה להתבייש בלהודות בכך וזכותה של כל אשה לרצות לקבל כמה שאפשר מתוך הקשר. פאצ'ינו לא אמור לטייל בבית כמו טווס רק כי הוא פאצ'ינו. זוגיות בנויה על תן וקח. על הדדיות ובעיקר, על נתינה. הגולשים כינו אותה גולדיגרית אבל היא לא מסתירה את זה. בשרשרת המזון של יחסי הכוחות, דוהן ידעה את מקומה וציפתה שפאצ'ינו ידע את מקומו. יש משהו אפילו חתרני בהתבטאויות הלא מתחשבנות שלה, שנחשבות לטאבו בשיח. דוהן שמה את הדברים כפי שהם על השולחן. יפה לה.
לפאצ'ינו שלושה ילדים משתי נשים שונות. דוהן היא רווקה ואין לה ילדים. לא ברור עד כמה קיוותה שהוא ילמד דבר או שניים מטרנטינו המאוהב, שהציע לדניאלה פיק נישואים ובימים אלה עומד להפוך לאבא. דוהן כנראה הבינה שהקשר לא נותן לה את מה שהיא צריכה וטוב מאוד שלא נשארת איתו רק כי הוא פאצ'ינו. נשים רבות נשארות בקשר לא שוויוני, שלא מטיב עימן, בגלל ייחוס ומעמד של הגבר. לא דוהן.
"אני מקווה שמצבו טוב, נתתי לו צמחי מרפא וטיפלתי בו כשהיה צריך. היום אני לא שם כדי לעזור לו. עזבתי אותו כי לא יכולתי יותר, אבל אנחנו בקשר ומדברים. לא נפגעתי, אני עזבתי אותו – פשוט לא רצתי ראשונה לעיתונות". דוהן אמנם לא מיהרה לתקשורת על מנת לדווח על הפרידה הדרמטית אבל כתבים חיברו אחד ועוד אחד אחרי שהיא לא התלוותה אליו לטקס האוסקר. השניים נצפו בפעם האחרונה בהקרנה של "האירי", של סקורסזה, בו כיכב פאצ'ינו לצד רוברט דה נירו. לא ברור אם הקשר הסתיים סופית אבל סביר להיח שפאצ'ינו לא ימהר לחזור למישהי שכינתה אותו קמצן בתקשורת. אבל אם הוא רוצה להילחם עליה, טיפ קטן: תשקיע.